Dům na konci ulice

Dom na konci ulice

House at the End of the Street

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Kanada, 2012, 96 min

Budu hodnej a dám tomu trojku, i když o doporučující trojce nemůže být řeč. Je to spíš přežil-jsem-to-ve-zdraví trojka. On je to takovej nevýraznej thrillerovej průměr, ale jako jednohubka, proč vlastně ne. Vyloženě blbý ten film není, realizace profesionální a Lawrence je v porovnání s ostatními postavami teenage hororů a thrillerů ještě dost dobrá. Už po traileru se filmu všichni vysmívali, jak strašně bude průhledný, a to se alespoň zčásti nepotvrdilo. Jo, jasně, tenhle typ thrilleru může přijít snad jen s jedním druhem pointy, ale "kdo, proč a jak moc" divák snad úplně hned nerozkryje. Smířlivých 50 procent.(13.12.2012)

• argenson

Má to několik docela sympatických lidí, kteří se občas pokoušejí i obstojně hrát. Ale mají v rukách stokrát omletý příběh s otřepanými atributy, takže celkový zážitek dost o hovně.(5.2.2017)

• Hoyt

Velmi slaboučký thriller s nulovým napětím, bez špetky originality a výrazných momentů. Obsazení sympatické ale nepodává bůhvíjaké výkony. Závěrečnou pointu jsem v průběhu filmu nepoznal ale upřímě mě už ani moc nezajímala. Málé plusy jsou ve dvou až třech výborných lekačkách a první čtvrthodince.(8.3.2013)

• bestlama

Na začátek chci upozornit, že je to peachovina oddělující se od čistého televizního filmu jen asi pouhými 10 dolary a 2kg čistého vanilkového cukru. Dál čtěte pro vlastní potěšení. Samozřejmě tomu dám jednu hvězdičku z enthusiasmu, protože nevěřím tomu, co bych měl jediného dobrého vidět (řekl můj slepý kamarád). Baterka "mejd in čajna" opět vypadne, když ji nejvíc ta pubertální kunda potřebuje. Vrah vesele skotačí i když dostane pár přímých zásahů z pistole. Balistikové se opět umlácí smíchy při sledování a vrah? No, vrah .. dejme tomu. Spíš pubertální kokot, kterému v dětství asi někdo urval všechny kolečka od angličáku. Tak je rozzuřený víc, než Norris po dojebáni zád na Total Gymu. Kde nic, tu nic. Za málo peněz, minimum felace. Vidím, že režisér hrál v Klub Sráčů, tak je jasné z jakých Ibiz žump voda táhne. Kdyby aspoň ukázala bobra, mohl jsem přihodit hvězdičku navíc. Takhle se spokojím s další dementní slátaninou za měsíční výdaje sociálních dávek, devíti členné romské rodiny.(12.12.2012)

• teutates

Není to až tak špatný nóo, protože je to hrozný… důvod? Kluk od vedle je malý, psychopatický masturbant, kterého rodiče měnili v metanfetaminovém rozpoložení na holčičku. Né, že by byla Lawrence jakási super herečka, ale upřímně nechápu, co tady dělala. V rámci žánru hrozný shit, na který se nedá dívat a to závěrečné rozuzlení mně úplně dostalo. (do kolen samozřejmě). -1/10 Rozhodl jsem se začít s minusovým hodnocením, protože ani po pár dnech si nemůžu odpustit, že jsem ztratil 96 min života. Má nová škála -10/0/10 zdař bůh autoimunitní fekalisté(14.2.2013)

• - Spoiler: Ve scéně, kdy se po útěku ze sklepa Elissa (Jennifer Lawrence) podívá na dveře, které zatížila pračkou, je téměř na pravé polovině a Ryan (Max Thieriot) ji pomalu posouvá vpravo. Avšak při druhém ohlédnutí je pračka na opačné straně. (Ewe561)

• - Keď Elissa (Jennifer Lawrence) prepne TV, predtým ako ju navštívi kamarátka, beží film Smrtonosná zbraň 4 (1988). (sWONDER)

• - Původně měl film vyjít už v roce 2003 pod režií Jonathana Mostowa a s Richardem Kellym jako scenáristou. (Fevas)