• gilmore_girl

Jsem sice fanouskem Twilight, ale nevadilo by mi trochu ho zesmesnit... ale tady byla vetsina napadu az za hranici dobreho vkusu (namatkou Jacobova chlupata hrud se spoustou bradavek, Edwardovo pozadi, prohozeni stropem, priserni Zolturiovi, kluby fanynek atd.). Nektere (jako segway) se ale povedly. A musim uznat, ze herce vybrali celkem dobre (zvlast ustredni duo). Ano, zasmala jsem se, ale ne, znovu uz to nikdy videt nemusim.(13.12.2010)

• Ilicka

Nevím, jak je to možné, ale našla jsem v tom slepenci scének i pár těch, které mě pobavily.(3.11.2010)

Upřímně, kdyby mi ještě nedávno někdo řekl, že si dobrovolně seženu nejnovější film od tvůrců, kteří stojí za filmy jako Tohle je Sparta! a Disaster Movie, tak bych se mu vysmál do ksichtu s tím, že to spíše 21. 12. 2012 skončí svět. Jenže pak jsem zhlédl trailer a to mi nedalo. Je sice fakt, že parodovat něco, co samo o sobě je parodií, je docela lehké (stovky videí na YouTube jsou toho důkazem) ale i tak jsem se v některých scénách nemohl přestat smát. Beru, většina fórů byla stupidních, některé tam neměly co dělat (Lady Gaga, Gossip Girl) ale na tohle už jsem si zvykl, že tvůrci (obzvláště tihle dva) musejí do filmu nacpat co nejvíce nesouvisejících věcí. To ale nic nemění na faktu, že jsem se většinu času opravdu bavil, protože z duše nemám rád tento "fenomén". Takže ano, nadhodnocuju, ale vůbec se za to nestydím. P. S. Nerad to říkám, ale ta holka, co hrála Bellu (ehm, Beccu :-)) dokonale vystihla, co jinak schopná herečka Kristen Stewart zde předvádí…(9.8.2010)

• jonyyy

Já blbec se vždycky nechám od těch dvou blbců znova nachytat. Po odpadech Spartě a Disaster movie přidávám další. Disáster movie měl aspoň fuck song a Sparta slečny s výstřihem. 10%(1.2.2011)

• Psema

Má to světlé chvíle, ale i ty jsou utopené v tvůrčí krizi dvou blbečků, kterým stále nedošlo, že parodie nevzniká tím, že vezmu scénu z určitého filmu a nechám ji přehrát bandu neschopů v laciných kostýmech znovu. Přesto snesitelnější než jejich ostatní "movies".(31.10.2010)

• Matt Lanter