svižný béčkový akční výplach, který je ale místy až moc přitažený za vlasy..(18.9.2012)

Pěkný akční film s J. Stathamem, ve kterém je spousta přestřelek, ale i dobrých soubojů bezezbraně. Za mě 75% :)(9.6.2012)

Jason Statham se po dlouhé době ukazuje v něčem originálním. Celé je to o chytré čínské holce, která si pamatuje důležitý kód. A on se rozhodne ji chránit. Musí ale bojovat jak proti mafiánům, tak policii. No nemá to holt jednoduché.(23.2.2013)

Boaz Yakim má u mě velké plus, jelikož je to evidentně brutální pesimista.Všichni jsou zlý, zkorumpovaný, město je prolezlý až do morku kostí.Čistokrevná pocta akčním peckám jako Těžko ho Zabít, či Nemilosrdná Spravedlnost.Serte na scénář, který je místy tak mongoloidní až byste srali hřebíky, ale Yakim se nesnaží navrtat do akčňáku žádné trapné poselství ani art, Yakim oslavuje morbidní sílu zabijáka s xichtem charismatického Stathama, který likviduje všechno a všechny se šarmem sobě vlastním.Naprosto ucházející akční řežba, která oslavuje svůj žánr a skládá mu poctu.Yakim nám dívákům dal to co chceme na jasonovi vidět, nářezové bitky, které nejsou imbecilně sestříhané ( hello Kurýr 3 ) děj je jednoduchý, ale ne čurácky debilní ( hello Mechanik Zabiják ) a ani nenechává Jasona jen mluvit,mluvit a zase mluvit ( hello Blitz ).Chutná jednohubka, která se dá časem klidně pustit znova a s radostí. 75%.(10.12.2012)

• Momo_desu

No úprimne ani neviem za čo dávam vôbec tie dve hviezdičky... Proste priemerný film so Stathamom, nabitý akciou... Samozrejme nechýbala ani pomsta. A tá Mei bola zlatá, celkom šikovná mladá herečka ale raz keď bol na ňu záber, konkrétne na jej tvár, už to bolo na konci, tak vyzerala ako čínsky 100 kilový chlapec s výrazom zabrzdenca. No to je proste jedno, videla som určite horšie akčné filmy, tak teda sa dohodneme, že je to medzi dvomi a tromi *... ale radšej kliknem na tie dve.(15.3.2013)

• - Mŕtvy chlap v útulku pre bezdomovcov, ktorému Luke (Jason Statham) daroval tenisky, stále dýcha. (lepo)

• - Okrem mesta New York sa film natáčal aj vo Philadelphii a na ďalších miestach v štáte Pennsylvania. (MikaelSVK)

• - Úvodná pasáž z naháňačky v metre, keď Luke (Jason Statham) uteká za Mei (Catherine Chan) do vlaku a následne vylezie na strechu vozňa, je presnou kópiou z belmondovskej scény vo filme Strach nad mestom (1975). (lepo)