Tupíři

Vampires Suck

Komedie

USA, 2010, 79 min

• Jordan

jediná dobrá vec - názov; a tiež snaha hlavnej herečky napodobniť čo najvernejšie (a v prehnanej miere) "herecto" kristen stewart; inak trápne, bez humoru, bez nápadov, totálny odpad;(3.2.2013)

Pár dobrých vtípkov nezachráni film ( Team Jacob/Edward, kontrakt, gej tanečky, Jonas Brothers)? Asi nie, ale aspoň môžme vidieť rozdiel medzi kvalitnejšími a menej kvalitnejšími paródiami. Vampire Suck sa radí k prvej kategórii. __ Becca sparodovala hlavnú predstaviteľku (orig.) Twilightu tak náramne, až jej musím darovať imaginárneho Oskara. Bravo! Každopádne, mali sme tu aj horšie výtvory. Ja len vypínam mozog a nechám sa unášať na vlne viac-menej slušnej zábavy. P.S. - Znalosť predlohy povinná.(26.7.2010)

• xxmartinxx

Nenapadlo by mě, že film dělající si srandu ze Stmívání bude ještě o něco horší. A to je vážně co říct!(15.8.2010)

• Pethushka

Nejsem zrovna zastáncem parodie, ale zvědavost mi nedala.. Twilight zbožňuji a dokonale znám, proto mě některé scény docela pobavily. Musím uznat, že hlavní představitelé se povedly, některé vedlejší postavy docela také. Přesto bych mnoho trapných scén vyškrtla.(2.6.2011)

Musím udělit hodnocení vyšší, než jsem uštědřila předloze, s mírným hlodáním svědomí, že Tupírům snad ještě křivdím, neboť oproti Twilightu (za předpokladu, že jste měli tu čest) šlo o veselí chtěné a hvězdu navíc by zasloužil sám slovenský název Sajrajt sága, ten vystihuje obé... Škodolibě jsem se bavila.(9.7.2014)

• - iPhone, ktorý Jennifer použije vo filme na zobrazenie facebookovej stránky, je osobný telefón herečky Anneliese van der Pol.
    (misterz)

• - Ve scéně, kdy Becca (Jenn Proske) sedí před domem, projede kolem ní auto s jejími spolužáky, kteří jedou na ples. V další scéně, kdy přijede autem Alice (Helena Barrett), k ní Becca nastoupí, ale jedou na ples opačným směrem než spolužáci Beccy. (Rose.Doesnow)

• - Film se natáčel v Sheverportu, v Mindenu a v Bossier City v Lousině. (rafix)