Čtyřikrát

Four Times

Itálie / Německo / Švýcarsko, 2010, 88 min

Philippe Bober

Benni Atria

Do puntíku splněná pejorativní definice "festivalový film", na druhou stranu poučná zkušenost pro diváky, na které filmy se na KVFF pouze dostanou, nemají-li kartičku se jménem kdejakého obskurního filmového blogu a nechce se jim stát třičtvrtěkilometrová fronta na novýho Kim-Ki-Duka. Významově jasné, formálně to střídmější být nemůže, kozy moc nečuměj do kamery a jen jednou prolomí čtvrtou stěnu. Mravenci taky lezou správným směrem a vítr fouká akurátní intenzitou. Vidět to znova, sežeru si ruku, nicméně uznávám, že to na světě má své místo a jsem rád, že jsem na to popatřil.(22.1.2015)

Po " filmových zverinách " zhliadnutých v poslednej dobe, som absolvovala " kozí relax ". Napriek pár zbytočných vsuviek, som spokojná.(22.6.2012)

Ze života koz... Originální přístup k filmování, na pomezí dokumentu a pozorovatelského realismu... Většina přítomných koz by si zasloužila nějakou hereckou cenu!(21.8.2010)

Zaujímavá filmová esej, poetický film á la thés o kolobehu života a krásnej poézii vecí, ľudí, zvierat a prírody (ktorá je obzvlásť v tejto časti talianska naozaj podmanivá); rustikálny festivalový zážitok;(6.11.2010)

První půl hodina trochu nudná, ale pak se to rozjede. Přesně kvůli takovým filmům jezdím na festivaly.(11.7.2010)