Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Já mám pocit, že je tak trošku přesstathamováno, za chvíli zvednu prkýnko od hajzlu a vyskočí na mě nasranej Statham. Jako Safe dobrý, Statham tam zabije asi tak milion lidí různejch národností, zabijí to ručně, nožmo, střelmo, věcma, prostě dře jak černej, problém je v tom, že dvě hodiny po filmu si nevybavuju nic, žádnej souboj, žádnou hlášku, zkrátka akční šumák jak poleno.(7.6.2013)

 • petero
  ***

  Priemerná Stathamovka v ktorej sa spočiatku nič moc nedeje (rozumej málo Stathama), potom sa toho deje až príliš veľa (zmetok, nekonečné prestrelky) až to začne byť nezaujímavé. Za klad považujem neopezerané kamerové hrátky.(7.11.2012)

 • Slasher
  **

  Nemá to tu špatný skóre, ale pro mě zatím asi nejslabší Stathamovka. Jason a malá geniální číňanka versus celý New York - číňani, rusáci, fízlové... Problém byla jak nedomakaná hlavní postava, tak bordel v záporácích, tak nedostatek efektní a drsný akce. Netáhlo mě to, nebavilo.(30.10.2014)

 • Kothy
  ****

  Jason Statham se po dlouhé době ukazuje v něčem originálním. Celé je to o chytré čínské holce, která si pamatuje důležitý kód. A on se rozhodne ji chránit. Musí ale bojovat jak proti mafiánům, tak policii. No nemá to holt jednoduché.(23.2.2013)

 • teutates
  ***

  Když zrovna není nálada na pseudointelektuální sranec, Safe je boží volba mytí mozku. Nenáročná, svižná akce, kdy Statham jako obyčejně natrhne pár ruských prdeli a vymyje několik šikmookých bezvěrců. Proč? Chrání zákon (ehm) a taky chodící encyklopedii... příjemné, ničím nerušené akční (až mi zaběhlo) Bečko. 5/10(17.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace