Tak u mně zatím dobrý. No, po čtvrtém díle, už to u mně dobré není, stav se začíná rapidně zhoršovat!(28.9.2011)

• korbitch22

Prapodivný a předražený mix všeho možného,který nemá žádnou šanci zaujmout širší publikum.Chybí výraznější herecká hvězda,která by seriál táhla,casting je víc než otravný,hlavně co se puberťáků týče.Příběh jedno velké klišé bez pořádné štávy a a ipřes solidní rozpočet,až příliš viditelná lacinost...taková secondhandovost.Vůbec se nedivim že seriál skončil,stejně rychle jako začal a někdo v něm vypral solidní várku ukradených peněz. Nebýt skvělého Stephena Langa,šel bych snad i o hvězdu níže. 35%(21.5.2012)

• Hild

Hodně slibný začátek, hodnotit samozřejmě ještě nebudu, ale podobný seriál mi teď hodně chyběl. Herci slušní, největší pozornost na sebe strhává podle očekávaní Stephen Lang. Pilot mě velmi zaujal, triky solidní na to, že jde o televizní seriál, akce taky dobrá. Nenudila jsem se a rozhodně to má velký potenciál, tak snad to scénáristé nezazdí, což bude obtížné, vzhledem k tomu, že se v seriálu objevuje cestování časem a to může vždy dopadnout naprosto jakkoliv.// No tak po čtyřech dílech začínám mít obavy, že mě čeká největší seriálové zklamání roku. Z Terra Novy se pomalu začíná stávat další laciný seriál s obyčejným scénářem a postavami, které mě díl od dílu začínají víc štvát. Ještě uvidím, naději stále mám a šanci seriálu rozhodně ještě dám, doufám, že se to ještě otočí k lepšímu.// Po pátém a šestém díle to vzdávám, tohle opravdu nevyšlo.(28.9.2011)

• HAL

Slavná "Spielbergova" Terra Nova je nakonec jen další z řady dementních telenovel které se nezmůžou na víc než prznění zajímavého nápadu a prostředí. Sci-fi prvky jsou plné takových nesmyslů až by jeden mlátil hlavou o podlahu, akce většinou zabitá zběsilým střihem a podřadnými triky, postavy krom Langa celkově nesympatické a ploché... a ostatně i ten Lang je jen odvarem ze své kreace v Avataru. Každopádně když už v pilotním dílu seriálu, který má být o cestování v čase, životu mezi dinosaury a boji s nepřátelskou frakcí plném konspiračních teorií, naprostou většinu stopáže zabere rozvíjení slizkých vztahů mezi ústřední rodinkou a jejím přilehlým okolím (tu hezký klučina pro dcerku, tu hezká holčina pro synka), tak je něco sakra špatně. Kéž by se scénáře chopil George R. R. Martin a během dvou dílů je všechny vyhladil :-) Na mizérii Falling Skies to nemá, ale nechybí mnoho... aspoň trochu koukatelné scifi seriály zjevně s koncem BSG, SG a ST vymřely po meči i po přeslici.(3.10.2011)

• DaViD´82

Jurský park? Avatar? Ztraceni? Ehm? Závidím těm, kteří to v tom našli. Já viděl jen další nesnesitelně tuctovou telenovelu plnou keců o banalitách a té pravé americké rodině. To vše v nepřesvědčivých CGI kulisách; tu a tam ozvláštněnou totální guilty pleasure momentkou typu Stephen "jsem tak drsný až jsem směšný" Lang versus T-Rex, která s přehledem trumfne i klenoty typu Rambo versus helikoptéra či Seagalova břišní vana versus početná přesila. A to se ještě úvodní dvojdíl narozdíl třeba od třetího dá alespoň dokoukat.(6.10.2011)

• - Dean Geyer, který ztvárnil postavu Marka Reynoldse, byl znám jako účastník soutěže Australian Idol. (LEGACY)

• - Jeden z tvůrců Brannon Braga prohlásil, že seriál by měl být řešen podobným stylem, jako seriál Ztraceni. Prý budou postavy vzpomínat na život před cestou do minulosti. (Pod)

• - V Kanadě byl seriál vysílán na Citytv, kde se premiéra stala co se sledovanosti týče nejúspěšnějším dramatickým seriálem všech dob. (LEGACY)