Dům na konci ulice

Dom na konci ulice

House at the End of the Street

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2012, 96 min

Prachsprosté lekačky bohužel fungují na výbornou (tedy pokud se koukáte ve tmě, tak určitě), takže tady se moc shazovat nedá. Když je ale celý unylý film záživnější než uzívané finále, asi bude přeci jen na tom "hororu" něco špatně. Na Jen se tak možná kouká dobře, ale jinak...(25.2.2013)

V poslednom dome na ulici sa stala strašná tragédia. Mladé dievča tam brutálne vyvraždilo svoju rodinu. Jediný kto prežil, bol jej brat, ktorý vtedy žil so svojou tetou v inom meste. Do neďalekého domu sa nasťahuje matka s dcérou, ktoré chcú začať nový život. Mladé dievča sa s opovrhovaným mladíkom väčšinou obyvateľstva malého mestečka, kvôli dávnej minulosti zbližuje viac ako by bolo treba. Má matka oprávnené obavy, alebo ju novobudovaný materinský inštinkt zbytočne mätie? Po celú dobu pocit na úrovni dvoch hviezd. Ale nakoľko sa s rozuzlením príbehu a záverom dosť slušne vyhrali (presne podľa môjho vkusu) - pridávam o jednu navyše.(22.1.2013)

• Hoyt

Velmi slaboučký thriller s nulovým napětím, bez špetky originality a výrazných momentů. Obsazení sympatické ale nepodává bůhvíjaké výkony. Závěrečnou pointu jsem v průběhu filmu nepoznal ale upřímě mě už ani moc nezajímala. Málé plusy jsou ve dvou až třech výborných lekačkách a první čtvrthodince.(8.3.2013)

Z klasického klišoidního hororu se vyklubala docela originální záležitost (teda alespoň mě ten zvrat do jisté chvíle vůbec nenapadl). Není to žádná extratřída, ale za zhlédnutí jistě stojí. :)(4.1.2013)

• Pilda17

Jak jsem se těšil, tak jsem se také rychle dotěšil. Dobrý start, který trval pouze pár vteřin a potom do závěru jen nuda. Jednu hvězdu za zvrat, poněvadž jsem to nečekal a jak bych mohl, když se divák od začátku nudí. Herecké výkony k smíchu a atmosféra nulová, není nic dalšího na pochvalu, takže bohužel velké zklamání.. 2/10 = 21%(11.12.2012)

• - Spoiler: Ve scéně, kdy se po útěku ze sklepa Elissa (Jennifer Lawrence) podívá na dveře, které zatížila pračkou, je téměř na pravé polovině a Ryan (Max Thieriot) ji pomalu posouvá vpravo. Avšak při druhém ohlédnutí je pračka na opačné straně. (Ewe561)

• - Keď Elissa (Jennifer Lawrence) prepne TV, predtým ako ju navštívi kamarátka, beží film Smrtonosná zbraň 4 (1988). (sWONDER)

• - Původně měl film vyjít už v roce 2003 pod režií Jonathana Mostowa a s Richardem Kellym jako scenáristou. (Fevas)