Trefa do černého.. Místy skutečně brilantní díky dokonale opečovávaným dialogům, jindy zbytečně natahované (přetahovaná o mikrofon na zásnubním večírku, na mainstreamový americký film velmi odvážné střevní potíže při výběru svatebních šatů – ale pořád tak nějak vkusné), hlavně s doprovodem ne úplně důvěryhodného traileru. Ten je naprosto mimo mísu, Bridesmaids jsou totiž velmi milé, lidské, neotřelé a vtipné, s čímž se u filmů z produkce Judda Apatowa, řešící zásadní životní a partnerská témata, už tak nějak počítá. A navíc se nebojí natvrdo ukázat, co a na kom se jim nelíbí. Annie nemá chlapa, prachy, stabilní job a vlastně ani moc indicií, proč by se to mělo změnit. A teď na ní navíc padla role organizátorky svatby její nejlepší kamarádky.. naštěstí si ale divák víc než růžové barvy a srdceryvných proslovů užije několika typově přesných a neplochých postav, skvělého timingu, fyzického humoru i trefných poznámek. Hlavním překvapením se pak postupem děje stává představitelka Annie a spoluautorka rychlopalného scénáře Kristen Wiig, kterou jsem dosud v těch vedlejších rolích tak nějak trestuhodně přehlížel. Slibuju, už nebudu.. Spolu s Crazy, Stupid, Love nejlepší komedie roku 2011!!(17.10.2011)

Film pro ženy o ženách, který se ale bude více líbit mužům. Kdyby byl takový Sex ve Městě 2 na světě by hned bylo líp.(11.7.2011)

"Úplně normální", sem tam schválně za vlasy přitažená produkce Juda Apatowa, ve které se tentokrát tvůrci snaží dokázat, že sprostá, nechutná prasata se nalézají i mezi ženami. A že je to život.(27.5.2012)

Hodně vulgární film s hrdinkami, jež by v reálném světě byly k nepřežití. Ale jak je u Apatowa zvykem - humor funguje a emoce jsou skutečné. O tom si české komedie pro obyčejné lidičky můžou nechat zdát.(9.9.2011)

Některé scény se dostaly až za hranici dobrého vkusu (blití a sraní a vůbec většina výstupů tlusťošky) a některé ztrapňovací scény hlavní hrdinky byly téměř nesnesitelné (souboj v proslovech), ale zbytek byl fajn. Takže ve výsledku klasicky povedená apatowovka. Jsem rád, že Kristen Wiig konečně zabodovala v hlavní roli a ne jen jako nějaká přicmrndávačka.(15.11.2011)