Kamarád taky rád

Friends with Benefits

Ide len o sex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 105 min

// Distribútor: Sony, Screen Gems // Počet premietajúcich kín v USA: 2,926 // Otvárací Víkend USA: $18,622,150 //(26.8.2011)

[imdb: 6.8/10] | me: To najlepšie sme dostali v trailery,... ostatok je len ukecaná sexom popretkávaná záležitosť, ktorá nemá výraznejšie miesta a šlape podľa dobre známych vopred dohodnutých pravidiel. Tento krát však s Timberlakeom a Kunis medzi ktorými chémia funguje kvalitne a to je pre tento typ filmu najpodstatnejšie. Ak k tomu pridáme (okrem všadeprítomného sexu) pekné zábery LA, NY a výborného Woody Gay Harrelsona :) dostaneme pohodový mix na štandardný večer kedy sa každému niečo ujde ale nikto nedostane už nič navyše :))(1.9.2011)

Na podojenie takto vyschnutého žánru musí energia fungovať ani v špičkovej jadrovej elektrárni. Tu to bola zo začiatku Fukušima (Ne-chut-ná reklama na "pamiatky" Ňujorku až ma napínalo na grc) no potom slečna 70siaté roky a kostnatá riť N´Syncu odhodili šatstvo a práve vtedy boli najvtipnejší. Potom sa však obliekli a upadlo to do predvídateľnej romantik zlátaniny kde zosilovač napätia dedko s Alzheimerom, iba zbytočne nasiera letiskový personál a diváka.(30.8.2011)

• - Tvůrci filmu spolupracovali s firmou Sony, díky čemuž je možné značku zahlédnout na mobilních telefonech, televizích, monitorech a noteboocích. Ve většině filmů přitom protagonisté používají produkty firmy Apple. (Cheeker)

• - Shaun White je snowboardistou nejen coby filmová postava, ale i ve skutečném životě. (Geriel)

• - Dylan (Justin Timberlake) fandí v NBA týmu Los Angeles Lakers. (Michael02)