Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ****

  No pěkné to bylo, díky několika vztahovým liniím, které se někdy protínaly, ale hlavně díky počtu různých lidí a osudů, nebyl čas na nudu a to se cení. I když mi vadily dvě postavy - kobylí ksicht a kobylí předkus, ostatní se dali jakžtakž zkousnout, nejvíc asi překvapivě neherec Bon Jovi, vypadá furt skvěle kluk ušatá. Celkově příjemná slaďárna s emocemi vkusně napasovanými na události konce roku. To jsme naměkko skoro všichni a proč ne - zas mám Silvestr o něco raději.(28.12.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Viděl jsem tryskáč couvat, cikána zadarmo pracovat, viděl jsem chlapa jak uspokojil veblouda, ale ještě nikdy jsem neviděl film, který by dokázal zavěrečnejma minutama tak velkolepě přemlátit předchozí nezáživný minuty. Bylo to dáno tím, že žádný z minipříběhů se pro malost prostoru, který mu byl ve filmu dopřáván nedokázal pořádně rozvinout a než se udělalo jedno kolečko všech minipříběhů a u každýho minipříběhu přišla řada na vývoj, tak jsme divácky vychlad a moh začít na novo. Soustředil jsem se spíš na hvězdné obsazení, kterým film disponuje a čekal, která další herecká star na mě v příští scéně bafne. Naštěstí to všechno na konci tak nějak hezky sic po americku, ale hezky do sebe zamrdne, že jsem pookřála filmu nějakou tu hvězdu přece jen daruju, konec konců, jsem se na film díval na nový rok a to je přece jen nejlepší možný čas pro film s názvem Štastný nový rok.(2.1.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Po vzoru úspěšné "Lásky nebeské" nám i klasik romantického žánru Garry Marshall, přináší několik rozdílných romantických příběhů v jednom, tentokrát v období, blížícího se konce roku. Dané příběhy sice nejsou tak romantické, aby dokázaly vytvořit slzy ani tak zábavné aby rozesmály ale díky hereckému ansámblu, čítajícím řadu výborných herců, dokáže film zaujmout, mužskou i ženskou část publika, zvláště, když je určen pro sledování, právě s tím, koho máte rádi. V tom případě možná přidáte i hvězdu navíc.(4.1.2013)

 • viperblade
  *****

  Popravdě, od tohoto filmu jsem očekával poměrně dost, protože Valentine's Day (nepřiznaný první díl, v němž se objeví někteří herci, kteří si zahráli i zde) se mi opravdu líbil. A jsem celkem rád, že New Year's Eve není prakticky o nic horší. Já vím, je to jedno klišé vedle druhého, já vím, jen se to z nás snaží vymačkat emoce, peníze a nevím co ještě, ale k čertu s tím. Nebudu tu zapírat fakt, že se mi film líbil a hrát si na nějakého intelektuála. Já jsem dostal přesně to, co jsem chtěl - jednu hvězdu vedle druhé, skvělou atmosféru New Yorku na Silvestra a hlavně necelé dvě hodiny dobré nálady. Asi nejlepší příběh si ukradli dva páry - Michelle Pfeiffer a Zac Efron (který mi poprvé ve filmu nevadil a dokonce mi přišel jako sympaťák!) a Robert De Niro a… ne, to bych spoileroval. A že mě některé ty dějové linky překvapily, většina příjemně, ta poslední (s Joshem) nepříjemně, protože té jsem moc nevěřil. Myslím, že Garrymu nemůžu nic vyčítat, opět mě pobavil a sem tam i trošku dojal. ;-) Kdyby alespoň nějak takhle vypadaly komedie posledních let, byl bych hodně spokojený. 90 %.(4.9.2012)

 • Hild
  **

  Marshallův druhý pokus o americkou Lásku nebeskou, opět se sešla Hollywoodská herecká smetánka a opět to nevyšlo. Ten film nemá totiž atmosféru, celé to bylo takové nijaké. Ani jedna dějová linie neměla sílu pohladit duši diváka, nedokázala vykouzlit ten příjemný úsměv ve tváři. Poslední půlhodinu už se režisér snaží z diváků dostat především slzy, jenže všechny ty postavy byly tak málo uvěřitelné a strašně vyumělkované. Nebyla zde ani jedna postava, se kterou bych jakkoliv cítila a ze které by vyzařovala upřímnost. Šťastný Nový rok je docela zbytečný film, a když ho vynecháte, myslím, že se vůbec nic nestane.(17.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace