Náhradnice

The Decoy Bride

Náhradníčka

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Překvapivě vtipná na první pohled jevící se blbost z největšího zapadákova Britských ostrovů. Černý suchý humor byl překvapivě vhodný na zaplněný nudného sobotního večera v rámci nešťastně sestavené kompilace desítky programů, které už jste buďto viděli, nebo vás absolutně nezajímají.(21.6.2015)

Achjo, tak to vypadá, že Alice Eve už podruhý (zřejmě zase omylem) obsadili do role "nejkrásnější ženský pod sluncem". --- Decoy Bride začíná jako nepřehledná taškařice, pokračuje veskrze vtipnym budovánim vztahu dvou jedinců, z nichž vlastně oba svym způsobem rezignovali na lásku, a končí u jednoho ztrápenýho výrazu za druhym (na což je předevšim Kelly ohromná škoda). No, s přihlédnutim k tomu ne zcela tradičnímu happyendu ... dejme tomu, Sally. --- "My life flashed in front of my eyes and halfway through I was just bored." (Dokonalá hláška!)(12.12.2013)

Naprosto objektivně uznávám, že tohle není žádný originální majstrštyk, ale pro jednou jsem se zase nechala ovlivnit svými sympatiemi k hercům ( i když takový Dylan Moran je tu dost trestuhodně nevyužitý ), krásnou skotskou krajinou a mým oblíbeným britským humorem. Hádky hlavní dvojice jsou zábavné a vtipné, navíc Tennantův skotský akcent mě baví jako vždy. Horší už je to se scénářem, který nepůsobí zrovna sevřeným dojmem a taky chápu, že pro některé lidi zvyklé hlavně na hollywoodskou produkci může být film trochu nudný a málo atraktivní, ale já mám malé komorní britské snímky v oblibě, takže si tuto romantickou komedii pustím zas někdy klidně znovu.(25.2.2013)

• rt12

No to jsem si dala, těšila jsem se na suchou Anglickou komedii a vylezla z toho nepodařená napodobenina romantických filmů. A k tomu hrůznej dabing.(31.5.2014)

Musím se přiznat, že nakolik jsem romantická a dojme mě často i reklama v telce (proto jsem se té bedny zbavila), tak Náhradnice na mě neměla onen účinek. Jistě, jsou tam momenty, kdy se pobavíte, kdy si řeknete, že to byla perla, ale.. těch momentůl je málo na film, který vám má utkvět v mysli aspoň na chvíli. Proč dávám tři hvězdičky- jedna je za ostrov samotný, další dvě si zaslouží jak David Tennant, tak skvělý Dylan Moran (čekala jsem, kdy odněkud vytáhne flašku vína a začne hulit jak v Black Books), naopak jsem se utvrdila v tom, že Alici Eve fakt nemusím. Trochu mě to mrzí, ale kdybych dala za 4*, neměla bych čisté svědomí.(2.4.2014)