Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace

Catenaccio a la Drnovice or Journey to the Beginning of the Time of Economic Transformation

Dokumentární

Česko, 2010, 57 min

Jakub Halousek

Tomáš Kympl

Radim Procházka

Josef Krajbich
  • jojinecko

Škoda tej amatérskej formy, pretože námet je "vďačný". Výpovedná hodnota je devalvovaná vstupmi samotného tvorcu, kvázi vtipných dinosaurých scén, ako aj rozpačité výstupy ekonómov, filozofov a sociológov (ak to skutočne boli ľudia za ktorých sa vydávali:). Nevyužitý a udupaný potenciál...(25.2.2011)

[MDFD Jihlava 2010](30.10.2010)

Kdybych byla lokální patriot, tak mám možná náběh na infarkt z toho, jak se tady na mou rodnou vesničku a zdejšího rodáka Gottvalda plive. Takhle jen lituju toho, že Procházka nezazvonil i u mě doma, že bych mu ukázala svou sbírku podpisů a plakátů zdejších kdysi "velkých" fotbalistů, kterými jsem si v pubertě regulérně tapetovala pokoj :-D Každopádně bych hlasovala pro nějakou projekci pro místní taťuldy a stréčky, kteří jsou z pana Gottvalda stále uchcaní a kteří jsou mu schopni v hospodě zaplatit i to pivo, protože on na něj prý nemá..(1.7.2010)

Spousta zajímavých informací vyplněná hrátkami v dino parku. Obraz vypadal jak z minimálně čtvrtstoletí starých záznamů, přičemž v pár případech z nejasných důvodů byl nahrazen čistým a širokoúhlým materiálem. Nebýt těchto pochybných hrátek, mohlo se na to dát koukat celou dobu a klidně bych dal i o hvězdičku víc.(13.1.2011)

Pravda odkryta?(23.5.2011)