Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala

Nemôžem z nich! :D(25.8.2010)

• Flipper

Pokračovatelia Jackassu stavili na kartu v znamení ešte nebezpečnejšie, prípadne bolestivejšie (a konči to skoro skoro mrzačenim, alebo isto neprijemným pohľadom). Niekedy tomu však chýba väčšia originalita, lebo väčšina časti končí kopancom do gulí, čo pôsobí dosť trápne.(12.8.2010)

Duudsonit porazaju Jackass. hands down :) Osobne mi to pride sice menej prepracovane, kamera, strih atd su horsie. Ale mam pocit, ze to robia pre zabavu a nie pre peniaze. Stale sa smeju. A ja sa jednoducho musim smiat s nimi. :)(6.4.2011)

Pohodička. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej, ale ak si to bude udržiavať úroveň prvého dielu, nemám problém ísť s hodnotením na maximum. Ale po prvej časti to jednoducho nedokážem ešte ohodnotiť. Rozhodne som ale spokojný!(9.8.2010)

No to snad neni možny co jsou schopni udělat. Jestli někdo řiká, že je největši machr, tak ať se podivá na tohle, já osobně bych neudělal snad ani jeden z jejich kousků. Nechápu jak mužou natočit celou sérii, vždyť po takovejch trikách se musí někdo dřív nebo pozděj alespoň zmrzačit, když ne přímo zabít. Neskutečni srandisti a obrovští blázni.(28.3.2011)