Takovéhle typy filmů mám vlastně ráda a přestože se tam našly vážně vtipné scény, tak více asi bylo těch trapných, kdy jsem zalézala pod peřinu a styděla se místo nich. Každopádně to není tak špatné, jen by to možná chtělo trochu osekat a příště vybrat sympatičtější obsazení..A ta kýčovitá svatba a písnička na závěr bylo pravděpodobně to nejhorší.(7.6.2012)

Problém Bridesmaids by som videl v nevyrovnanom scenári a prílišnej snahe kopírovať Apatowa (prepálená stopáž, dlhé pomalé scény, zmeny tempa filmu, veľké zvraty a zvoľnenie v predposlednom dejstve...). Chcelo to poriadne preškrtať, prestrihať a mohla to byť bomba. I keď film u mňa prekvapivo o niečo lepšie fungoval v dramatických častiach ako v komediálnych. No musím oceniť po dlhom čase kvalitnú fekálno-dáviacu scénu! Melissa McCarthy hrdo prevzala žezlo po Jeffovi Danielsovi.(27.7.2013)

Po většině ohlasů a oscarových nominacích jsem to čekal lepší, na druhou stranu mi to nepřišlo tak strašné, jak někteří varují. Ano, humor je místy over the top až k fekálnosti, celkově to je moc dlouhé a postavy někdy lezou na nervy, nicméně hlavní pozitivum vidím v Kristen Wiig a její sympatické postavě. 70 %(23.11.2016)

Konečně rovnoprávnost(8.7.2011)

Vždycky žasnu nad těma vyhrocenejma americkejma svatbama. Z pojmů typu zkušební večeře fakt seru. U téhle komedie jsem se ale fakt pobavil. Bál jsem se, aby to nebylo něco alá Sex ve městě, ale zdejší humor byl naštěstí v apatowovském stylu. Potěšila mne přítomnost blicích a sracích fórů a Kristen Wiig je vtipná.(16.2.2013)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen osmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,4 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Herečka Jill Clayburgh zemřela krátce po dotočení filmu. Podlehla leukémii, kterou měla již dvacet let. (Terva)

• - Predtým, než sa Jon Hamm (Ted) presadil v Hollywoode, bol učiteľom drámy na John Burroughs School v Ladue, Missouri. Jednou z jeho študentiek bola aj Ellie Kemper (Becca). (m.a.t.o.)