Dvojitý agent

The Double

Dvojitý agent

Krimi / Drama / Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $137,921Tržby Celosvetovo $4,724,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $877,638 //počet predaných kusov 13,903Tržby za predaj DVD v USA $1,262,989 //počet predaných kusov 68,458║ taký ľahší thriller ktorý neurazí /55%/(16.1.2014)

• dyfur

moja zaujímavosť:Ben Geary (Topher Grace) nosí hodinky značky Casio. (dyfur)(29.7.2015)

Příběh ve kterém jsou ve své podstatě karty rozdány a divák jen čeká jak hra na kočku a myš, dopadne. CITÁT - Jedinou dobrou věc udělal, když zmizel......a zase by se ztratil, kdyby věděl, že po něm jdeme........ Příběh u kterého jsem si nebyl jistý komu mám vůbec fandit. Lehký průměr.(8.5.2012)

Kdyby děj nebyl tolik přeplácaný a přehnaný, tak se jedná o docela solidní kriminálku z prostředí tajných agentů. Jenže, když během dvou hodin se asi 4x změní totálně děj, tak už se film moc vážně brát nedá.(15.2.2012)

Slušný, "recyklovatelný" thriller, který neurazí ani nenadchne. Gere už má svá nejlepší léta, tak 15 let za sebou a i když se snaží, žádný comeback se nekoná a závěrečný zvrat není ničím objevný ani originální a pečlivý divák ho odhalí dříve než hlavní hrdina. Když je nuda dá se to ale určitě se nejedná o film, který by bylo zapotřebí vidět vícekrát nebo na který se nezapomíná. Zapomíná a rychle a vůbec ... "o čem to vlastně bylo?"(8.4.2012)

• - Ben Geary (Topher Grace) nosí hodinky značky Casio. (dyfur)

• - Richard Gere se při jedné scéně zranil, když si vyhodil rameno. Natáčení proto muselo být přerušeno asi na šest týdnů. (blackrain)