Bez dechu

Únos

Akční / Thriller / Mysteriózní / Drama

USA, 2011, 100 min

• akisha

Bylo tam pár chvilek (fakt), kdy to nepůsobilo tak praštěně, ale jakmile se na scénu vrátil prchající pár, vrátil se i fakt, totiž že nelze brát vážně film, kde před rusákama a cia agentama úspěšně prchá teenager, jehož schopností je vzbuzovat v lidech nevolnost už jenom svým výrazem. A že je čas od času propleskne a třeba vyhodí z okýnka vlaku. To pak nejsou cia agenti, ale nějaký zoufalý sušinky. A nadsázku jsem nezaznamenala, opravdu to mysleli vážně! Doteď jsem taky nevěřila, že sledovat Lautnera na plátně může způsobovat fyzickou bolest. Ten kluk je vyloženě chudák. Takhle se neuchytí ani v teleshoppingu. Leda tak v kurzu bleskovýho svlíkání trika v krizových situacích. Bylo mi líto Moliny, Sigourney, Nyqvista a Jasona, asi je někdo vydírá. Ale je pravda, že nic lepšího jsem před sledováním stejně nečekala. Celkem dobrá guilty pleasure, doporučuju ozkoušet.(18.11.2011)

• TeeAge

|| Scenár: Shawn Christensen | Hudba: Edward Shearmur | Produkcia: Doug Davison, Ellen Goldsmith-Vein, Lee Stollman, Roy Lee, Dan Lautner, Patrick Crowley | Distribúcia: Lionsgate | Štúdio: Vertigo Entertainment, Quick Six Entertainment | Rozpočet: 35 miliónov $ | Tržby: 21,689,000 $ ||(2.10.2011)

• moviesfan

Musím říct, že jsem se docela i těšil na akční, ač lacinější, film. Proti Lautnerovi nic nemám, ale zde hrál opravdu špatně. Film měl občas své světlé chvilky v podobě dobrých akčních scén, ale těch bylo pomálu. Ani Weaver filmu z hlubin průměru nepomohla.(15.11.2011)

Neviem čo zas máte všetci za problém, podla mňa to bolo svižné a akčné. Rovno povedzte že kde hrá Taylor Lautner je pre vás film dávno stratený.(19.12.2011)

Nejnesympatičtější akční hrdina v nejsympatičtějším napínavém thrilleru několika posledních měsíců.(14.1.2012)