Náhradnice

Decoy Bride, The

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

....Pred očami sa mi premietol celý život a v polovici som sa začala nudiť ....jedna z hlášok filmu ...pri tomto filme sa však rozhodne nudiť nebudete! Príjemný nenápadný romantický film, ktorý príjemne prekvapí nielen hereckým obsadením, ale aj humorom. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je to typický priemerný romantický film, založený na klasickom ťažko uveriteľnom príbehu avšak jeho podanie je tak príjemné, že okrem typicky sladkého konca vám to vôbec prekážať nebude. Tento film predčil moje očakávania vo viacerých smeroch a preto si u mňa vyslúžil nekompromisné 4 hviezdičky.(18.9.2013)

• SaNcHeZ_cz

Náhradnici jsem chtěl fandit, vážně moc. Ale všechno je prostě celé takové bez uvěřitelných emocí, moc jednoduché a příliš vyumělkované. Stejně jako ten sádrokartonový hrad. Herecké obsazení je bezkrevné a to i můj oblíbenec Tennant, bohužel. Náhradnice tak končí pouze jako průměrná romantická komedie, která nemá moc čím zaujmout. Maximálně tak dvojicí důchodců kteří nalomí hlavního hrdinu. Předvídatelný konec to nezachrání.(27.5.2012)

Překvapivě vtipná na první pohled jevící se blbost z největšího zapadákova Britských ostrovů. Černý suchý humor byl překvapivě vhodný na zaplněný nudného sobotního večera v rámci nešťastně sestavené kompilace desítky programů, které už jste buďto viděli, nebo vás absolutně nezajímají.(21.6.2015)

Ač se to na první pohled nezdá, jedná se o relativně příjemnou cynickou komedii, která sice místy postrádá logiku, ale jisté kouzlo přece jenom má. Hlavně syrové skotské prostředí mě osobně velice láká. Příběh je podán s velkou dávkou britské přímočarosti, suše a ironicky... a to mám ráda. Jen kdyby to nebylo tak otravně televizní. 45%(6.5.2012)

„Nechci se s ním setkat. Zní to jako by byl blbec. Nicméně, působím na muže jako kryptonit. Kryptonit máčený v celulitidě.“ Začátek byl výborný (už jen ty nevěsty), hodně vtipný. Postupně se humor poněkud rozmělnil, ale stále byl film velmi úsměvný (obráceným obřadem i originální) a hlavně už se začalo hrát na pomalé sbližování falešné nevěsty a ženicha. A já mezi nimi tu chemii cítil. Nehledě na to, že mi byla hlavní dvojice hodně sympatická a Kelly Macdonald je jako obyčejná holka ze zapadákova prostě skvělá. Škoda jen, že Dylan Moran dostal minimum prostoru (i tak naštěstí stihl trochu pobavit). Předvídatelnost filmu asi nemá cenu nijak zvlášť zmiňovat jako jeho zápor, jinak mě víc zklamala jen postava fotografa. Celkově to vidím na slušné 4*. „Říká se, že jakmile přestaneš hledat, tak..“. – „Se vdáš? Vlastně, manželství je překvapivě snesitelné. Alespoň ten fakt, že mě opustíš kvůli jiné ženě, byl dohodnut předem.“(29.3.2015)