• misterz

Tu je zbytočné veľa vypisovať. Americké hviezdy utopené v mori amerického pátosu a klišé grcavých kecov. Je ich toľko až to vyteká ušami. 30/100(2.1.2015)

Film se snad největší koncentrací známých tváří, jaký pamatuju. Ze začátku bylo těžké sledovat nit, těch příběhů bylo spoustu, ale jak se dalo čekat, všechny se spojily. Tenhle film je přesně takový, jaký se dá čekat, nic světoborného nepřináší, ale je koukatelný snad pro všechny. Ze záplavy hvězd mě nejvíc zaujala postarší zakřiknutá dáma Michelle Pfeiffer, Zac Efron, který mi nebyl nepříjemný, Lea Michelle, kterou jsem neznal a je to sympaťačka, Ashton ve své typické roli, Abigail Breslin, která už vyrostla a poznal jsem ji jen po hlase. S humorem to nebylo moc divoké, jen pár scén, třeba pomalá babča ve výtahu. Celkovému dojmu značně pomohla hudba pro tento žánr typická. # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(31.3.2012)

Působilo to na mě tak, že se tvůrci velmi snažili, ale často zbytečně a bezvýsledně. Je zde vidět i snaha o vtip, který také mnohdy nevychází. Někdy však naštěstí ano. Nejvíce se mi líbila Sofía Vergara, která se svým přízvukem musí pobavit většinu lidí. Závěrečné titulky se mi líbily asi nejvíce. Nejen díky písni od Pink.(14.12.2011)

Naprosto nechápu zdejší bídné hodnocení. Skvělá atmosféra vánoc a konce roku, ke které patří třeba i trochu přepísknutý sentiment - o toho už tyhle svátky jsou aby tyhle pocity mají probudily. Scénárista byl opravdu kumštýř, když dokázal splést takové množství jednotlivých příběhů, které se logicky proplétají, neztrácejí ani napětí, ani humor, ani romantiku a dojdou takového vyvrcholení, jaké sice lze očekávat, ale jaké k filmům tohoto typu nutně patří, nemají-li se pokazit. Herecké výkony jsou bezchybné, herci hrají lehce, jako by se chvílemi sami bavili tím, co je právě napadlo pronést nebo udělat. Nenašel jsem důvod ubrat jedinou hvězdu.(3.6.2012)

• teutates

Opět kupa známých ksichtů, no a neblíží se Valentine's Day, protože ten už byl a Marshallovi došly nápady, no naštěstí přichází Happy New Year a s ním i Garryho intuice... huúurej. Někdo natočí víc příběhů v jednom snímku a retrospektivně je prolíná, zapadají do sebe jako puzzle, dejme tomu good work a někdo zobrazí víc situací, které jsou o hovně, no pořád je pojí štastný nový roook, jeéej. Momentálně se cítím jako náctiletá patnáctka (sorry girls) vím, že jsem byl podveden, no stejně se mi to jakýmsi úchylnym způsobem líbilo, ehm. 4/10(16.12.2011)