Dvojitý agent

Dvojitý agent

Krimi / Drama / Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

• Lacike

Chudak Gere uz tiez sklzol do videobeckovevych sraciek, ktore svojou vypravou a debilitou pripominaju sucasne Seagalovky. A to ze vam trailer prezradi jeden zvrat nevadi. Ten film je plny prekombinovanych debilnych zvratov. A bohuzial aj dost predvidatelnych, takze ani z nich neplynie ziadna zabava. V jednej epizode serialu Person of Interest bola podobna zapletka, ale bola spracovana ovela lepsie. Takze si radsej pozrite ten skvely serial. 4/10.(25.1.2012)

Snad první film, kde se mi Gere vyloženě líbil, ačkoliv tu jeho stránku, která měl vzbudit sympatie, si mohl Brandt strčit někam. Na trailer jsem se pro jistotu nedíval, ale přesto je tu pořád samotný název, který ledacos vypovídá, takže člověk vlastně celý film hádá, kdo to vlastně může být. A po půl hodině jsou karty vlastně rozdány. Zbytek stopáže se řeší, jakým způsobem to vyjde najevo. Ale i tak to má tempo, jednu solidní autohoničku a jeden závěrečný zvrat, který mě musím říct hodně překvapil. Až jsem si říkal, jestli to není trochu moc. Z diváckého hlediska se každopádně jedná o špionážní jedohubku, která nijak neomráčí, ale přesto příjemně zaplácne volný čas. 60% Ten trailer dělal fakt úplnej idiot.(26.6.2012)

V tomto thrilleru se nám představuje Richard Gere jako tajný agent(další info radši neprozradím,protože bych vyzradil pointu,která je sice brzo odhalena,ale přesto...),který má na starost vystopovat nájemného zabijáka Cassia.Potíž je v tom,že pro mě je zde Richard Gere značně nepřesvědčivý a co se týče snahy tvůrců o nečekanou zápletku ke konci filmu a velké odhalení tak to spíš snad ani v původním scénaři nebylo.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(24.2.2015)

• MartinezZ

Tak tohle byla neskutečná skluzavka. Od velmi slibných **** po dost slabých **. Ze začátku všechno vypadá jako zajímavý a skutečně slibný špionský thriller, který sice vypadá díky přepísktému kamerovému filtru dost levně, jenže pak přijde velmi záhy svévolné odhalení, které film skopává o příčku níže, až po pohled do očí a závěrečnou scénu, která všechno posílá do kytek, aniž by se pořádně rozvinula minulost agentů a důvody, proč se tohle všechno vlastně děje. Divák si tak musí své teorie domýšlet, což filmu nepřispívá. Ta tam jsou Richardova hvězdná léta, sice stále točí, ale v áčkových titulech ho už nikdy zřejmě neuvidíme. "The Double" se hodí buďto jako kvalitní DVD titul nebo jako hodně levně vypadající a podprůměrně vyznívající kino "hit".(20.1.2012)

Solidní krimi thriller s trošku slabší pointou, ovšem s výborným tempem a drsným Richardem Geerem v hlavní roli. Překvapilo mě, jak moc mě film chytl a že jsem se u něj nenudil. Podle mě nedoceněné...75%(28.6.2014)

• - Ben Geary (Topher Grace) nosí hodinky značky Casio. (dyfur)

• - Richard Gere se při jedné scéně zranil, když si vyhodil rameno. Natáčení proto muselo být přerušeno asi na šest týdnů. (blackrain)