Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  **

  Kvalitně natočena hovadina!(31.5.2012)

 • 3DD!3
  ****

  Osobitý Eastwoodův náhled na život jednoho z nejmocnějších mužů minulého století. Jasné hodnoty a jasné pravidla. Jak Clint tak Edgar se drží pevně vytýčené cesty popisu charakteru správné vůdčí osobnosti, aby ji v závěru narušili. Herecké výkony jsou obdivuhodné, hlavně v důchodcovském věku Armie Hammer exceluje a DiCaprio znovu zvedá laťku svému herectví. Některé životní pasáže možná mohli být rozpracovány lépe, vždyť Dilinger je jen párkrát zmíněn, ale jde o solidní snímek, který obstojí. Scéna v kongresové knihovně je obzvláśť povedená. Propagační video katalogizačních lístku jak vyšité. Informace jsou moc.(16.2.2012)

 • J*A*S*M
  **

  Po dlouhé době film, v němž mi Leonardův herecký výkon přišel dost nepřesvědčivý. Jeho J. Edgar Hoover je nesympatický, arogantní, cílevědomý sviňák a nevycomingoutovaný homosexuál, přičemž všechny tyhle charakteristiky jsem pozoroval jenom jako obal, pod kterým se celou dobu skrýval právě milý DiCaprio. V The Iron Lady se Meryl Streep v Margaret Thatcher opravdu proměnila, Leovi se to pod Eastwoodovým vedením bohužel nepodařilo. Jinak je to příliš dlouhé, roztahané, nepříliš zajímavě odvyprávěné (ano, v závěru se ukáže, že starý Hoover jako vypravěč není úplně spolehlivý, což dokresluje jeho osobnost... ale až do této chvíle je to vypravěčská nuda) a s emocemi, které v závěru nefungují. Většinu stopáže jsem tak spíš než nad filmem samotným uvažoval nad otázkou, jestli mi starší (namaskované) verze jeho hrdinů připomínají spíše opuchlého člověka, který strčil hlavu do včelího úlu, nebo děsivého mutanta vzniklého zkřížením lidské a mimozemské DNA. K jednoznačné odpovědi jsem nedospěl.(14.2.2012)

 • Beastmaster4
  **

  I přesto, že jsem věděl, do čeho jdu, nečekal jsem takovou nudnou a utahanou záležitost. Pochválil bych snad jen Leonarda DiCapria, protože na něm bylo zas vidět, že herecky zvládá perfektně, ale bohužel v tomhle filmu se ztratil i jeho výkon. Možná Eastwood zamýšlel něco jiného, možná chtěl dát divákovi jen pořádnou porci politických žvástů s detektivním pozadím. Spolu s IRON LADY jde o další životopisný titul, který mi neměl co nabídnout. Netvrdím, že od životopisných filmů čekám nějaké zázraky, ale tímhle stylem si troufám tvrdit, nemají žádnou šanci na úspěch.(5.5.2012)

 • Kryšpín
  **

  Člověk by nevěřil, že režisér Clint Eastwood po tolika letech může něco zkazit. Ale J. Edgar je důkazem, že i typ jeho kalibru může klopýtnout. Jak říká Edgar Allan Poe: Never more!(19.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace