Navždy spolu

• slovenský

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Francie / Austrálie, 2012, 104 min

Life's all about moments, of impact and how they changes our lives forever. Tam někde vzadu v hlavě vím, že by se mi to líbit nemělo, že bych se měl cítit provinile, protože The Vow je jen průměrnou romantickou komedií hrající na city pod hlavičkou instituce zvané "podle skutečné události", ale asi jsem se dneska ráno slušně praštil do hlavy + k tomu na závěr The Cure a jejich Pictures Of You, aby to v člověku jo rezonovalo...What's wrong with me? =))(21.4.2012)

• evulienka3

Zaujímalo by ma či sa scenáristi tohoto príbehu rozprávali z párom, ktorý je v závere uvádzaný ako inšpirácia pre jeho natočenie, mne to totiž vychádza tak, že nie. Skôr to vo mne vzbudilo dojem, že si kdesi v novinách prečítali akési obrysy ich príbehu a ten nám takto nádherne sladko a britko napísali a potom natočili no a potom, aby sa nepovedalo tak poprosili o pár o nejakú fotku, aby to vyzeralo aký je to úžasný film....žiaľ nebol. Absolútne nevyužitý námet bez akejkoľvek skutočnej hĺbky. Občas sa tam síce mihli zaujímavé momenty a náznaky hlbšej myšlienky, žiaľ však zostalo len pri nich a následne boli zašľapané ďalším "nevšedným" dejom. Málokedy siaham po takomto hodnotení avšak po úplnom dopozeraní to u mňa nedosiahlo bohužiaľ pomaly ani úroveň priemerného romantického filmu, ktorému dávam zvyčajne tri hviezdičky, pretože toto mohlo a malo byť niečím iné a výnimočné, ale nebolo a preto dávam len dve.(8.3.2014)

Originální romantická komedie, která funguje ve všech směrech. Herecký výkon Channing Tatuma byl dobrý a roli neměl rozhodně jednoduchou. Naopak Rachel McAdams mě občas otravovala a v její situaci bych se zachoval nejspíš jinak. Děj sice občas kolísal, ale byl aspoň pořád něčím zajímavý. Jsou daleko horší romantiky a když se vymyslí originální nápad je to jedině dobře.. 8/10 = 80%(5.4.2012)

• - Poté, co se Paige (Rachel McAdams) dívá v baru do krabice od Lea (Channing Tatum), vyndavá cedulku "Na později", která není k ničemu připnutá a je v krabici volně. Následující záběr už je ukazuje, že je umístěna na negližé. (Jeldi)

• - Bill (Sam Neil) a Leo (Channing Tatum) spolu na večírku popíjí Skotskou SingleMallt whisky Laphroig. (CrownThomas)

• - Počas rozhovoru o rodičoch Paige (Rachel McAdams) v nemocničnej jedálni sa Leovi (Channing Tatum) v jednotlivých scénach mení typ účesu. (toi-toi)