poster

Insidious

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2010, 103 min

 • brit84
  ****

  Ze začátku to vypadá na docela slabotu. Příběh o domě, ve kterým straší, dokáže vymyslet každej debil. Pak se to trochu zamotá a začne se to konečně ubírat správným směrem. Jenže ke konci už plýny zas můžete odložit a vypadá to na průšvih. Ale není...(9.12.2011)

 • flanker.27
  **

  No, občas do člověka vejde duch. Nebo z něj vyjde? Až budete duchy zkoumat na vlastní smysly, nezapomeňte přitom na plynovou masku. Ze začátku standardní, ale fungující duchařina, ale jak se objevila zmíněná proprieta a krotitelé, nějak to ztratilo na vážnosti.(16.5.2011)

 • Marigold
  **

  Bytový monstrkabaret Freda Pytla se sloní bábou, gerontofilní nevěstou, nekrofilním metalistou a pedofilním čertíkem Bertíkem. Na zemi se to dá, v Astrálu je to astrální hovadina natočená jako sobotní televizní dýchánek s Vampírou a jejími záhrobními stokami. Nejstrašidelnější na tom je množství neodsýpajících dialogů, ze kterých by zestárl i Bela Lugosi.(16.4.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Po filmu Jako malé děti (2006) je Insidious již druhým snímkem, kde Ty Simpkins ztvárnil syna Patricka Wilsona. (oje)

 • - Démona s rudou tváří si zahrál Joseph Bishara, který rovněž pro film skládal hudbu. (imagoo)

 • - Dívčí dvojčata, která se ve filmu objevují, jsou odkazem na horor Osvícení (1980). (Anagram)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace