poster

Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

 • Austrálie

  Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

 • Lula.cz
  ***

  Dr. Brown je charismatický veterinář, který zachraňuje snad všechna zvířátka. jelikož jsem milovnicí zvířat, tak mi někdy osudy pacientů veterinární kliniky přišly vážně líto. Naštěstí jsou však většinou úspěšně uzdraveni.(25.8.2012)

 • Sakyvanity
  ****

  Už od dětství jsem milovala zvířata. Seriál stvořený pro takové, jako jsem já :).(1.1.2012)

 • RomeroIsGod
  *

  Nagelovanej Ken z bondáj bíč mě nedojímá. Sladkobolná, vyumělkovaná show, určená asi především hárdkór milovníkům veterinární dokumentární tvorby.(1.12.2014)

 • Momo_desu
  ****

  U takýchto seriálov mi vôbec nejde o to ako dobre je to natočené alebo iné nedôležité prkotiny. Ako napísala Sakyvanity tak presne tak to aj ja beriem. Keď je dáke zviera v ohrození tak mi pri takýchto seriáloch slzy tečú potokom a keď ich zachránia tak aj tak ďalej plačem. Čo sa týka zvierat rozplače ma už aj smutný pohľad psa čo sa týka ľudí zanechávam si kamennú tvár. K ľuďom som nedôverčivá ako týraný pes.(30.12.2013)

 • subic
  ***

  Na seriál se dá podívat ze 2 úhlů. 1) Pamatujete si na seriál Jana Krause Ze života zvířat (2001)? Ten byl mnohem působivější, co se týká případu přímo v ordinaci a o se týká přístupu veterináře při vyšetření, takový víc sedící do českého prostředí. 2) Tady se naši čeští veterináři můžou inspirovat, jak zlepšit a doplnit svoje služby a bez kyselých xichtů. Stejně to platíme my, nestojí to málo a to my majitelé psů a koček víme moc dobře a leckdy ani neprotestujeme, když se to týká našich mazliků. Celkově mi zde vadí takový ten hurá způsob, my jsme nejlepší, jak se dělají amíkovské dokumenty.(15.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace