Dvojitý agent

Dvojitý agent

Krimi / Drama / Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

• teutates

Solidní špionská sračka leda tak. Zpočátku si zahrajem hru na zkušeného mazáka a mladé ucho, následně poodhalíme mezilidské vztahy mezi agentama jejich procitnutí, nerozlučnost a v závěru odkryjeme dvojitou konspiraci. Hotové krimi orgie, ach jo. Raděj nebudu pokračovat… 2/10(19.1.2012)

V tomto thrilleru se nám představuje Richard Gere jako tajný agent(další info radši neprozradím,protože bych vyzradil pointu,která je sice brzo odhalena,ale přesto...),který má na starost vystopovat nájemného zabijáka Cassia.Potíž je v tom,že pro mě je zde Richard Gere značně nepřesvědčivý a co se týče snahy tvůrců o nečekanou zápletku ke konci filmu a velké odhalení tak to spíš snad ani v původním scénaři nebylo.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(24.2.2015)

Nezáživný špionážny thriller, ktorého český preklad napovie viac, ako by mal. Záver filmu sa snaží ešte niečím ohromiť diváka, no ešte viac ho potopí. Taktiež tie citové pasáže pri zobrazení chladnokrvných zabijakov - ďalší veľký prešľap tvorcov. To všetko ešte s nádychom vlastenectva, a o prepadák je postarané.(12.2.2012)

• castor

Podivné motivace jednotlivých postav nám tvůrci nakonec vysvětlí, nicméně to dělají takovým způsobem, abychom to skutečně dokonale pochopili. Právě zbytečná doslovnost strhává tuhle už tak průměrnou záležitost ještě do průměrnějších vod. Přitom toho v rámci žánru vzniklo tolik, že je s podivem, že se do toho pouští další scénáristé znovu a znovu a vyjma pár „překvapení“ nejsou sto nic (nového, jiného) nabídnout. Dvojitému agentovi chybí atmosféra, chybí tah na bránu, vizuálně je neatraktivní, nenapínavý, herecky průměrný (přitom Gere umí, ne že ne, jenže jeho výběr rolí je v poslední dekádě s poměrně velkým otazníkem). A ano, trailer musel dělat totální idiot!!(26.5.2012)

• Lacike

Chudak Gere uz tiez sklzol do videobeckovevych sraciek, ktore svojou vypravou a debilitou pripominaju sucasne Seagalovky. A to ze vam trailer prezradi jeden zvrat nevadi. Ten film je plny prekombinovanych debilnych zvratov. A bohuzial aj dost predvidatelnych, takze ani z nich neplynie ziadna zabava. V jednej epizode serialu Person of Interest bola podobna zapletka, ale bola spracovana ovela lepsie. Takze si radsej pozrite ten skvely serial. 4/10.(25.1.2012)