Safe

Ochranca

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2012, 90 min

• Wacoslav1

Jeden z dukazu ze se Stathamem to jde od Cranku co se jeho solovek tyce nenavratne do kopru tohle je sice vicemene akcni vejplach ale fakt tak strasne blbej az to doslova bije do oci a navrch ta genialni Cinska holka je tak ukrutne nesympaticka a umela az mne to iritovalo no a na konci to zabili uplne to jsem mel normalne pocit ze Statham vzhledem k tomu jak se tvaril po tom potencionalnim ale zmarenym finalnim souboji ze snad ani necetl scenar nebo co no a replika ty debilky smerem k Jasonovi too bad for you no tak to uz vazne ne jako kdyby se po tom Statham nasral a tu extremne nesympatickou holku strelil do palice tak bych tomu mozna dal i 2* takhle jsme jen dostali dalsi nezvratny dukaz ze Statham se svymi poslednimi filmy neomylne priblizuje urovni poslednich videobecek Seagala a Snipese co naplat ale je tomu tak(30.6.2013)

Stačí najít záminku, aktivovat Jasona a může to jet. A taky že jede. Jason nehledí nalevo napravo a nadělá sekanou z každého, kdo se na jeho záminku křivě podívá. Přesně to jsem čekal a přesně to jsem dostal. Docela zábavnou akční sekanou bez vyšších aspirací, akční relax, který nenudil a občas dokonce i pobavil.(20.6.2015)

Stathamovka nepostrádala potřebnou akci, chvílema doslova řežbu, takže moje očekávání bylo naplněno do puntíku. Víc jsem ani od něj nečekala, o správném načasování před důležitou stresovou událostí ani nemluvě... ;-)(6.5.2014)

Když zrovna není nálada na pseudointelektuální sranec, Safe je boží volba mytí mozku. Nenáročná, svižná akce, kdy Statham jako obyčejně natrhne pár ruských prdeli a vymyje několik šikmookých bezvěrců. Proč? Chrání zákon (ehm) a taky chodící encyklopedii... příjemné, ničím nerušené akční (až mi zaběhlo) Bečko. 5/10(17.6.2012)

Nijak výrazný, ničím objevný, nikterak originální ale přesto koukatelný akčňák, ve kterém se uzavřený "bouchač" Jason Statham, zaplete do velké hry, když zachrání malou asiatku.(19.9.2012)