• Flipper
  ****

  Tak vidieť totálnu ženskú loosera, ako sa šmýka po potrubí života do najhlbšej možnej stoky a nižšie, postupnou gradáciou formuje taký absurdný pozitivizmus, až je vtipný. Možno je to tým nenápadným nehollywoodskym obsadením, možno pre radikálnu tlustoprdnú "gilmorku" Melisku McCarthy, alebo neštandardné zabŕdanie do celistvosti vzťahov a osobného šťastia (kde sa rúca všetko sväté). Asi v polovici filmu som rozmýšľal, že keby sa hlavná hrdinka na konci zastrelila dal by som 5 hviezd. No ak sa zasmejete na niečom Americkom, čo má viac ako 2 hodiny je to veru nevierigodny úspech.(6.9.2011)

 • movie
  ****

  Klasický Appatow, ale se ženskýma. To by mohlo být dost zavádějící, ale bacha, je to skvělý a bez servítek.(4.1.2012)

 • castor
  ****

  Trefa do černého.. Místy skutečně brilantní díky dokonale opečovávaným dialogům, jindy zbytečně natahované (přetahovaná o mikrofon na zásnubním večírku, na mainstreamový americký film velmi odvážné střevní potíže při výběru svatebních šatů – ale pořád tak nějak vkusné), hlavně s doprovodem ne úplně důvěryhodného traileru. Ten je naprosto mimo mísu, Bridesmaids jsou totiž velmi milé, lidské, neotřelé a vtipné, s čímž se u filmů z produkce Judda Apatowa, řešící zásadní životní a partnerská témata, už tak nějak počítá. A navíc se nebojí natvrdo ukázat, co a na kom se jim nelíbí. Annie nemá chlapa, prachy, stabilní job a vlastně ani moc indicií, proč by se to mělo změnit. A teď na ní navíc padla role organizátorky svatby její nejlepší kamarádky.. naštěstí si ale divák víc než růžové barvy a srdceryvných proslovů užije několika typově přesných a neplochých postav, skvělého timingu, fyzického humoru i trefných poznámek. Hlavním překvapením se pak postupem děje stává představitelka Annie a spoluautorka rychlopalného scénáře Kristen Wiig, kterou jsem dosud v těch vedlejších rolích tak nějak trestuhodně přehlížel. Slibuju, už nebudu.. Spolu s Crazy, Stupid, Love nejlepší komedie roku 2011!!(17.10.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Posledný film, v ktorom sa objavila herečka Jill Clayburgh. (m.a.t.o.)

 • - Po snímku Super Mac (2010) se jedná již o druhý film, ve kterém jednu z hlavních postav ztvárnila Kristen Wiig a zároveň se protagonistka Maya Rudolph vdává. (Brousitch)

 • - Predtým, než sa Jon Hamm (Ted) presadil v Hollywoode, bol učiteľom drámy na John Burroughs School v Ladue, Missouri. Jednou z jeho študentiek bola aj Ellie Kemper (Becca). (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace