Eliso, vrať se! (TV seriál)

• Česko

Kdo najde Elizu?

¿Dónde está Elisa?

Nezvestná

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

• Maeve.Orion

Zabila ju jej teta, keďže malá nevinná Elisa fuckovala jej nabijaka. Ešte niečo k tomu dodať? Och áno.....odpad(6.6.2015)

• Allien.9

Co blbnete?!? Oproti jiným telenovelám, které k nám hojně připlouvají z Jižní Ameriky, je "Dónde está, Elisa?" docela neškodná... Respektive snižuje IQ pomaleji než její stupidní kamarádky. No, jen ten akční opening mě dostává.XD(29.2.2012)

Tak tato telenovela, která ani moc jako telenovela nepůsobí, je moje srdcová záležitost. Prostředí Los Angeles je pěkné a herci skvělí. Ach, Bruno....přenést se alespon na minutku do seriálu a být s ním :-) U tohoto seriálu jsem si vyplakala oči, SPOILERY! Dana+Cristobal mi dávají naději, že láska na celý život existuje, přestože má špatný konec...U závěrečného dílu jsem brečela více než u Titanicu, Marianovo odpuštění Cecilii za tak hrozný čin a uznání vlastní viny mě spolehlivě dostane...stejně jako krásná závěrečná scéna, kde všichni vypadají štastně, ač v sobě nosí obrovskou bolest po nedávných tragédiích...Hudba je naprosto úžasná, denně si ji pouštím. Pro ženy je slast pro oči Bruno, José Angel, Cristobal, Ricardo, Santiago....Pro muže zase Dana, Cecilia, Isabel, Adriana...Tento seriál jsem viděla 3x a vím, že to nebylo naposledy. Chilskou verzi, přestože originály většinou bývají lepší, v žádném případě NEDOPORUČUJI.(17.3.2015)

• - Spoiler: Ve filmu jsou celkem 4 mrtví. Zatímco Alberto Ventura (Luis Celeiro) spáchá po honičce s policií sebevraždu, zbývající oběti Elisa Altamira (Vanessa Pose), Isabel Rios (Claudia Moreno) a Bruno Cáceres (Roberto Mateos) zemřou rukou Cecilie Altamirové (Catherine Siachoque). (fiLLthe3DD)

• - Jedná se o jednu z mála telenovel, jejíž úvodní znělka není zpívanou skladbou. (fiLLthe3DD)

• - Během několika prvních dílů se v seriálu ve scénách objevuje tzv. dělení obrazu, přibližně po pěti epizodách se od praktiky upustilo. (fiLLthe3DD)