Nastala chyba při přehrávání videa.
 • McClane
  ***

  Hodnocení pilotu: První letošní novinka, která mi padla do noty. Je to sice mišmaš všeho možnýho, jak si lze přečíst i v dalších komentářích, ale mě jako fanouška sci-fi a mystery to baví. Alespoň zatím 70%.____Druhý díl byl o třídu horší, uvidíme, co dál.____Po první sérii musím jít o hvězdu dolů, Terra Nova trpí velkou klišoidností a nenápadností scénáristů, škoda. 60%.(9.10.2011)

 • arachneuss
  ***

  První polovina žalostná slabota, druhá solidní nářez. Škoda, že tak dobře rozvedená zápletka nebude pokračovat s druhou řadou. Další kvalitní seriál žere hlínu.(10.4.2012)

 • Ampi
  ***

  Takový koukatelný mix Jurského parku a Avatara. Stephen Lang si svoji roli z Avatara trochu zopakoval. Snad seriál dostane šanci na pokračovaní. Předci Jima Shannona byli očividně mohli být potomci Stefanie Plum a Joea Morelliho ze Slečny nebezpečné. Chtě nechtě se můj komentář podobá KevSpa. Pardon.(25.6.2012)

 • korbitch22
  **

  Prapodivný a předražený mix všeho možného,který nemá žádnou šanci zaujmout širší publikum.Chybí výraznější herecká hvězda,která by seriál táhla,casting je víc než otravný,hlavně co se puberťáků týče.Příběh jedno velké klišé bez pořádné štávy a a ipřes solidní rozpočet,až příliš viditelná lacinost...taková secondhandovost.Vůbec se nedivim že seriál skončil,stejně rychle jako začal a někdo v něm vypral solidní várku ukradených peněz. Nebýt skvělého Stephena Langa,šel bych snad i o hvězdu níže. 35%(21.5.2012)

 • Rominator
  ***

  Seriál měl potenciál, ale tvůrci ho nedokázali využít. Se jménem Steven Spielberg (výkonný producent) v titulcích jsem čekal více dinosaurů a bohužel jsem se nedočkal. Televizní stanice FOX oficiálně oznámila, že je Terra Nova po první sérii zrušena.(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace