Bridesmaids je takový ženský Hangover. Bavila jsem se výborně, jen některé scény mi přišly přepísknuté (svatební salon) a občas mě mrzelo, že Annie nemá trochu víc důstojnosti a zbytečně se ztrapňuje. Zajímavé ovšem bylo, kam až tvůrci filmu dokázali dotáhnou lidské dno, na které se dá dosáhnout, protože vždycky když to vypadalo, že už hůř být nemůže, tak bylo. Policajt byl skvělý.(2.10.2011)

O ženském Hangover nemůže být řeč, už jen proto, že startérem nestandardního jednání není alkohol, ale fackování osudem, kterému ještě zdvořile nastavují tvář.. Vůči zaklínadlu „APATOW“ jsem imunní, dá se říct až apatický a ač občas problesknou inteligentní slovní výměny, nad zbytkem si může mnout ruce jedině student psychiatrie píšící seminární práci na téma lidské komplexy. Feigova komedie není nevkusná, jen prostě postrádá vkus a teď vůbec neberu v potaz kálení do dřezu a blití do účesu družičky. Jediná přirozeně působící věc je vztah hlavní hrdinky s dobráckým policistou, ostatní je jen snobská, afektovaná umělost plná falešných objetí a jednoho svatebního konce, co může vyvolat dávivý reflex i bez otravy brazilskou papou..(30.10.2013)

Hodně vulgární film s hrdinkami, jež by v reálném světě byly k nepřežití. Ale jak je u Apatowa zvykem - humor funguje a emoce jsou skutečné. O tom si české komedie pro obyčejné lidičky můžou nechat zdát.(9.9.2011)

Trefa do černého.. Místy skutečně brilantní díky dokonale opečovávaným dialogům, jindy zbytečně natahované (přetahovaná o mikrofon na zásnubním večírku, na mainstreamový americký film velmi odvážné střevní potíže při výběru svatebních šatů – ale pořád tak nějak vkusné), hlavně s doprovodem ne úplně důvěryhodného traileru. Ten je naprosto mimo mísu, Bridesmaids jsou totiž velmi milé, lidské, neotřelé a vtipné, s čímž se u filmů z produkce Judda Apatowa, řešící zásadní životní a partnerská témata, už tak nějak počítá. A navíc se nebojí natvrdo ukázat, co a na kom se jim nelíbí. Annie nemá chlapa, prachy, stabilní job a vlastně ani moc indicií, proč by se to mělo změnit. A teď na ní navíc padla role organizátorky svatby její nejlepší kamarádky.. naštěstí si ale divák víc než růžové barvy a srdceryvných proslovů užije několika typově přesných a neplochých postav, skvělého timingu, fyzického humoru i trefných poznámek. Hlavním překvapením se pak postupem děje stává představitelka Annie a spoluautorka rychlopalného scénáře Kristen Wiig, kterou jsem dosud v těch vedlejších rolích tak nějak trestuhodně přehlížel. Slibuju, už nebudu.. Spolu s Crazy, Stupid, Love nejlepší komedie roku 2011!!(17.10.2011)

Nebylo to úplně špatné. U filmu se jistě pobaví především ženské publikum. Postavy jsou dobře a reálně napsané, věřím, že každá žena si tady najde postavu, ve které se uvidí. Ovšem s komediemi je to těžké, jelikož každému divákovi sedí úplně jiný humor. První hodinu filmu jsem se dost nudila a nemohla si k hlavní hrdince najít cestu, vlastně téměř k žádné postavě, taky se zde vyskytuje několik trapných scén (scéna se záchodem byla přímo nevkusná). Druhá polovina se už rozjela a bavila mě o dost více, i když závěr samozřejmě není žádné překvapení. Herecké obsazení povedené, ale nějak více sympatická mi nebyla ani jedna.(8.9.2011)