Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mulosz
  *****

  Nejalternativnejsi z alternativnich, nejpostmodernejsi z postmodernich, aneb pokud jste si mysleli, ze uz jste videli na platne uplne vsechno, tento film vas vyvede z omylu. Totalni dno ceskeho filmu s opetovnou fyzickou i "tvurci" dominanci Tomase Magnuska, ktere se vsak okamzite stava kultem. Pral jsem si, at toto dada-hardcore dilo nikdy neskonci, protoze neco takoveho uz zase dlouho neuvidim - resp. minimalne do chvile, kdy bude mit premieru dalsi opus z pretlakove dilny Magnusfilmu.(3.5.2012)

 • patrikus

  Film Školní výlet je technicky nedostatečný, to si uvědomují i tvůrci, i jednotlivé řemeslné profese. Ovšem nemůžeme se dívat jen na tohle. Nechápu ale, proč mnozí tento film posílají do pekla? Svým způsobem je velmi vzácný. Kdy uvidíte tuto nejstarší hereckou generaci ještě pospolu? A kdy v kině vůbec uvidíte film o seniorech ?? Tomáš Magnusek sám řekl na premiéře, že je tento film prokletý a že od něj zřejmě nikdo nic nečekal. Spousta obyčejných lidí na něj však do kina zajde, dokonce i senioři, protože se v tomto "kulturním" resortu na ně zapomíná. Proto ten film vlastně vznikl. Oni se taky chtějí zasmát, taky se chtějí pobavit. A nezajímají se, jaký to má zvuk, hlavně když to slyší :-D Kdo z Vás naposledy vzal babičku někam do kina?? Není na co, že?? Právě proto je tady film "ŠKOLNÍ VÝLET" Je udělán z úcty k těmto, pro někoho již padlým hercům. Ale vidíte, že všichni fungují a jsou plní elánu... Proč tu všichni hodnotí jen tu řemeslnou stránku?? Neházejte tento film do koše... Ti ostatní, kteří na to zajdou, prostí lidé z vesniček a měst nemají účet na csfd a nemůžou jej nijak pochválil. Další, ani neví, co to je CSFD! A pak taky zbude jen hodnocení vás nepřejících, nebo "přesudkářů", kteří tento film ve všech směrech pošlou do pekla... Za ten záměr, za ty herce a za pokus by alespoň někdo z Vás mohl odpadek proměnit v jednu malou hvězdu...(24.2.2012)

 • Mrkvič
  *

  Staří herci buď přehrávají jako Bořivoj Navrátil, protože už to mají za pár a chtějí ještě něco předvést, nebo jako dříve prďák Oldřich Lipský jen stěží odříkají pár vět (u něj štěstí, že se ve filmu nedožil své druhé scény). Jediný Zindulka se Švormovou na to pořád mají. Trojan s Kantorovou mají ke svému štěstí napsané aspoň zajímavé postavy a tak je při jejich scénách aspoň nějaký humor. Většina postav se dá shrnout tím, že jsou ploché a nudné. Pár humorných scén se ale i tak povedlo a samotný námět o bandě chorošů utržených ze řetězu není tak jalový. Jenže je to ostatních stránkách příšerný. A nějaký Bendiga ať si strčej do prdele. Vyzáblej čmoud svým neměněnným projevem (a to i při zpívání) przní každou scénu, kde se objeví.(13.12.2012)

 • boblig
  odpad!

  Naprosté dno české kinematografie! Film tak špatný (ve všech směrech), že to ani nejde vyprávět, to se prostě musí vidět! Horší než Westernstory a to je co říct! To, co provádí Tomáš Magnusek s filmovými legendami typu Jiřina Jirásková, Petr Kostka a další, je nechutné a možná by to mělo být i trestné! :-) V jedné slabé chvíli jsem uvažoval dokonce o jedné hvězdičce z úcty ke všem těm starým hercům, kteří si možná naposledy zahráli ve filmu, ale v okamžiku, kdy se na scéně objevil Martin Hranáč, bylo dílo dokonáno. Jinak jde o film, který obsahuje snad nejvíce WTF scén v rámci světové kinematografie a divák vlastně jen čeká, kdy se na plátně objeví třeba titulek: Tuto scénu uvidíte ve filmu tom a tom v roce 2014. Kam se na tohle hrabe Megažralok vs. obří chobotnice? :-) Školní výlet vůbec působí jako jedna velká reklama na hotel Tree of Life, kde se celý příběh odehrává (snad i proto byl natočen - jiný důvod nevidím). Ale možná je tato kritika zbytečná, neboť v zásadě je to jen amatérský film s profesionálními herci, kterým díky jejich stáří (a novým zubům) není vůbec rozumět a kteří se zde bůhvíproč fyzicky obnažují. A abych nebyl jen jednostranně negativní - z filmu je cítit, že si herci i členové štábu natáčení opravdu užili ... :-)(23.2.2012)

 • honajz
  ***

  Zpracování je skutečně amatérské až televizní a režie prkenná, kdy herci chudáci nevědí přesně, co hrát, co říkat, a jak své repliky vypointovat. Ale zase na druhou stranu něco zachraňuje střih, něco mírně sem tam hudba, a hlavně námět. O lidech ve stáří a jejich problémech či strachu ze smrti se dnes filmy zkrátka netočí. Nezapadá to do teen koncepce. A Magnuskovi s Šíchou se povedlo uvést ještě ty české herce, které známe dobře z 80. let, ale nyní je vzhledem k jejich věku nikdo neobsazuje. Vždyť Oldřichovi Velenovi je 91 let! Jen mne mrzí, že film je v podstatě předělávkou Pamětnice.(24.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace