Tupíři

Sajrajt sága

Vampires Suck

Komedie

USA, 2010, 79 min

Upřímně, kdyby mi ještě nedávno někdo řekl, že si dobrovolně seženu nejnovější film od tvůrců, kteří stojí za filmy jako Tohle je Sparta! a Disaster Movie, tak bych se mu vysmál do ksichtu s tím, že to spíše 21. 12. 2012 skončí svět. Jenže pak jsem zhlédl trailer a to mi nedalo. Je sice fakt, že parodovat něco, co samo o sobě je parodií, je docela lehké (stovky videí na YouTube jsou toho důkazem) ale i tak jsem se v některých scénách nemohl přestat smát. Beru, většina fórů byla stupidních, některé tam neměly co dělat (Lady Gaga, Gossip Girl) ale na tohle už jsem si zvykl, že tvůrci (obzvláště tihle dva) musejí do filmu nacpat co nejvíce nesouvisejících věcí. To ale nic nemění na faktu, že jsem se většinu času opravdu bavil, protože z duše nemám rád tento "fenomén". Takže ano, nadhodnocuju, ale vůbec se za to nestydím. P. S. Nerad to říkám, ale ta holka, co hrála Bellu (ehm, Beccu :-)) dokonale vystihla, co jinak schopná herečka Kristen Stewart zde předvádí…(9.8.2010)

• xxmartinxx

Nenapadlo by mě, že film dělající si srandu ze Stmívání bude ještě o něco horší. A to je vážně co říct!(15.8.2010)

• dex2man

Imbecilní Twilight si o zparodování přímo koledoval,ale Vampires Suck se to moc nedaří..sice vystihuje blbost originálu i většinu trapných momentů(a že jich je),ale neumí s tím nijak naložit.Chybí originální nápady a většinou i vtipné momenty a VS se tak stává spíš kopií s jíným obsazením,než trefnou parodií...(8.10.2010)

Lepší jak originál. Pro pochopení všeho musíte vidět originál, abyste se naplno zasmáli. Dobrej je ten černoch, který má bílý make-up :D Jenn Proskeová zparodovala Kristen dokonale, její tiky a chování mi chvílema připadalo, jako kdyby tam byla opravdu Kristen Stewartová.(2.7.2012)

• Ant

Je to strašná kravina, ale některé vtípky jsou vynikající. Představitelka Belly/Beccy si grimasy K. Stewart pořádně nastudovala a paroduje ji opravdu dokonale. Kvalita režisérského dua se ale nezapře a větší hodnocení prostě dát nejde, každopádně mě to bavilo víc, jak všechny tři díly té stupidity dohromady.(17.7.2010)

• Matt Lanter

• - Film se natáčel v Sheverportu, v Mindenu a v Bossier City v Lousině. (rafix)

• - iPhone, ktorý Jennifer použije vo filme na zobrazenie facebookovej stránky, je osobný telefón herečky Anneliese van der Pol.
    (misterz)

• - Film je parodií na ságu „Twilight“. (ash99)