poster

Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace

 • anglický

  Catenaccio a la Drnovice or Journey to the Beginning of the Time of Economic Transformation

Dokumentární

Česko, 2010, 57 min

Kamera:

Jakub Halousek

Hudba:

Tomáš Kympl

Producenti:

Radim Procházka

Střih:

Josef Krajbich
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  **

  Škoda tej amatérskej formy, pretože námet je "vďačný". Výpovedná hodnota je devalvovaná vstupmi samotného tvorcu, kvázi vtipných dinosaurých scén, ako aj rozpačité výstupy ekonómov, filozofov a sociológov (ak to skutočne boli ľudia za ktorých sa vydávali:). Nevyužitý a udupaný potenciál...(25.2.2011)

 • Vodnářka
  ***

  [MDFD Jihlava 2010](30.10.2010)

 • Bebacek
  ****

  Kdybych byla lokální patriot, tak mám možná náběh na infarkt z toho, jak se tady na mou rodnou vesničku a zdejšího rodáka Gottvalda plive. Takhle jen lituju toho, že Procházka nezazvonil i u mě doma, že bych mu ukázala svou sbírku podpisů a plakátů zdejších kdysi "velkých" fotbalistů, kterými jsem si v pubertě regulérně tapetovala pokoj :-D Každopádně bych hlasovala pro nějakou projekci pro místní taťuldy a stréčky, kteří jsou z pana Gottvalda stále uchcaní a kteří jsou mu schopni v hospodě zaplatit i to pivo, protože on na něj prý nemá..(1.7.2010)

 • Slarque
  ***

  Spousta zajímavých informací vyplněná hrátkami v dino parku. Obraz vypadal jak z minimálně čtvrtstoletí starých záznamů, přičemž v pár případech z nejasných důvodů byl nahrazen čistým a širokoúhlým materiálem. Nebýt těchto pochybných hrátek, mohlo se na to dát koukat celou dobu a klidně bych dal i o hvězdičku víc.(13.1.2011)

 • WANDRWALL
  ***

  Pravda odkryta?(23.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace