poster

Náhradnice

 • Velká Británie

  Decoy Bride, The

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Vztahy smrtelníků a bohů končí obvykle mizerně, stačí si připomenout antické báje. A nejinak je tomu i v tomto případě. Na rozdíl od klasiky ale tady nejsou tragické osudy nevhodně zamilovaných, ale scénář. Je prostě a jednoduše blbý. V ději jsou nelogické mezery, charaktery neexistují, scény jsou špatně vypoinotované a motivace postav je zcela nahodilá. ___ KOUSEK DÉJE: nechutný paparazzi opravdu zamilovaný do hvězdy a ona mu poté, co ho mlátí a vyhání, padne z čista jasna do náruče? Náhlé prozření nevýrazného milence (no, dobře, hraje ho David Tennant, ale jako postava je fakt strašně nezajímavý) a jeho návrat k dívce, mezi níž a jím nepřeskočila - snad pro setrvale deštivé počasí - ani maličká jiskra? Nadřazená představa, že ostrované z Hebrid můžou bydlet na veřejných záchodcích? ____ Nic není vysvětleno, nic není prožito, nic k pobavení. Ten film mě až naštval. Tu druhou hvězdu dávám jen za Tennanta a za romanticky drsnou přírodu ostrova. /29. 1. 13./(29.1.2013)

 • kareen
  ****

  Naprosto objektivně uznávám, že tohle není žádný originální majstrštyk, ale pro jednou jsem se zase nechala ovlivnit svými sympatiemi k hercům ( i když takový Dylan Moran je tu dost trestuhodně nevyužitý ), krásnou skotskou krajinou a mým oblíbeným britským humorem. Hádky hlavní dvojice jsou zábavné a vtipné, navíc Tennantův skotský akcent mě baví jako vždy. Horší už je to se scénářem, který nepůsobí zrovna sevřeným dojmem a taky chápu, že pro některé lidi zvyklé hlavně na hollywoodskou produkci může být film trochu nudný a málo atraktivní, ale já mám malé komorní britské snímky v oblibě, takže si tuto romantickou komedii pustím zas někdy klidně znovu.(25.2.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Náhradnici jsem chtěl fandit, vážně moc. Ale všechno je prostě celé takové bez uvěřitelných emocí, moc jednoduché a příliš vyumělkované. Stejně jako ten sádrokartonový hrad. Herecké obsazení je bezkrevné a to i můj oblíbenec Tennant, bohužel. Náhradnice tak končí pouze jako průměrná romantická komedie, která nemá moc čím zaujmout. Maximálně tak dvojicí důchodců kteří nalomí hlavního hrdinu. Předvídatelný konec to nezachrání.(27.5.2012)

 • Rosaviva
  ***

  No.. tak dalo se. Musí se tomu nechat krásná krajina a pár vtipných momentů, ale to bylo asi tak všechno. Hlavní předsdstavitelé mi přišli značně nesympatičtí, hlavně hlavní hrdinka. Většinou u romantických komedií nad ničím nepřemýšlím, ale tady mě zarazilo hned na začátku, jak proboha dokázali z toho hradu vytvořit lepší hrad v tak krátké době? Další věc co mi přišla děsně přehnaná, bylo, že jsem něják nepobrala kdy přesně se do sebe zamiloval ženich a falešná nevěsta, nestrávili spolu ani den, ale hrozně se do sebe zamilovali, pardon, ale to mi fakt přišlo přehnaný. A ten konec byl nechutně sladkej, kdyby ho radši vynechali. Ale jinak se na to dívat dalo, věřim, že když někdo ulítává na britských filmech tohle bude to pravé. 3*(12.5.2012)

 • Thomick
  ***

  Achjo, tak to vypadá, že Alice Eve už podruhý (zřejmě zase omylem) obsadili do role "nejkrásnější ženský pod sluncem". --- Decoy Bride začíná jako nepřehledná taškařice, pokračuje veskrze vtipnym budovánim vztahu dvou jedinců, z nichž vlastně oba svym způsobem rezignovali na lásku, a končí u jednoho ztrápenýho výrazu za druhym (na což je předevšim Kelly ohromná škoda). No, s přihlédnutim k tomu ne zcela tradičnímu happyendu ... dejme tomu, Sally. --- "My life flashed in front of my eyes and halfway through I was just bored." (Dokonalá hláška!)(12.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace