poster

Náhradnice

 • Velká Británie

  The Decoy Bride

 • Slovensko

  Náhradníčka

Komedie / Drama

Velká Británie, 2011, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  odpad!

  Jedním slovem blivajz. Nedokázal jsem zde najít cokoliv pozitivního, co by mému hodnocení pomohlo ode dna. Gravitace je hold mrcha a kousek od toho dna se nic udržet nedokáže a padá to až dolů.(30.11.2015)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Náhradnici jsem chtěl fandit, vážně moc. Ale všechno je prostě celé takové bez uvěřitelných emocí, moc jednoduché a příliš vyumělkované. Stejně jako ten sádrokartonový hrad. Herecké obsazení je bezkrevné a to i můj oblíbenec Tennant, bohužel. Náhradnice tak končí pouze jako průměrná romantická komedie, která nemá moc čím zaujmout. Maximálně tak dvojicí důchodců kteří nalomí hlavního hrdinu. Předvídatelný konec to nezachrání.(27.5.2012)

 • Petrasuvicka
  ***

  Překvapivě vtipná na první pohled jevící se blbost z největšího zapadákova Britských ostrovů. Černý suchý humor byl překvapivě vhodný na zaplněný nudného sobotního večera v rámci nešťastně sestavené kompilace desítky programů, které už jste buďto viděli, nebo vás absolutně nezajímají.(21.6.2015)

 • Radiq
  **

  Romantická, ničím neurážející, ale taky ničím nepřekvapující komedie, která je oddechová a ostrovně skotsky atmosférická. Je to poměrně slibně obsazené, ale abych řek pravdu, dival jsem se na to hlavně kvůli Davidu Tennantovi. Ale všichni a všechno je tam tak nějak průměrné. Moc se tam nezasmějete, moc se tam neromantizuje, to je tak všechno, co se k tomu dá říct...(1.1.2016)

 • SexyAjinka
  **

  Je vidět, jak je herecké obsazení pro propagaci filmu důležité, protože kdyby tady nehrál David, tak bych si to rozhodně nepustila. A o nic moc bych nepřišla. Na to, že to dělali Briti se svým proslulým humorem, tak tohle až příkliš nepěkně přimonílo průměrný hollywood. Absolutně se mi nelíbila ta hlavní myšlenka, kterou Vám nemohu prozradit, jinak byste o ten napínavý trhák byli ochuzeni! ;)...(20.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace