poster

Šitkredit

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 32 min

Hrají:

Lukrecius Chang
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Utah
  *****

  Prohnilost lidské společnosti nemá konce.(21.2.2011)

 • CheGuevara
  ***

  Možná už jsem zmlsán poněkud osobitějšími dokumenty, ale jediné, co Šitkredit dělí od reportáže z Černých ovcí, je raper Chang, což je s prominutím poněkud málo. Navíc uříznuté hlavy zpovídaných již na míle koketuje s lajdáctvím.(3.4.2011)

 • J.Connor
  ****

  Na krátké ploše, což je žádoucí, výstižně a srozumitelně popsaný fenomén profesionální hi-tech lichvy aneb jak se do smrti zadlužit kvůli jedné plazmové telce. A Lukrecius Chang je výborný.(16.1.2011)

 • cuchillo
  ***

  Dokument o lichvě. Jeho vznik inicioval Člověka v tísni. Jako vzdělávací video pro středoškoláky dobrý, ale náročnějšího diváka to neuspokojí. Takový kinder dokument. Pro pobavení se doporučuji podívat na rappera Changa a jeho bílého kámoše.(31.5.2011)

 • Morloth
  ****

  Vzpomínal jsem se slzou v oku na paní Řápkovou, která ví, že exekuce je všespasitelná. Lukrecius opravdu zajímavý, tomu je ten pouliční feeling věřit.(15.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace