Navždy spolu

Für immer Liebe

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Life's all about moments, of impact and how they changes our lives forever. Tam někde vzadu v hlavě vím, že by se mi to líbit nemělo, že bych se měl cítit provinile, protože The Vow je jen průměrnou romantickou komedií hrající na city pod hlavičkou instituce zvané "podle skutečné události", ale asi jsem se dneska ráno slušně praštil do hlavy + k tomu na závěr The Cure a jejich Pictures Of You, aby to v člověku jo rezonovalo...What's wrong with me? =))(21.4.2012)

Čekala jsem od toho trošku víc, pro mě to bylo příšerně přeslazený, ač to bylo podle skutečné události, tak na takovouhle lásku, která by překonala hory doly vážně nevěřím. Navíc se mi nelíbilo, že ten film hrál hrozně na emoce. Ale Rachel s Channingem se mi jako pár líbili. 3*(31.3.2012)

Ještě roztomilejší "50x a stále poprvé". Samozřejmě díky Rachel. A nechte mě bejt ... vzpomínám, kdy mě poprvý uchvátila.(10.7.2012)

Každý z ústředního kvarteta (beru i Sama Neilla a Jessicu Lange) dostane svých pár minut na hereckém výsluní. Asi nejvíc překvapí Channing Tatum, který neprudí v každé druhé scéně, jak tomu bylo dřív. Je sympaticky civilní, jeho role je uvěřitelná a stejně jako většina postav nedělá překotná rozhodnutí. Škoda ale, že všechno musí vypadat až moc hezky a nechce moc diváka namáhat nějakou „přidanou hodnotou“. I přes několikero zavrávorání v druhé polovině téhle romanci, která jde předvídatelnou cestou, divák leccos zbaští, ale litovat toho zas tolik nebude.(15.9.2012)

S vypnutým voiceoverem toho našeho nádeníka lásky, Channinga, se to dá.(29.3.2012)