Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

• Austrálie

Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

Dr. Brown je charismatický veterinář, který zachraňuje snad všechna zvířátka. jelikož jsem milovnicí zvířat, tak mi někdy osudy pacientů veterinární kliniky přišly vážně líto. Naštěstí jsou však většinou úspěšně uzdraveni.(25.8.2012)

Už od dětství jsem milovala zvířata. Seriál stvořený pro takové, jako jsem já :).(1.1.2012)

• RomeroIsGod

Nagelovanej Ken z bondáj bíč mě nedojímá. Sladkobolná, vyumělkovaná show, určená asi především hárdkór milovníkům veterinární dokumentární tvorby.(1.12.2014)

U takýchto seriálov mi vôbec nejde o to ako dobre je to natočené alebo iné nedôležité prkotiny. Ako napísala Sakyvanity tak presne tak to aj ja beriem. Keď je dáke zviera v ohrození tak mi pri takýchto seriáloch slzy tečú potokom a keď ich zachránia tak aj tak ďalej plačem. Čo sa týka zvierat rozplače ma už aj smutný pohľad psa čo sa týka ľudí zanechávam si kamennú tvár. K ľuďom som nedôverčivá ako týraný pes.(30.12.2013)

Na seriál se dá podívat ze 2 úhlů. 1) Pamatujete si na seriál Jana Krause Ze života zvířat (2001)? Ten byl mnohem působivější, co se týká případu přímo v ordinaci a o se týká přístupu veterináře při vyšetření, takový víc sedící do českého prostředí. 2) Tady se naši čeští veterináři můžou inspirovat, jak zlepšit a doplnit svoje služby a bez kyselých xichtů. Stejně to platíme my, nestojí to málo a to my majitelé psů a koček víme moc dobře a leckdy ani neprotestujeme, když se to týká našich mazliků. Celkově mi zde vadí takový ten hurá způsob, my jsme nejlepší, jak se dělají amíkovské dokumenty.(15.10.2014)