Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala
  • Flipper

Pokračovatelia Jackassu stavili na kartu v znamení ešte nebezpečnejšie, prípadne bolestivejšie (a konči to skoro skoro mrzačenim, alebo isto neprijemným pohľadom). Niekedy tomu však chýba väčšia originalita, lebo väčšina časti končí kopancom do gulí, čo pôsobí dosť trápne.(12.8.2010)

Duudsonit porazaju Jackass. hands down :) Osobne mi to pride sice menej prepracovane, kamera, strih atd su horsie. Ale mam pocit, ze to robia pre zabavu a nie pre peniaze. Stale sa smeju. A ja sa jednoducho musim smiat s nimi. :)(6.4.2011)

Pokračovatelia Jackassu sú to rozhodne neni ako píše Flipper, začali o dosť skôr. Prvé série sú super, ale toto v Amerike mi príde také dosť lacné a robené už len kvôli honoráru. Ale na 3 hviezdičky som sa pobavil niekedy(30.8.2012)

Pořád lepší jak Jackass a pořád skvělé, ale stejně, chybí mi Finsko, chybí mi farma a chybí mi Britney (abych opravil Orvokki-ho, to prase co vezou v prvním díle je nějaké nové sele, ne starý dobrý Britney)(29.5.2011)

No to snad neni možny co jsou schopni udělat. Jestli někdo řiká, že je největši machr, tak ať se podivá na tohle, já osobně bych neudělal snad ani jeden z jejich kousků. Nechápu jak mužou natočit celou sérii, vždyť po takovejch trikách se musí někdo dřív nebo pozděj alespoň zmrzačit, když ne přímo zabít. Neskutečni srandisti a obrovští blázni.(28.3.2011)