Zvuk hluku

Sound Of Noise

Zvuk hluku

Komedie / Krimi / Hudební / Romantický

Švédsko / Francie, 2010, 102 min

Filmu asi hodně ublížilo moje očekávání... Geniální nápad, několik geniálních scén (skladeb), oslava umění a alternativy. Ale mimo to se jedná o docela normální komedii. Humor není nijak zvlášť rafinovaný, či jedinečný... Pro maximální divácky zážitek doporučuji nekoukat na trailer, který odhaluje většinu vrcholů divácké slasti... :)(30.5.2011)

45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - OPEN EYES - Otevřené oči (Sound of Noise / SOUND OF NOISE / Zvuk hluku) - Originalita nadevše. Jeden z vrcholů letošního velmi slabého festivalu... - 7. 7. 2010 - kino Pupp - Karlovy Vary - 4. místo - 90%(20.8.2011)

Kdybych mohl, dám 6*. Film má navíc perfektní soundtrack.(28.3.2011)

45. MFF Karlovy Vary(8.7.2010)

Spackaný filmový koncert zvukov, ktoré nás obklopujú. Námetom som bola nadšená a výsledkom sklamaná. Originálne nápady absolutne zničilo ich celkové spracovanie. Isté momenty boli zaujímavo vystavané (samotné "koncertné turné"), v druhej časti filmu sa stále viac prikrádala nuda a miesta, ktoré mali byť vtipné mi komické nepripadali.(8.8.2011)