Čekal jsem něco velkýho, což nakonec svět Terra Nova je, ale stejně jsem to ještě monumentálnější (byť je znát, že tenhle projekt stojí hodně peněz), takže mě to až tak nevzalo - možná proto - jak píše KevSpa -, že je to mix několika věcí, které už jsem viděl. Dinosauři mohli být lépe provedeni - Jurský Park vzniknul skoro před 20 lety a mám pocit, že tam vypadali líp; tady je znát, že jsou digitální. Nejvíc se bojím, že se to promění v něco mysteriózního s uměle natahovaným dějem jako Lost. Dát 4* mi připadá celkem dost, tak si počkám na další díly (hodnoceno po prvním). Po 9. dílech - počáteční nadšení rychle opadlo, protože tohle se ubírá podobnými kroky jako Lost. Až nebudu mít nic na práci, možná to někdy dokoukám.(5.10.2011)

Trpí to tradičními problémy amerických seriálů, ale dívá se na to dobře = ty prachy jsou vidět. Triky jsou solidní, příběhově hodně dobré a hlavně je co zkoumat. Doufám, že se dočkáme nějákých flaschbacků z doby prvních osadníků. Největší problém má seriál s charakery a s herci. Stephen Lang je boží, o tom žádná, jenže ty ostatní převyšuje o tolik, že vám je ta hlavní rodina úplně ukradená, stejně jako celý zbytek základny. Ještě mi docela přirostla k srdci Allison Miller, jinak sledovat osudy těch ostatních truhlíků možná začne být nuda. Uvidíme... Tak nakonec to nebylo špatné, zbytečných vatových dílů dost, ale finále to celkem zachraňuje. Vlastně kdykoliv vidíme budoucnost je to fajn, i když je to skladiště s modrou dírou a jinak nic. Když bude TERRA NOVA pokračovat, fajn... když ne zase tak moc ji oplakávat nebudu.(28.9.2011)

Stephen Lang. Na něm to stojí a rozhodně to na něm nepadá. Příjemná jednohubka, která má k dokonalosti daleko, ale pravěk a dinosauři musí fungovat. Plus závěrečné díly se zřetelně zlepší, takže v pohodě můžu dát 3. Dalším sérii se nebráním, jen by mohla být trošičku inteligentnější(21.12.2011)

• Davies182

Po pilotu sakra těžké hodnotit, ale asi jsem čekal více LOSTovosti :). Na telku sice paráda, je to však o třídu níž než svého času třebas Flashforward. Tak uvidíme, kam se s dinousaury za pár měsíců dopracujeme, zatím vcelku spokojenost. UPDATE po třech dílech: šílené kliše, imbecilita chování postav a... nuda! Snižuji hodnocení a se seriálem končím...(29.9.2011)

Spielbergovi se stýská po dinosaurech s malým mozkem, mně po chytrém scénáři s jakýmkoli mozkem.(19.10.2011)