Dvojitý agent

Dvojitý agent

Krimi / Drama / Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

• Ruprechtos

Překombinovaný film,kterému "vévodí" hrozný televizní look a strašně plochý Richard Gere.Topher Grace nenadchne ani neurazí,no je sympaťák a drží film na koukatelné úrovni.(28.6.2014)

Příběh ve kterém jsou ve své podstatě karty rozdány a divák jen čeká jak hra na kočku a myš, dopadne. CITÁT - Jedinou dobrou věc udělal, když zmizel......a zase by se ztratil, kdyby věděl, že po něm jdeme........ Příběh u kterého jsem si nebyl jistý komu mám vůbec fandit. Lehký průměr.(8.5.2012)

• teutates

Solidní špionská sračka leda tak. Zpočátku si zahrajem hru na zkušeného mazáka a mladé ucho, následně poodhalíme mezilidské vztahy mezi agentama jejich procitnutí, nerozlučnost a v závěru odkryjeme dvojitou konspiraci. Hotové krimi orgie, ach jo. Raděj nebudu pokračovat… 2/10(19.1.2012)

Richard Gere jako agent sice působí stejně věrohodně jako Pavel Liška na vojně, Martin Sheen je trošku jako plukovník Sochor, velitel západního okruhu a pro mě neznámý Topher Grace si jistě šije repráky na džízku, ale i tak je Dvojitý agent průměrně zdatná a koukatelná detektivka pro nenáročného unaveného diváka:)(22.8.2012)

Americký špionážní thriller nám přivádí na obrazovky super hvězdu Richarda Gere a mladíčka Tophera Graceho. Oba pátrají po agentech z Ruska. Děj je trochu náročný na myšlení, kdy divák přemýšlí, kdo je kdo a kdo za koho kope první ligu. Když potencionální diváky pozvu shlédnout tento film, jistě neudělám zle, ale film není pro každého, tak pozor,je to pro diváky, kteří se trochu bojí a umějí i trochu přemýšlet. Oba hlavní herci jsou dobří a jistě k nim patří výkon Martina Sheena st.(5.5.2012)

• - Ben Geary (Topher Grace) nosí hodinky značky Casio. (dyfur)

• - Richard Gere se při jedné scéně zranil, když si vyhodil rameno. Natáčení proto muselo být přerušeno asi na šest týdnů. (blackrain)