Čtyřikrát

Four Times

Itálie / Německo / Švýcarsko, 2010, 88 min

Philippe Bober

Benni Atria

Po " filmových zverinách " zhliadnutých v poslednej dobe, som absolvovala " kozí relax ". Napriek pár zbytočných vsuviek, som spokojná.(22.6.2012)

• Vignette

Asi jak napsal sumperacek, na stejné vlně s režisérem jsem se během sledování snímku opravdu neocitla ;)(12.7.2010)

• bassator

45th KVIFF 2010 - OPEN EYES - Otevřené oči (Le quattro volte / THE FOUR TIMES / Čtyřikrát)(20.8.2011)

Tohle neni lehký okomentovat - člověk bud přistoupí na ladění filmu a je z toho velmi zajímavá sonda do života italského venkova a vlastně i do minulosti, kterou neruší zbytečná slova. Nebo ne a pak nemá smysl se trápit :-). Já bych to viděl někde v průměru ( až díky komentáři sumperacka jsem zjistil, co je pointou ), ale za geniální sekvenci na křižovatce, prostě musim dát 4/5. ( 45. KVIFF )(15.7.2010)

• Martin741

S absolutne kludnym svedomim prehlasim, ze to bola pekna kravina. Hovno sa tam dohromady deje, dejovu liniu to nema, herecke vykony su priserne a rezia je amaterska. Pometene blabotanie stareho pastiera koz ma nezaujima, lebo mna zaujima hlavne vseobecny prehlad, a ten tvori politika /prezidenti, premieri, vlady, cisari, krali...../. Hodnotim ako nepozeratelne. 0 %(24.3.2015)