Jako čekal jsem v poslední době nejhorší chybu na co půjdu do kina, ale film příjemně začal překvapovat od první třetiny. Vůbec jsem nevěděl na co jdu, ale pak jsem se kolikrát nemohl udržet smíchy, takovej trošku Hangover se ženskejma.(24.7.2011)

Konečně rovnoprávnost(8.7.2011)

Skrz-naskrz schematické a predvídateľné, v mnohých motívoch (deti) nedotiahnuté a celkovo akési roztrieštené. Bavil som sa ale výborne, pretože postavy sú napospol sympatické (hoci trochu váham u tej tlstej, tá je na hrane) a jednotlivé skeče či dialógové výmeny (dievča kupujúce si prívesok pre best-priateľku) vymaznané. Úplne najviac som sa (neoriginálne) smial na fekálnej scéne a likvidácii darčekovej párty. Kristen Wiig je žiarivou výnimkou z pravidla o nevtipných ženách. 7/10(11.7.2011)

Nebylo to úplně špatné. U filmu se jistě pobaví především ženské publikum. Postavy jsou dobře a reálně napsané, věřím, že každá žena si tady najde postavu, ve které se uvidí. Ovšem s komediemi je to těžké, jelikož každému divákovi sedí úplně jiný humor. První hodinu filmu jsem se dost nudila a nemohla si k hlavní hrdince najít cestu, vlastně téměř k žádné postavě, taky se zde vyskytuje několik trapných scén (scéna se záchodem byla přímo nevkusná). Druhá polovina se už rozjela a bavila mě o dost více, i když závěr samozřejmě není žádné překvapení. Herecké obsazení povedené, ale nějak více sympatická mi nebyla ani jedna.(8.9.2011)

Komedie roku. Appatow se vším, co k němu patří - životné postavy a vztahy a vtipný hrubozrný humor. Nic originálního, ale skvělá zábava. Začátek je slabší, taky by to chtělo víc konfrontací mezi postavami naivní novomanželky a rezignované maminy a s ženichovou hřmotnou sestrou se zbytečně moc tlačilo na pilu, ale scénky hromadného se posrání při zkoušení šatů v luxusním salónu nebo souboj opilé Wiig se stevardem na palubě letadla byly vynikající stejně jako casting, ve kterém zaujme hlavně Wiig a Rose Byrne jako dokonalá bohatá panička a mrcha.(17.11.2011)

• - Melissa McCarthy (Megan) a Ben Falcone (policista v letadle) jsou ve skutečnosti manželé. (Brousitch)

• - Vystrašená žena v letadle, vedle které Annie sedí, je Annie Mumolo, spoluautorka scénáře. (Brousitch)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie, Wisconsin a Illinois. (Terva)