Kamarád taky rád

Friends with Benefits

Ide len o sex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 105 min

Rozpočet $35miliónovTržby USA $55,802,754Tržby Celosvetovo $150,483,765Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,125,748 //počet predaných kusov 106,341Tržby za predaj DVD v USA $19,307,093 //počet predaných kusov 1,102,062║ škoda toho schématického balastu, ktorý musel prísť v poslednej štvrtine filmu, však ako by to ináč bolo!!??, ale až na klasicky obohranú dejovú kostru, bolo ústredné dou Mila Kunis a Justin Timberlake dosť osviežujúce, na Milu sa dobre pozeralo však aj prečo nie, plus nejaké tie humorné scénky dobre padli /70%/(25.12.2011)

Justin Timberlake je (překvapivě) dobrý herec a Mila Kunis symbolicky odstrkuje Emmu Stone do více ambiciózních projektů. A film? Ten se dvě třetiny snaží diferenciovat od hloupých a konvenčních romantik svěžími nápady a sympatickou ústřední dvojicí, aby v poslední třetině všechno dokonale popřel a za zvuků "Closing time open all the doors and let you out into the world..." od Semisonic sklouzl k tomu, čemu se tak snažil vyhnout...(16.10.2011)

Dajte Milu a Justina do niečoho, čo má okrem fajn dialógov aj scénar a bude to pecka. 60%(30.10.2011)

Neurazí ani nenadchne. Sympatická dvojice v hlavní roli ale s absolutně neoriginálním příběhem. 60%(7.9.2011)

• J*A*S*M

Timberlake hodně fajn, Mila sice klasicky krásná, ale sympatická asi jako afektovaná sociální pracovnice. Jinak mi to celé přišlo jako sbírka trapných vtipů a klišovitých situací a motivů (nemocný tatínek).(28.8.2011)

• - Natáčení choulostivých scén okomentovala Mila Kunis slovy: „Svléknout se před Justinem mi nedělalo potíže. Nemívám problémy se sebevědomím a se svým tělem jsem maximálně spokojená. Když se však na mě upíraly zraky všech členů štábu a pomyslela jsem si na to, že mě takto uvidí celý svět, to až tak příjemné nebylo." (Sufferer)

• - Po filmech Bílí muži neumějí skákat (1992) a Poloprofesionál (2008) se jedná již o třetí film, ve kterém postava Woodyho Harrelsona hraje basketball. (TheBalrog)

• - Závěrečnými titulky snímek nekončí. Následuje scéna, ve které Justin Timberlake a Mila Kunis sledují nepovedené scény z fiktivního romantického filmu, který se předtím ve filmu objevil. (Olafa)