poster

Čínský zvěrokruh

 • Hong Kong

  Shier shengxiao

 • Hong Kong

  Sapji saangciu

 • Hong Kong

  十二生肖

 • anglický

  CZ12

 • anglický

  Chinese Zodiac

 • Slovensko

  Božská relikvia 3

Akční / Dobrodružný / Komedie

Hong Kong / Čína, 2012, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  Ide síce o čínsku produkciu, ale pôsobí to skôr ako Chanove hollywoodske paskvily, v ktorých sa snaží napodobňovať svoj hongkongský štýl. Teraz sa karta obrátila a Jackie napodobňuje svoju slabú etapu hereckej kariéry. Je to veľkoryso poňaté, ale pôsobí to predsa len umelo a málo živočíšne ( je patrné, že veľké množstvo kaskadérskych kúskov bolo ´´zachraňované´´ pomocnými drátmy ).(16.10.2013)

 • italka63
  ***

  Oddychovka se vším všudy a Jackie vleže na silnici ve všech možných pozicích nemá chybu. Francie krásná jako vždy, nechybí džungle, moře, letadla, sopka....zregenerujete mozek a místy se budete usmívat. Film má spoustu slabších stránek, více ukecaný v různých jazycích...ale co! Pohoda:-)(12.6.2014)

 • ScarPoul
  **

  Božská relikvia patrí k mojim najmenej obľúbeným sériam s Jackie Chanom. Ale na túto časť som sa vďaka traileru celkom tešil. Bohužiaľ je pravda, že odkedy Jackie zostarol využíva cgi efekty a laná podstatne viacej ako by sa na hviezdu jeho formátu patrilo. Stále si robí všetky veci sám o to pokoj, ale už tomu chýba akési to čaro jeho starých filmov. Tento film má mnoho rôznorodých rovín, ktoré sú ovplyvnené rôznorodosťou postáv. Problém celého filmu je v tom, že sa rozpadáva na mnoho častí práve kvôli tým rovinám. Síce ich spája jadro príbehu čo je snaha o získanie 12 hláv čínského zverokruhu, ale každá postava rieši svoje problémy povrchne, zloduchovia nemajú moc šancu vyniknúť a okrem scény v továrni, ktorá je skutočne akčná a nápaditá a tej v džungli - ktorá sa môže pochváliť výbornou situačnou komikou a výborným prostredím, vo filme nie je veľa vecí, hodné zapamätania. Síce je to stále starý dobrý Jackie, ale tak silený happyend je bohužiaľ aj na mňa veľa. Z odstupom času musím znížiť na dve. Nech sa akokoľek snažím je to ten typ filmov, ktoré Jackieho ako akčnú ikonu kung-fu skôr zosmiešňujú ako dopomáhajú k jeho kultovosti. Možno by to chcelo nasledujúce roky trocha pozmeniť taktiku.(15.6.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Jackieho mám ráda a moc, ale tohle už nebyla komedie... to byla fraška. Za prvé to bylo neskutečně překombinované a to úplně vším - poklady, situacemi, okolnostmi, vztahy, akcí, humorem. Jackie prostě neví, kdy přestat a nepozná, že už překročil tu pomyslnou hranici mezi zábavným a trapně ironizujícím. Za velmi pozitivní beru používání vícera jazyků aneb konečně další snímek, co nespoléhá na to, že všichni mluví všude anglicky a že existují i jiné mluvy. Sice jsem se bavila, ale to tempo a spousta nových poznatků a motanic se na člověka řítily v takovém sledu a tak rychle, že ani sama kamera to pomalu nestíhala brát. Tady se dá aplikovat staré dobré přísloví: Méně je někdy více.(11.2.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Neumím poletovat bez padáku nad chrchlající sopkou a ještě přitom bojovat o jakousi historickou cetku, ale kdybych měl za sebou filmografii Jackieho Chana, tak z volného pádu z letadla taky nedělám žádnou vědu. Je to zkrátka další z jednoduchých hongkongských zábav, při které nejlepší světový skeletonista, bruslař a paraglidista odvádí svou standardní dávku komického boje a to je přesně to, co od snímků podobného typu očekávám.(26.8.2014)

 • - Jackie Chan prý chce filmem upozornit na ilegální obchod s uměním v Číně. (v.indruchova)

 • - Jackie Chan při natáčení filmu vytvořil dva zápisy do Guinnessovy knihy rekordů. První za nejvíce kaskadérských kousků vytvořených jedním člověkem za celou kariéru a druhý za nejvíce zápisů jednoho člověka v titulcích filmu. Těch měl Chan dohromady patnáct. Podepsal se na filmu jako Scenárista, režisér, herec, producent, výkonný producent, kameraman, umělecký režisér, produkční manažer, koordinátor cateringu, osvětlovač, skladatel, zpěvák úvodní písně, rekvizitář a kaskadér. Předchozím držitelem rekordu s jedenácti kredity v titulcích byl režisér, skladatel a herec Robert Rodriguez. (Raztubyl)

 • - V roce 2013 vyhráli Jackie Chan a He Jun cenu Hong Kong Film Award v kategorii nejlepší akční choreografie. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace