Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala

Pohodička. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej, ale ak si to bude udržiavať úroveň prvého dielu, nemám problém ísť s hodnotením na maximum. Ale po prvej časti to jednoducho nedokážem ešte ohodnotiť. Rozhodne som ale spokojný!(9.8.2010)

Po prvním díle velice slibné je tady celá sestava (ikdyž HP mi není povědomý)! Viděl jsem pár dílů z původního seriálu na německé MTV a jsem rád, že vzali i čuníka jen jejich farma mi trochu chybí...(9.8.2010)

Pořád lepší jak Jackass a pořád skvělé, ale stejně, chybí mi Finsko, chybí mi farma a chybí mi Britney (abych opravil Orvokki-ho, to prase co vezou v prvním díle je nějaké nové sele, ne starý dobrý Britney)(29.5.2011)

Jarppi - Funny Fat Guy, HP - Mr. Sensitive, Jukka - The Ringleader a Jarno - The Filmmaker. Chalani zobrali prasiatko Britney (len v prvom diely) a Fínsko vymenili za USA. Každý diel sa odohráva na inom mieste a v inom duchu - kovboji a indiáni, vesmír, zábavný park, vojenská obrana proti kanadskej invázií, obrana proti invázii mimozemšťanov, zimné hry, akčný hrdinovia, americké športy, autá a americká história. Nestratili odvahu, nápady ani humor. Len tak ďalej, ja sa bavím. Len by ma zaujmalo, kde sa inšpirujú keď tvoria "kostýmy".(5.8.2010)

Pokračovatelia Jackassu sú to rozhodne neni ako píše Flipper, začali o dosť skôr. Prvé série sú super, ale toto v Amerike mi príde také dosť lacné a robené už len kvôli honoráru. Ale na 3 hviezdičky som sa pobavil niekedy(30.8.2012)