poster

Zvuk hluku

 • Švédsko

  Sound of Noise

 • Francie

  Sound Of Noise

 • Slovensko

  Zvuk hluku

Komedie / Krimi / Hudební / Romantický

Švédsko / Francie, 2010, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Conner.s
  **

  Miluju industriál, ale tohle je slabej odvar originality, jestli v tom vůbec nějaká je. Nabubřelá píčovina, nic víc.(1.12.2013)

 • Bachy
  ****

  Stále platí, že sever je jistota a držák originality a kvality. A Sound of Noise je velká jízda a jo, je to severský až na morek. Trochu se divím, že se do natáčení nechtěli připojit i vorvani z Hurra Torpedo. Klidně to mohl být ten nejlepší severský film, který jsem zatím stihl nakoukat, jenže tempo bohužel s finálem lehce upadne. Skoro je škoda, že ty nejlepší skladby předtaví šest bubeníků hned na začátku a konec, ačkoliv stále kvalitné, už jen dojíždí. Přesto všem říkám "ano, tohle jo."(17.3.2013)

 • Snorlax
  ****

  Geniální nápad z Bytu a šesti bubeníků je rozveden do celovečerního filmu a přidává se k němu i dějová linie, o jejíž inspiraci nelze pochybovat v Semaforských Klarinetech. Moc by mě zajímalo, co na tento film říká Lelouch. Já říkám, že paráda, která však místy doplácela na zbytečně dlouhou stopáž.(8.12.2013)

 • Matty
  ****

  Nastražte uši, hudební teroristé už startují bagry. První třetinu filmu (cca do nemocničního útoku) jsem jenom žasnul a bavil se originalitou v rychlém sledu servírovaných nápadů. Vyprávěcí zkratky je využíváno umně a vtipně (představení Oskara), stejně tak rytmizace vyprávění hudbou. Jenže po rozvržení rolí a nastínění – pravda, matném – cílů jakoby tvůrci nevěděli, kam dál. Komu fandit a kterou dějovou linii upřednostnit. Čekání na další hudební výstup vytlačuje očekávání rozuzlení, jež je nadto pramálo anarchistické a vlastně docela konvenční. Poslední číslo přitom dodržuje kvalitativní křivku, jež opisuje film jako takový, od nejlepšího k nejslabšímu. Nerespektování konvencí většiny žánrů a urputná snaha o originalitu (někdy na úkor logiky: proč například Amadeus slyší klasické hudební nástroje?) činí Zvuk hluku mile nepředvídatelným, ale současně nehezky rozháraným. Výsledek je přesto svěží a hlavně – skvěle zní. 75%(28.3.2011)

 • jojinecko
  ***

  Parádny námet, zabitý zlým scenárom ,réžiou, postavami a hercami! To prečo si tento film zapamätám je práve originalita nápadu a bubenícke čísla, inak čistý priemer.(8.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace