Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  **

  Ak to mala byť ženská variácia na Hangover, tak podľa mňa to nevyšlo. Niežeby tomu chýbali zábavné scény, ale pre mňa tam bolo priveľa hlušiny - príliš často som sa nudila, sladkobôľne rozhovory ma vyslovene otravovali a stále som čakala, kedy bude zase sranda. Občas aj bola... nuž ale ja som asi iný typ ženy, než cieľovka tejto komédie (mám radšej tie bláznivé, než romantické, ktoré vlastne nemám rada vôbec, česť výnimkám). Na to som si už síce zvykla, len som bola sklamaná, že po úžasných odporúčaniach som narazila na taký riedky a dosť nevyvážený scenár. V komentároch súhlasím skôr s B!shopom, než nadšenými štvor-hviezdičkármi - hlavnú postavu vystihol presne :-)(7.1.2013)

 • Bluntman
  ****

  Další rok; další apatowovka, která je ale tentokrát určena (ryze?) ženskému publiku; další výborná romantická komedie, která aspiruje na to stát se klasikou či kultem pro konkrétní divácké skupiny. ŽENÁM SOBĚ jde jako žánrovému filmu těžko co vytknout, protože i ta na první pohled přestřelená stopáž, která u podobných děl bývá zásadním problém, má své opodstatnění. Jde sice spíš o sled scén, které jako kdyby vypadly ze zábavného pořadu Saturday Night Live, v němž se proslavily scénáristky i herečky, ale ona kaskáda vtipů je precizně dávkována, posouvá příběh dál a slouží k prokreslení postav. S těmi se i přes jejich evidentní mentální problémy a pubertální příhody, do nichž se dostávají, dá sympatizovat a identifikovat, jelikož se vymezují vůči svým evidentním předobrazům: jak příliš chlapské PAŘBĚ VE VEGAS, která flashbackovou strukturou vyprávění zastírá primitivnost zápletky a prostoduchost řešení (místo, kde se najde zmatkující nevěsta), tak SEXU VE MĚSTĚ, který dojel na svou nevkusnost vzhledem k dobovému kontextu (recese je zde naopak všudypřítomná). ŽENY SOBĚ - a vůbec všechny apatowovky bez výjimky - jsou i přes všechny R-kové vtipy středostavovsky usedlé, protože se nedovedou oprostit od konvencí klasicky odvyprávěných snímků. O žádnou "rovnoprávnost" ani "ukázku ženské emancipace" nejde, jelikož i přes až nevídanou absenci mužského prvku se končí svatbou snů, po které touží každá dobrá nemajetná panička, a ustanovením heterosexuálního páru, kdy trhlá hlavní hrdinka potřebuje mužskou ochranitelskou a usměrňující ruku. Jasně, v rámci mainstreamové podívané asi na nic lepšího člověk nenatrefí, ale - a teď přichází povzdech diváka odrostlého na "smithovkách" - porušením určitých konvencí by se mohlo dojít ke skutečně komplexní generační či "genderové" výpovědi. Nová doba a noví diváci potřebují svou Amy, ta ale přijde, až se Apatow vzdá svých dogmat na "zaručený hit na základě prověřených ingrediencí".(19.7.2011)

 • kiddo
  **

  Někde hodně, hodně hluboko v tomhle roztahaném předimenzovaném maglajzu se skrývá vcelku slušná černá 80 minutová komedie o sebelítostivém loserovi, který si nepřestane posírat život až do okamžiku svého katarzního pádu na dno, a překvapivě fajn zachycení normálního babského kamarádství, které se na plátnech ocitá jen málokdy. V současné podobě ovšem abyste tohle všechno hledali pod mikroskopem.(17.7.2016)

 • H34D
  ****

  Dospělejší, jemnější a samozřejmě ženštější Superbad (resp. Superbad meets Hangover). Vtípky jsou trošku sofistikovanější, právě tak aby jakš-takš smysluplný děj zůstal v popředí a film se nezvrhnul ve sled slabě souvisejících gagů. Nová komedie Apatowovy produkce se nesoustřeďuje jen na snadno čitelný humor, ale snaží se skrze sympatickou a trhlou hlavní hrdinku vykreslit i něco o životě žen vykračujících do středního věku levou nohou. Je to příjemné, zábavné, sympatické a nikterak primitivní, takže nemusíte být ani gay ujíždějící na Sexu ve Městě, abyste si to užili :) 7/10(18.10.2011)

 • viperblade
  ****

  Upřímně, ze začátku jsem tomuto filmu moc nevěřil. Např. ta "soutěž" o nejlepší proslov byla až trapně protahovaná a to sraní a zvracení si taky mohli tvůrci odpustit. Naštěstí všechno tohle se odbude v první půlce filmu a ta druhá už je mnohem, mnohem lepší. Fórky jsou lepší, potěší Chris O'Dowd z IT Crowd a Melissa McCarthy z Gilmore Girls (tedy, zpočátku ani moc nepotěší, ale pak se ukáže, že právě ona v tomto filmu má svou /klíčovou/ roli a je zřejmě tou nejnormálnější osobou v celém filmu). Jako celek je to pohodový, sem tam mírně přestřelený film o jednom kamarádství, jedné svatbě a vším, co je s tím spojené. 80 %. P. S. Rose Byrne je neskutečné zlatíčko.(16.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace