Eliso, vrať se! (TV seriál)

• Česko

Kdo najde Elizu?

¿Dónde está Elisa?

Nezvestná

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

Tak tato telenovela, která ani moc jako telenovela nepůsobí, je moje srdcová záležitost. Prostředí Los Angeles je pěkné a herci skvělí. Ach, Bruno....přenést se alespon na minutku do seriálu a být s ním :-) U tohoto seriálu jsem si vyplakala oči, SPOILERY! Dana+Cristobal mi dávají naději, že láska na celý život existuje, přestože má špatný konec...U závěrečného dílu jsem brečela více než u Titanicu, Marianovo odpuštění Cecilii za tak hrozný čin a uznání vlastní viny mě spolehlivě dostane...stejně jako krásná závěrečná scéna, kde všichni vypadají štastně, ač v sobě nosí obrovskou bolest po nedávných tragédiích...Hudba je naprosto úžasná, denně si ji pouštím. Pro ženy je slast pro oči Bruno, José Angel, Cristobal, Ricardo, Santiago....Pro muže zase Dana, Cecilia, Isabel, Adriana...Tento seriál jsem viděla 3x a vím, že to nebylo naposledy. Chilskou verzi, přestože originály většinou bývají lepší, v žádném případě NEDOPORUČUJI.(17.3.2015)

• peggotka

Příšernost největší. Plus se mi sekl při "sledování" celej kompl a musela jsem restartovat. Počítač to nevydržel a nad tou hrůžou zkolaboval. NEDOPORUČUJI !(5.12.2011)

• johhny007

Ja osobně to neodsuzuju dneska sem to viděl a námět se mi zdá dobrý , ale jak už to bývá zvykem 112 epizod , takže natahování a každá epizoda bude horší a horší :/ prozatím 55% to sem napsal , ale ted už je 15 %(22.11.2011)

• - Herci Gabriel Porras a Sonya Smith, kteří tvoří v seriálu manželský pár, byli manželé i ve skutečnosti, po čase se však v dobrém rozvedli. (fiLLthe3DD)

• - Jedná se o jednu z mála telenovel, jejíž úvodní znělka není zpívanou skladbou. (fiLLthe3DD)

• - Během několika prvních dílů se v seriálu ve scénách objevuje tzv. dělení obrazu, přibližně po pěti epizodách se od praktiky upustilo. (fiLLthe3DD)

• Sonya Smith