• teutates

Fuuuuck... to čo bolo... ty vole to je mazec... Twilight sám o sebe absolutne nepotrebuje ozaj žiadnu parody... toto bolo hrozné umocnené minimálne na piatu a ozaj nechápem ako sa to vôbec mohlo dostať na net... aaa ak som niekedy písal, že tzv. "stráta života"... určite to nemalo takýto dôraz ako tuna. -10/10 Úplne v pi*i(4.8.2010)

• predators

Nehorázná kravina, ale kupodivu záživnější, než byl 2. díl Twilightu. Oceňuji především to, s jakou pečlivostí byly okopírovány postavy a jejich chování a taky to, že se autoři se svými vtípky trefili do těch situací, které byly k smíchu už v originále. Každopádně mám pocit, že parodiím je dávno odzvoněno. 30%(21.11.2010)

• Momo_desu

3 ale len preto, že vďaka tomu nemusím vidieť Twilight. EDIT: Vážne som tomu dala až 3?(14.1.2013)

Paródia na Twilight, s celkom dobrými nápadmi a gagmi. Nechutnosti pritom nedosahujú úroveň Epic Movie, alebo Disaster Movie, takže sa dá stráviť aj pobaviť sa. Samozrejme musíte však vidieť Twilight, inak to nemá cenu :)(6.7.2010)

• gilmore_girl

Jsem sice fanouskem Twilight, ale nevadilo by mi trochu ho zesmesnit... ale tady byla vetsina napadu az za hranici dobreho vkusu (namatkou Jacobova chlupata hrud se spoustou bradavek, Edwardovo pozadi, prohozeni stropem, priserni Zolturiovi, kluby fanynek atd.). Nektere (jako segway) se ale povedly. A musim uznat, ze herce vybrali celkem dobre (zvlast ustredni duo). Ano, zasmala jsem se, ale ne, znovu uz to nikdy videt nemusim.(13.12.2010)