poster

Náhradnice

 • Velká Británie

  The Decoy Bride

 • Slovensko

  Náhradníčka

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ****

  Byla by to další průměrná romantická komedie, kterých jsou dvě pr... Jenže to by The Decoy Bride nesměla mít 1) V hlavní roli někoho, kdo se jmenuje David Tennant, 2) Někoho tak půvabného jako je Kelly Macdonald (nic proti Alice Eve, ale já být na místě Tennanta, mám jasno hodně rychle :-), 3) V menší roli Dylana "Bernarda Blacka" Morana (taky tam ale mohl být víc), 4) Nádhernou skotskou krajinu, která mě prostě vždycky dostane a 5) Pohodovou atmosféru a i když i tady by se nějaké to klišé našlo, umí ho ti Britové prostě podat tak, aby nevyznělo trapně nebo lacině. Celkově spokojenost, pohodový film na jeden upršenej večer.(18.9.2013)

 • Petrasuvicka
  ***

  Překvapivě vtipná na první pohled jevící se blbost z největšího zapadákova Britských ostrovů. Černý suchý humor byl překvapivě vhodný na zaplněný nudného sobotního večera v rámci nešťastně sestavené kompilace desítky programů, které už jste buďto viděli, nebo vás absolutně nezajímají.(21.6.2015)

 • rt12
  **

  No to jsem si dala, těšila jsem se na suchou Anglickou komedii a vylezla z toho nepodařená napodobenina romantických filmů. A k tomu hrůznej dabing.(31.5.2014)

 • Thomick
  ***

  Achjo, tak to vypadá, že Alice Eve už podruhý (zřejmě zase omylem) obsadili do role "nejkrásnější ženský pod sluncem". --- Decoy Bride začíná jako nepřehledná taškařice, pokračuje veskrze vtipnym budovánim vztahu dvou jedinců, z nichž vlastně oba svym způsobem rezignovali na lásku, a končí u jednoho ztrápenýho výrazu za druhym (na což je předevšim Kelly ohromná škoda). No, s přihlédnutim k tomu ne zcela tradičnímu happyendu ... dejme tomu, Sally. --- "My life flashed in front of my eyes and halfway through I was just bored." (Dokonalá hláška!)(12.12.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Náhradnici jsem chtěl fandit, vážně moc. Ale všechno je prostě celé takové bez uvěřitelných emocí, moc jednoduché a příliš vyumělkované. Stejně jako ten sádrokartonový hrad. Herecké obsazení je bezkrevné a to i můj oblíbenec Tennant, bohužel. Náhradnice tak končí pouze jako průměrná romantická komedie, která nemá moc čím zaujmout. Maximálně tak dvojicí důchodců kteří nalomí hlavního hrdinu. Předvídatelný konec to nezachrání.(27.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace