poster

Náhradnice

 • Velká Británie

  The Decoy Bride

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  **

  No to jsem si dala, těšila jsem se na suchou Anglickou komedii a vylezla z toho nepodařená napodobenina romantických filmů. A k tomu hrůznej dabing.(31.5.2014)

 • Petrasuvicka
  ***

  Překvapivě vtipná na první pohled jevící se blbost z největšího zapadákova Britských ostrovů. Černý suchý humor byl překvapivě vhodný na zaplněný nudného sobotního večera v rámci nešťastně sestavené kompilace desítky programů, které už jste buďto viděli, nebo vás absolutně nezajímají.(21.6.2015)

 • Thomick
  ***

  Achjo, tak to vypadá, že Alice Eve už podruhý (zřejmě zase omylem) obsadili do role "nejkrásnější ženský pod sluncem". --- Decoy Bride začíná jako nepřehledná taškařice, pokračuje veskrze vtipnym budovánim vztahu dvou jedinců, z nichž vlastně oba svym způsobem rezignovali na lásku, a končí u jednoho ztrápenýho výrazu za druhym (na což je předevšim Kelly ohromná škoda). No, s přihlédnutim k tomu ne zcela tradičnímu happyendu ... dejme tomu, Sally. --- "My life flashed in front of my eyes and halfway through I was just bored." (Dokonalá hláška!)(12.12.2013)

 • Eawy
  ****

  Tak po prvé, je to veľmi veľmi Britské a vďaka tomu sa mi to tak páči. Keď to pozeráte v origináli je to ešte lepšie. Je to príbeh ľudí, očakávaní, predsavzatí a veľkých prekvapení, ktoré nám život ponúka. Mne sa to páčilo po forme hereckej, scenáristickej i režisérskej. Je pravda, že od začiatku viete, čo sa stane, ale je to neuveriteľne zábavné prevedenie, ktoré cítite podobne ako v iných britských filmoch (pr. pekár). Úžasný David Tennant. Pre mňa 75%(24.2.2012)

 • kareen
  ****

  Naprosto objektivně uznávám, že tohle není žádný originální majstrštyk, ale pro jednou jsem se zase nechala ovlivnit svými sympatiemi k hercům ( i když takový Dylan Moran je tu dost trestuhodně nevyužitý ), krásnou skotskou krajinou a mým oblíbeným britským humorem. Hádky hlavní dvojice jsou zábavné a vtipné, navíc Tennantův skotský akcent mě baví jako vždy. Horší už je to se scénářem, který nepůsobí zrovna sevřeným dojmem a taky chápu, že pro některé lidi zvyklé hlavně na hollywoodskou produkci může být film trochu nudný a málo atraktivní, ale já mám malé komorní britské snímky v oblibě, takže si tuto romantickou komedii pustím zas někdy klidně znovu.(25.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace