poster

Eliso, vrať se! (TV seriál)

 • Česko

  Kdo najde Elizu?

 • USA

  ¿Dónde está Elisa?

 • Slovensko

  Nezvestná

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

 • fiLLthe3DD
  *****

  Zpočátku hodně nudné, hloupé... Posléze jsem si však seriál nesmírně zamiloval. Obrovskou výhodou "Elisy" je, že po celých 100 částí zde vydrží ty samé postavy, na jaké jsme si zvykli již na samotném počátku. Herecké výkony jsou více než dobré, za ty nejlepší rozhodně považuji Katherine Siachoque, Carmen Aub (na to, že se jedná o její první roli, tak smekám!), dále Gabriel Porras, Sonya Smith a sladcí Jorge Luis Pila a Mauricio Henao. Příběh jako takový mám rozdělený do tří etap: ta první (001 až 60) je o hledání Elisy, ta druhá o hledání jejího vraha a třetí (nějakých 20 epizod) je jedno velké finále plné napětí... Chválit můžu i kulisy, skvostný soundtrack a to že se tvůrci nebáli experimentovat (duch Elisy zjevující se své matce ve snech). O telenovelu se nejedná určitě - spíš mysteriózní romantický krimi thriller - a nedokážu pochopit, proč má někdo neustálou potřebu kritizovat vše, v čem hrají herci, jejichž rodný jazyk je španělština... Je třeba si uvědomit že každý kraj na svou tvorbu přistupuje po svém a osobně nedokážu pochopit, že má "Elisa" horší hodnocení než kraviny jako "Cuando seas mía" či "Muneca Brava"...(15.2.2016)

 • monsieurR
  odpad!

  Hůř ozvučenej počin jsem nikdy neviděl!(28.8.2013)

 • peggotka
  odpad!

  Příšernost největší. Plus se mi sekl při "sledování" celej kompl a musela jsem restartovat. Počítač to nevydržel a nad tou hrůžou zkolaboval. NEDOPORUČUJI !(5.12.2011)

 • Maeve.Orion
  odpad!

  Zabila ju jej teta, keďže malá nevinná Elisa fuckovala jej nabijaka. Ešte niečo k tomu dodať? Och áno.....odpad(6.6.2015)

 • johhny007
  *

  Ja osobně to neodsuzuju dneska sem to viděl a námět se mi zdá dobrý , ale jak už to bývá zvykem 112 epizod , takže natahování a každá epizoda bude horší a horší :/ prozatím 55% to sem napsal , ale ted už je 15 %(22.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace