Rozpočet $35miliónovTržby USA $37,306,030Tržby Celosvetovo $79,000,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,856,317 //počet predaných kusov 114,298Tržby za predaj DVD v USA $6,011,095 //počet predaných kusov 401,007║ Film J. Edgar mohol byť rovnako fascinujúci a kontroverzní ako JFK ale nie je, lebo Eastwood tam namiešal s každého rožku trošku a tak až na pár zaujímavých scén(vyšetrovanie únoscu Lindberghovho dietata, či záverečné odhalenie skutočných konaní Hoovera pri vyšetrovaniach prípadov) nepríde na žiadny súvislí dej, ktorý by strhol. DiCaprio herecky klasicky dosť dobrý. /55%/(11.3.2012)

Snímek metodou nelineárního vyprávění vybírá ty nejstežejnější události z Hooverova života, potažmo FBI, protože jedno jsou a tam, kde není v historii úplně jasno, si pomáhá náznaky (záznamy, sklony k velikášství.) A že je to v podstatě příběh osamělého člověka? To je mi ale překvapení! Životopisná (historická) dramata Eastwoodovi opravdu jdou.(13.8.2012)

DiCaprio ve spolupráci s Eastwoodem rozhodně nezklamal. Sám podává svůj standardně perfektní výkon a své jméno filmu rozhodně nepropůjčil jen tak. Mnohem těžší práci měl Clint Eastwood, který měl na plátno přivézt jednoho z nejvlivnějších lidí minulého století a dle mého se mu to povedlo. V rámci možností hollywoodského životopisného dramatu se tvůrci snaží co nejvíce lidem přiblížit Hooverovy stinné stránky a ačkoli faktu, že když už fakt jde do tuhého film přibrzdí, je třeba snahu ocenit...7o%(14.6.2014)

• Pilda17

4/10 = 40%(11.6.2012)

• Beastmaster4

I přesto, že jsem věděl, do čeho jdu, nečekal jsem takovou nudnou a utahanou záležitost. Pochválil bych snad jen Leonarda DiCapria, protože na něm bylo zas vidět, že herecky zvládá perfektně, ale bohužel v tomhle filmu se ztratil i jeho výkon. Možná Eastwood zamýšlel něco jiného, možná chtěl dát divákovi jen pořádnou porci politických žvástů s detektivním pozadím. Spolu s IRON LADY jde o další životopisný titul, který mi neměl co nabídnout. Netvrdím, že od životopisných filmů čekám nějaké zázraky, ale tímhle stylem si troufám tvrdit, nemají žádnou šanci na úspěch.(5.5.2012)