Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vodnářka
  ****

  Optimisticky beznadějné drama lehce připomínající téma Bertolucciho Snílků, jen v poněkud reálnějších kulisách a komornějším pojetí. Na každý záběr se Tykwerovi podařilo připoutat malinké molekuly obrovských emocí, s každým gestem hlavních představitelů cítíme bezmeznou nejistotu a zrádnost lidských životů, s každou další scénou očekáváme nevyhnutelnou konečnost všech našich snah, pokusů, nadějí i všeho kolem nás. Až nepředstavitelně dokonale předaný křehký příběh dotýkající se té omračující nestability každé sekundy, již prožijeme, a další z milionů důvodů, proč je Tom Tykwer jedním z pro mě nejlepších současných režisérů!(19.4.2012)

 • ABLABLABLA
  **

  Bezesporu zajímavý film, ovšem všichni tři hlavní herci mi byli až neskutečně nesympatičtí a to se to potom na film kouká blbě no.(29.9.2011)

 • Pilda17
  *

  Je mi špatně, když na tenhle snímek pomyslím. Za mě říkám, už NIKDY. Jako drama Drei funguje mizerně, jako komedie hrozně a jako perverzní "prasárna" skvěle. Zajímá mě ledacos ve filmech a dosti překousnu, ale pokud se musím dívat na dva chlapy, jak si to spolu rozdávají, tak je něco špatně. Až někdy v budoucnosti budu na chlapi, tak se rád podívám, ale do té doby se budu tomuto Německému skvostu vyhýbat obloukem... 2/10 = 20%(23.4.2012)

 • pevico
  ***

  Tome, Tome..když ty 3, tak já taky..tvoje filmy už nejsou tak originální, překvapivé a elegantní, jak tomu bývalo dřív..(15.8.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Tom Tykwer .. Syrově bloudivá, laboratorní romantika 21. století.(18.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace