Dudesonovi v Americe (TV pořad)

Dudesons in America

Blázni v Amerike

Reality-TV / Komedie

USA, 2010, 12x? min

Jarno Laasala

No to snad neni možny co jsou schopni udělat. Jestli někdo řiká, že je největši machr, tak ať se podivá na tohle, já osobně bych neudělal snad ani jeden z jejich kousků. Nechápu jak mužou natočit celou sérii, vždyť po takovejch trikách se musí někdo dřív nebo pozděj alespoň zmrzačit, když ne přímo zabít. Neskutečni srandisti a obrovští blázni.(28.3.2011)

Duudsonit porazaju Jackass. hands down :) Osobne mi to pride sice menej prepracovane, kamera, strih atd su horsie. Ale mam pocit, ze to robia pre zabavu a nie pre peniaze. Stale sa smeju. A ja sa jednoducho musim smiat s nimi. :)(6.4.2011)

Jarppi - Funny Fat Guy, HP - Mr. Sensitive, Jukka - The Ringleader a Jarno - The Filmmaker. Chalani zobrali prasiatko Britney (len v prvom diely) a Fínsko vymenili za USA. Každý diel sa odohráva na inom mieste a v inom duchu - kovboji a indiáni, vesmír, zábavný park, vojenská obrana proti kanadskej invázií, obrana proti invázii mimozemšťanov, zimné hry, akčný hrdinovia, americké športy, autá a americká história. Nestratili odvahu, nápady ani humor. Len tak ďalej, ja sa bavím. Len by ma zaujmalo, kde sa inšpirujú keď tvoria "kostýmy".(5.8.2010)

Pokračovatelia Jackassu sú to rozhodne neni ako píše Flipper, začali o dosť skôr. Prvé série sú super, ale toto v Amerike mi príde také dosť lacné a robené už len kvôli honoráru. Ale na 3 hviezdičky som sa pobavil niekedy(30.8.2012)

Pohodička. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej, ale ak si to bude udržiavať úroveň prvého dielu, nemám problém ísť s hodnotením na maximum. Ale po prvej časti to jednoducho nedokážem ešte ohodnotiť. Rozhodne som ale spokojný!(9.8.2010)