Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

• Austrálie

Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

Už od dětství jsem milovala zvířata. Seriál stvořený pro takové, jako jsem já :).(1.1.2012)

Na seriál se dá podívat ze 2 úhlů. 1) Pamatujete si na seriál Jana Krause Ze života zvířat (2001)? Ten byl mnohem působivější, co se týká případu přímo v ordinaci a o se týká přístupu veterináře při vyšetření, takový víc sedící do českého prostředí. 2) Tady se naši čeští veterináři můžou inspirovat, jak zlepšit a doplnit svoje služby a bez kyselých xichtů. Stejně to platíme my, nestojí to málo a to my majitelé psů a koček víme moc dobře a leckdy ani neprotestujeme, když se to týká našich mazliků. Celkově mi zde vadí takový ten hurá způsob, my jsme nejlepší, jak se dělají amíkovské dokumenty.(15.10.2014)

• RomeroIsGod

Nagelovanej Ken z bondáj bíč mě nedojímá. Sladkobolná, vyumělkovaná show, určená asi především hárdkór milovníkům veterinární dokumentární tvorby.(1.12.2014)

Miluju chlapy co milujou zvířata ;) Moc hezkej a mnohdy dojemnej seriál.(21.12.2011)

• Phex

Si říkám co by to udělalo se sledovaností, kdyby se zjistilo, že dr. Chris Brown je teplej...možná nic... "Pes který štěká teplouše" ?!(16.6.2015)