Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ****

  Mohl to být jen další z přírůstků v hojném subžánru právnických dramat, ale scénárista variuje klasické schéma tak umně, že vznikl celkem napínavý detektivní film v hlavní roli s právnickým esem úřadujícím v úžasně stylovém Lincolnu. Zajímavá adaptace zajímavé knihy... Těším se na seriál...(8.8.2011)

 • Superpero
  ****

  Zábavné a chytré drama s prďáckým McConaugheym. Úvodní namachrovanou část filmu zvládal samozřejmě na jedničku a věřil jsem mu i ty zdrcený ksichty ke konci. Při milostný scéně jsem furt čekal na zadek Marisy Tomei a ono nic, tu sukni prostě nedundala mrcha. Každopádně je to dobrej film.(12.10.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Výborné obsazení a kvalitní scénář, který je promyšlený a všechno v něm krásně funguje. McConaughy do role vychcaného právnického esa parádně zapadl a Ryan Phillippe se taky předvedl. Lahůdková právničina.(15.7.2011)

 • RHK
  ***

  Poměrně slušná, ale lehce překombinovaná právní krimi o obhájci, který zastupuje potenciálního mladého násilníka. Na svém luxusním Lincolnu má právník unikátní SPZ-ku: NTGUILTY (Nevinen). Děj žene rychle kupředu a za chvíli zjistíme, že v tomhle filmu jsou podrazáci snad úplně všichni (kupodivu s výjimkou právníkovy bývalé manželky). Přes dobrý výkon Matthewa McConaugheyho to podruhé to ale už nemusím. Abych si při odkazování taky trochu zaveršoval - Lincoln Lawyer Movie Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=xU4ReVEemN0(16.2.2013)

 • movie
  ****

  70% Stylová a charismatická záležitost. Parádní McConaughey a Tomei a fakt divná postava Ryana Phillippe (není mrtvej!!), který tu ztvárňuje podivnou roli mírně abstraktního zla.(15.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace