Upřímně, ze začátku jsem tomuto filmu moc nevěřil. Např. ta "soutěž" o nejlepší proslov byla až trapně protahovaná a to sraní a zvracení si taky mohli tvůrci odpustit. Naštěstí všechno tohle se odbude v první půlce filmu a ta druhá už je mnohem, mnohem lepší. Fórky jsou lepší, potěší Chris O'Dowd z IT Crowd a Melissa McCarthy z Gilmore Girls (tedy, zpočátku ani moc nepotěší, ale pak se ukáže, že právě ona v tomto filmu má svou /klíčovou/ roli a je zřejmě tou nejnormálnější osobou v celém filmu). Jako celek je to pohodový, sem tam mírně přestřelený film o jednom kamarádství, jedné svatbě a vším, co je s tím spojené. 80 %. P. S. Rose Byrne je neskutečné zlatíčko.(16.12.2011)

Dokonalé stvárnanie správania 90% žien - svojej "kamarátke" do tváre povie ako super vyzerá, ako jej na nej záleží, zaujíma sa o ňu, no hneď ako daná "kamarátka" odíde z miestnosti, tak ju ohovára, že ako zle vyzerá a aká je to krava. Perfektne to vystihuje jedna hláška z tohto filmu: " Why can't you just be happy for me and then go home and talk behind my back later, like a normal person? ". Inak film ako taký nič extra, no pár krát som sa neskutočne dobre zasmial, hlavne na hláškach Melissy McCarthy.(4.1.2012)

Vtipná a zábavná komedie. I ženy mají své dny. ( Hodnocení: 7/10 )(15.2.2013)

• - Scéna, kde družičky vracajú, sa pripravovala tak, že štáb vyrábal umelé zvratky z ovsenej kaše, vody a potravinárskeho farbiva a nalieval ich do kelímkov, z ktorých si potom herečky nalievali mimo záberu do úst. (BlueNeon81)

• - Po snímku Super Mac (2010) se jedná již o druhý film, ve kterém jednu z hlavních postav ztvárnila Kristen Wiig a zároveň se protagonistka Maya Rudolph vdává. (Brousitch)

• - Herečka Jill Clayburgh zemřela krátce po dotočení filmu. Podlehla leukémii, kterou měla již dvacet let. (Terva)