Tupíři

Sajrajt sága

Vampires Suck

Komedie

USA, 2010, 79 min

Je to kravina,ale pro mě rozhodně lepší než Stmívání, které vážně nesnáším.Takové záchvaty smíchy jsem u filmu ještě nikdy neměla! Bohužel, fanoušci sajrajtu bez smyslu pro humor to potopí až na (skoro) úplné dno čsfd. Achjo :)(3.3.2011)

• ScreamJay

Kdo se bojí, tomu stojí (vlasy) aneb za časů, od kdy již patizón nebyl jen pěkně hnusná dekorativní zelenina... Ono se říká, že když si člověk chce opravdu užít parodii, měl by většinu parodovaných filmů znát. To ovšem neplatí pro (pa)tvorbu dvojice neunavných žánrových onanistů Seltzer & Friedberg, kterým je šumafuk, jestli původní filmy znáte nebo ne, protože nějaký děj je tu až na posledním místě, přidušený a utopený ve skečích šroubovaných do maximální absurdity. Vampires Suck je pudrem na opruzená chlapská EGA, coby důsledek nejdelší reklamy na gely zvaný Twilight, který se sice zuby nehty snaží přiživit na senza-prima-kůl stylové vlně kolem zmíněné "tupérské" série, ale s podstatou parodie nemá podle mě nic společného. Všehovšudy dva úderný gagy, jedna maximálně přitažlivá Jenn Proske a snaha o jakýsi "příběh" toliko bolavá, jak skříplý varlata v kamaších. Největší plus tak pro mě obstarává využití skladby "If I Was Your Vampire" od Marilyna Mansona (z elegantně temné desky "Eat Me, Drink Me") při závěrečných titulcích. [final rate: 25%](15.2.2011)

• mil@n.fanatik

Hodně slabá "komedie" hlášky mi nepřišly skoro vůbec vtipné a děj nulový... Suma sumárum 1 hvězda... 35%(15.2.2012)

Pecka! :D Nesnáším Twilight!(15.7.2010)

• M.a.t.t.

Najznesiteľnejšia paródia dua Friedberg/Seltzer? Možno, ale o skutočnej kvalite sa naisto hovoriť nedá. To by totiž niekto musel vymeniť toto neschopné režisérske a scenáristické duo, ktorých tradičný primitívny humor zabíja aj tie slušne vypointované narážky. Len úmysel parodovať silne kontroverznú upírsku ságu sám o sebe nie je plus, a to by si mohli jej zarytí odporcovia uvedomiť. S lepším vkusom to totiž akosi neladí. 30%(11.7.2010)

• Matt Lanter