Predstavte si niečo ako kombináciu Jurského parku, Avatara a Lost, viac americké, tuctovejšie a prepchaté samým klišé, a máte predstavu o tom, čo pred vami stojí. Áno, je to celkom zaujímavé a nie, nie je to až také zlé, ale ak máte po ruke niečo lepšie, nenechajte sa týmto rušiť.(7.1.2013)

Super seriál. Vylepšený Jurský park říznutý notnou dávkou scifi (cestování v čase). Hodnotím zatím plným počtem po zhlédnutí úvodního dílu a musím říct, že už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Konečně pořádný seriál z dinosaury. Doufám jenom, že to po čase neupadne do stereotypu a nebo to nebude překombinované nepřeberným množstvím kravin. Buď tam bude neuvěřitelné množství citových výlevů a nebo tam bude jedna nevysvětlená záhada za druhou. Má to k tomu nakročeno. Kvůli tomu samému jsem přestal sledovat LOST.(28.9.2011)

Tak u mně zatím dobrý. No, po čtvrtém díle, už to u mně dobré není, stav se začíná rapidně zhoršovat!(28.9.2011)

Trpí to tradičními problémy amerických seriálů, ale dívá se na to dobře = ty prachy jsou vidět. Triky jsou solidní, příběhově hodně dobré a hlavně je co zkoumat. Doufám, že se dočkáme nějákých flaschbacků z doby prvních osadníků. Největší problém má seriál s charakery a s herci. Stephen Lang je boží, o tom žádná, jenže ty ostatní převyšuje o tolik, že vám je ta hlavní rodina úplně ukradená, stejně jako celý zbytek základny. Ještě mi docela přirostla k srdci Allison Miller, jinak sledovat osudy těch ostatních truhlíků možná začne být nuda. Uvidíme... Tak nakonec to nebylo špatné, zbytečných vatových dílů dost, ale finále to celkem zachraňuje. Vlastně kdykoliv vidíme budoucnost je to fajn, i když je to skladiště s modrou dírou a jinak nic. Když bude TERRA NOVA pokračovat, fajn... když ne zase tak moc ji oplakávat nebudu.(28.9.2011)

• CheGuevara

Dokud budou ve studiových pralesích pobíhat zaměstnanci modelingových agentur, tak se pak nemůžeme divit, že i scénář je stejně umělohmotný jak jeho postavy.(24.4.2012)