Dvojitý agent

The Double

Dvojitý agent

Krimi / Drama / Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

Příběh ve kterém jsou ve své podstatě karty rozdány a divák jen čeká jak hra na kočku a myš, dopadne. CITÁT - Jedinou dobrou věc udělal, když zmizel......a zase by se ztratil, kdyby věděl, že po něm jdeme........ Příběh u kterého jsem si nebyl jistý komu mám vůbec fandit. Lehký průměr.(8.5.2012)

• Lacike

Chudak Gere uz tiez sklzol do videobeckovevych sraciek, ktore svojou vypravou a debilitou pripominaju sucasne Seagalovky. A to ze vam trailer prezradi jeden zvrat nevadi. Ten film je plny prekombinovanych debilnych zvratov. A bohuzial aj dost predvidatelnych, takze ani z nich neplynie ziadna zabava. V jednej epizode serialu Person of Interest bola podobna zapletka, ale bola spracovana ovela lepsie. Takze si radsej pozrite ten skvely serial. 4/10.(25.1.2012)

• Ruprechtos

Překombinovaný film,kterému "vévodí" hrozný televizní look a strašně plochý Richard Gere.Topher Grace nenadchne ani neurazí,no je sympaťák a drží film na koukatelné úrovni.(28.6.2014)

• Malarkey

Vesměs jsou tady filmy s Richardem Gerem decentně podhodnocený. Například Lovci stínů nebo Proroctví z temnot. Proto jsem si říkal, že ačkoliv tady ten film má hodnocení jaké chce, může se ve skutečnosti jednat o velice povedený thriller. Na ČSFD průměrné hodnocení neřeším a hodnocení filmů s Richardem prakticky ignoruju. Upřímně teda můžu říct, že jsem se na tenhle film těšil. Opravdu těšil. Popravdě jsem ale zažil docela slušný zklamání. Příběh bláznivej, zpracování béčkový, hudba tomu perfektně nahrává. Herci jediní špatní nejsou, ale to je hrozně málo na politický thriller, který by měl přijít s něčím...šokujícím, což ve filmu opravdu bylo, ale ty emoce u mě vůbec nevyvolat. Řekl bych, že pan režisér tenhle film docela slušně posral.(22.10.2012)

• Kaka

Richard Gere má velkou smůlu. Když už mu dá někdo roli, ve které by mohl být excelentní, tak je to patlal, který neumí dobře udělat film. Double mohla být slušná špionážní jízda, ale místo toho je to nepromyšlená, vizuálně poměrně neatraktivní a ve výsledku i dost nudná a nepřesvědčivá záležitost, která těží maximálně z jakž takž slušných herců. Dost to zabíjí béčkový feeling, protože spoustu věcí je zde podobných a někdy i lepších (méně uhlazený) než například v THE SENTINEL, ale právě z důvodu omezeného rozpočtu a menšímu počtu zvučných jmen se bohužel ve výsledném hodnocení Double ztrácí až někde v propadlišti dějin. Jeho bratříčci a sestřičky vypadají na první pohled o mnoho více cool a to je jak se zdá v rámci žánru velmi důležité. Dvojitá katarze se dá přežít, člověk s ní už podle traileru tak trochu počítá.(3.3.2012)

• - Richard Gere se při jedné scéně zranil, když si vyhodil rameno. Natáčení proto muselo být přerušeno asi na šest týdnů. (blackrain)

• - Ben Geary (Topher Grace) nosí hodinky značky Casio. (dyfur)