Nikita (TV seriál)

Nikita

Nikita

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 73x43 min

Maggie Q, Lyndsy Fonseca, Shane West, Aaron Stanford, Melinda Clarke, Xander Berkeley, Tiffany Hines, Dillon Casey, Noah Bean, Ashton Holmes, Rob Stewart, Devon Sawa, Helena Mattsson, Sebastien Roberts, Manuel Urrego, Whitney Able, Alexandra Krosney, Haaz Sleiman, Bianca Lawson, Rayisa Kondracki, Paul Braunstein, Alberta Watson, Jordan Hayes, Romina D'Ugo, Peter Outerbridge, David S. Lee, Sarah Clarke, Harris Yulin, Rich Sommer, Brendan Fehr, Bug Hall, Cameron Daddo, Thad Luckinbill, Yulia Lukin, Jonathan Higgins, Robin Givens, John Ralston, Amanda Schull, Jonathan Goad, Christopher Heyerdahl, Ted Whittall, Erica Gimpel, Annalise Basso, Jessica Camacho, Rick Ravanello, Dewshane Williams, Jon Gries, Adam Croasdell, Salvatore Antonio, Andrey Ivchenko, Dan Lett, Dylan Minnette, Steffi DiDomenicantonio, Pedro Pascal, Ray Park, Eliza Taylor, Chad Connell, Ari Millen, Spencer Garrett, Angela Sarafyan, Anna Hopkins, Ace Hicks, Julie Gonzalo, Simon Kassianides, Merle Dandridge, Beatrice Rosen, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Steve Lund, Ksenia Solo, Sammy Sheik, Duane Murray, Laura Regan, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Kevin Hanchard, Kristof Konrad, Paulino Nunes, Amanda Brugel, Nathan Stephenson, Marc Bendavid, Alex Mallari Jr., Jason Blicker, R.D. Reid, Kyle Mac, Kristian Bruun, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Christopher Russell, Janet Porter, Kendra Leigh Timmins, Warren Belle, Patrick Garrow, Sean Bell, Stephen Bogaert, Mark Wiebe, Jennifer Gibson, Isaiah Mustafa, Raven Dauda, Neven Pajkic, Omid Abtahi, David Meunier, Chance Kelly, Michelle Nolden, Rekha Sharma, David Keith, Eliana Jones, Illarion Michaels, Jason Gosbee, Sarah Allen, Brian Howe, Richard T. Jones, Chris Anton, Peter J. Lucas, Danny MacDonald, David Collins, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Lisa Berry, Ron White, Tony Nappo, Brianna Goldie, Joey Naber, Katheryn Winnick, Scottie Thompson, Jenny Jacoya Chowles, Rogan Christopher, Alex Carter, John Billingsley, John Getz, Judd Nelson, Vincent Ventresca, Hamish McEwan, Raoul Bhaneja, Stephan Dubeau, Shauna Bradley, Lukas Penar, Von Flores, Joshua Peace, Claire Rankin, Thomas Michael, R.J. Parrish, Adrian Griffin, Olga Fonda, Casey Hudecki, John Jarvis, Gia Sandhu, Pascal Langdale, Jee-Yun Lee, Gabe Grey, William deVry, Vieslav Krystyan, Samy Osman, Todd van der Heyden, Carlos Diaz, Eric Woolfe, Geoff Scovell, Emma Campbell, James Binkley, Christina Marie Moses, Allen Keng, Hannah Anderson, Alden Adair, Lamont James, Byron Mann

SEASON I. - K seriálu jsem se dostal čiště náhodou, ale ihned, co jsem viděl postery a přečetl pár komentářů s kladnými reakcemi, řekl jsem si, že to zkusím. A udělal jsem zatraceně dobře. Nikita je podle seznamu letošních seriálů nejakčnější a po zhlédnutí první řady to musím jen potvrdit. Ve dvaadvaceti dílech nám Maggie Q servíruje skvělé osobní souboje, přestřelky a dobrý příběh v jednom. I když ze začátku, tak prvních šest sedm dílů, jsem měl trochu problém tomu přijít na chuť, od nějakého osmého dílu to byla perfektní jízda se spoustou zvratů a akce. Navíc Maggie se na tuto roli skvěle hodí, je smrtící a sexy zároveň. I další herci vynikají, třeba Shane West, sexy Lyndsy Fonseca nebo Xander Berkeley. I když se tam celkem dost často objevovaly drobné blbůstky a vše bylo vždy dokonale načasované, i přes to všechno jsem velmi spokojen a už těším na další řadu. 80%.(2.11.2011)

Aktualne asi TOP v spionaznych serialoch, vela akcie, sympaticke postavy, slusne zvraty a nastastie bez trapnych vedlajsich postav. Medzi najzaujimavejsie postavy rozhodne patria Michael a Amanda.(12.5.2011)

• LiVentura

Další nehoráznost...!(31.1.2014)

• 3 AM Code

po 4 dilech - Zatim dost predvidatelne a "sedive" **, hodnoceni pozdeji pokud to vydrzim koukat..(15.10.2010)

Nedá se říct, že by americké televize přetékaly nápaditostí, ale díky tomu se jim konečně podařilo zpracovat námět od Luca Bessona do fajn akčního seriálu (ano kanadská verze mi nebyla příliš blízká). Maggie Q sicenení úplně můj typ, ale s akcí má spoustu zkušeností. Seriál zaštítil McG, který už u Chucka dokázal, že seriály umí (taky by zas něco mohl poslat na stříbrné plátno), takže čekejte moderní vizuál a rychlé tempo děje. Škoda, že občas se zapomíná na logiku a není trochu víc humoru. Ale co se televizní akce týče - solidní nadprůměr... 70%(17.10.2010)