Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

• Austrálie

Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

Skvělý seriál z veterinárního prostředí, takovou pohodu, takovou lásku ke zvířatům, to se jen tak nevidí a záběry jsou zajímavé, citlivé, dojímavé. Musím říct, že mám také rád domácí mazlíčky, psy a kočky, ostatně jiná zvířata také, především pro jejich bezprostřednost. A mnohdy jsou zvířata lepší, než leckterý člověk. Zasvěcení vědí, že dobrý veterinář, který dokáže všem těm různým zvířátkům opravdu pomoci a má svou práci rád, je důležitý člověk na svém místě. A ne doktor, kterému jde jenom o peníze. Ostatně seriál může posloužit i jako inspirace pro kvalitu služeb veterinářů v Česku. V tomto ohledu je tím nejcennějším přistup obětavých veterinářů z Bondi Beach.(5.5.2013)

• RomeroIsGod

Nagelovanej Ken z bondáj bíč mě nedojímá. Sladkobolná, vyumělkovaná show, určená asi především hárdkór milovníkům veterinární dokumentární tvorby.(1.12.2014)

U takýchto seriálov mi vôbec nejde o to ako dobre je to natočené alebo iné nedôležité prkotiny. Ako napísala Sakyvanity tak presne tak to aj ja beriem. Keď je dáke zviera v ohrození tak mi pri takýchto seriáloch slzy tečú potokom a keď ich zachránia tak aj tak ďalej plačem. Čo sa týka zvierat rozplače ma už aj smutný pohľad psa čo sa týka ľudí zanechávam si kamennú tvár. K ľuďom som nedôverčivá ako týraný pes.(30.12.2013)

Miluju chlapy co milujou zvířata ;) Moc hezkej a mnohdy dojemnej seriál.(21.12.2011)

Už od dětství jsem milovala zvířata. Seriál stvořený pro takové, jako jsem já :).(1.1.2012)