Tak příjemnou komediální jízdu s tak silným obsazením jsem ani v nejmenším nepředvídal. V mých očích zatím top komedie letošního roku s novým Zachem Galifianakisem, ale v ženském provedení: Melissa McCarthy… film určen i pro osoby, co vlastní lofasa… mé hodnocení 4 hvězdičky…(9.9.2011)

,,A PROTO JSEM PŘEMÝŠLELA, ZLATO, ŽE JE TOHLE MOŽNÁ TVOJE DNO. PROTO TI ŘÍKÁM, ŽE DOSÁHNOUT SVÉHO DNA JE DOBRÁ VĚC, PROTOŽE CESTA UŽ VEDE POUZE NAHORU“..... /// Annie je sympatická. Annie je cáklá. Annie má problémem. Jsou to šťastní a zamilovaní lidé, kteří vypadají tak perfektně, zatím co ona padá a padá.... To, že je zřejmě nejzábavnější (ale i nejhorší prodavačkou klenotů) jí moc na optimismu nepřidá… Po všech těch psoudokomediích a rádoby vtipnejch intelektuálních zápletkách, konečně prdel pro obyčejnýho člověka(?)! Tyhle ženský problémy by i vás chlapi mohli bavit, přestože třeba ve Vegas pařej jen ,,skoro“. Holky tomu totiž uměj ,,dát na prdel“ i doma. CHCI MÍT KOULE U SVÝ TVÁŘE! Řešej ty svoje problémy s vtipem a svižně, až to fakt občas vypadá, jako poslepovaná směs scének. Pointy jsou ovšem dotažený do (téměř) ABSOLUTNÍHO KONCE! Přiznávám, mě prostě posraný svatební šaty od Lady St. Petsois JuJu pobaví víc, než pakárna v divadle. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že zařizování svatby je fakt legrace. 2.) Jsem pozvaná do brazilský restaurace. 3.) Mám bujný představy, když ženská řve ,,TEČE TO ZE MĚ JAKO LÁVA!“. 4.) Při sexu se nejradši dívám na politickou debatu. 5.) Thx za titulky ,,Brousitch“.(29.7.2011)

Ano, chvílemi je to poněkud over the top. Na druhou stranu, má to koule za každou cenu a nebojí se to ničeho. V tlačení na pilu jsou jsou na tom Ženy sobě podobně jako Sandler, narozdíl od něj vtipy a frky chytřeji zakotvují v příběhu a v sofistikovanosti humoru jdou i mnohem dál. Hlavně co se týče prodávání klišé, která doteď patřila jen do "mužských" komedií. Bavil jsem náramně. Apatow, kterého je tu cítit odevšad, je mágem, který ždíme z mezilidských vztahů to podstatné a dokáže to servírovat ve skvěle vybalancované usměvavě-nostalgické rovině. Víc takových filmů, které se nebojí jít do toho po hlavě a mají za sebou chytré tvůrce.(19.7.2011)

[imdb: 7.2/10] | me: Prekvapivo zábavný film, ktorý nie je len tradične ošúchanou romantickou komédiou podľa mainstreamovej predlohy. Naopak - milo zaujme a svojský pobaví. Mam z toho celkovo dobrý pocit. Je možné že dôvodom sú aj moje nízke očakávania štýlovo opotrebovanej romantickej komédie, ... tak či onak - príjemne ma to prekvapilo, čo sa pri podobnom type filmov nestáva. [3 a pol *](1.10.2011)

Hezký film a potěšili mne i herci z mých oblíbených seriálů jako Ajťáci a Little Britain :-) Film k pobavení a to sraní do umývadla nemělo chybu :-)(29.10.2011)

• - Posledný film, v ktorom sa objavila herečka Jill Clayburgh. (m.a.t.o.)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen osmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,4 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Po snímku Super Mac (2010) se jedná již o druhý film, ve kterém jednu z hlavních postav ztvárnila Kristen Wiig a zároveň se protagonistka Maya Rudolph vdává. (Brousitch)