poster

Kamarád taky rád

 • USA

  Friends with Benefits

 • SK název

  Ide len o sex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 105 min

 • ripo
  ***

  Najnovšia erotická bohyňa Mila Kunis ma neohúrila. Slovné prestrelky medzi ňou a Justinom Timberlakeom majú síce svoju kadenciu a niekoľko krát mi vylúdili úsmev na tvári. Ale akosi mi tam niečo chýbalo ( a pritom tam sexovali o 106). Asi to bude tým, že romantiku vo filme nemusím...(5.11.2012)

 • Kaka
  ***

  Nenásilné laškování mezi Justinem a Milou je sympatické a autentické jako málokdy a je z toho cítit neskutečně pozitivní energie, kterou hlavní protagonisté vhodně opepřili nebývalou smečí peprných dialogů a bystrých lingvistických kliček. A dokud to úspěšně potlačuje všechny ty generické romance poslední dekády, tak je vše v pořádku. Bohužel v poslední třetině musí přijít zákonitě rozuzlení filmu a dostáváme se rázem o stupínek níž. Tedy do sekce kvalitní romantická komedie, která však nenabízí nic navíc, ani nijak neozvláštňuje jinak neustále se vyvíjející žánr.(21.7.2015)

 • Pethushka
  *****

  Kombinace překrásné Mily a sympatického Justina je neskutečně povedená. Občas (vlastně často) spolu vypadali opravdu kouzelně. A Justin Timberlake konečně ukázal, že hrát umí. Celý děj je poutavý a plný neokoukaných vtípků a situací. Nechyběla mu přirozenost a šmrnc. Nečekaně u mně také poráží Kutchera a Portman. Za tu roztomilost mám chuť přeceňovat, 4,5*.(8.1.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy Jamie (Mila Kunis) na letišti vyzvedává Dylana (Justin Timberlake), bere si od jednoho z poslíčků ceduli se jménem O. Pederghast. Stejně se jmenovala postava z dalšího Gluckova filmu Panna nebo orel (2010). Zmíněnou postavu ztvárnila Emma Stone, která si zahrála i v tomto filmu. (Frki16)

 • - Shaun White je snowboardistou nejen coby filmová postava, ale i ve skutečném životě. (Geriel)

 • - Snímek získal dvě nominace na cenu Teen Choice Award. V kategorii letní filmová hvězda byli nominováni jak Justin Timberlake, tak Mila Kunis. (pan Hnědý)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace