Navždy spolu

Für immer Liebe

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Příjemná romanticko-dramatická podívaná, u níž jsem měl místy pocit, že jsem ji již kdysi viděl, ale nebylo tomu tak, tudíž marně přemítám, který snímek mi Navždy spolu připomnělo. Příběh je sám o sobě zajímavý a dá se prožít spolu s hlavními postavami, pokud se tedy do filmu ponoříte.(1.10.2015)

• gilmore_girl

Z preromantizovaneho zacatku mi bylo az trapne a vsechny ty radoby zalaskovane proslovy byly az nechutne. Pak to zacalo byt trochu zajimave, kdyz se objevila rodina, kterou Paige z nejakeho zahadneho duvodu odstrihla. Jen ze zvedavosti jsem se vydrzela divat dal. A jake bylo me prekvapeni, kdyz rozlusteni teto zahady bylo uplne nicotne a ubohe. Tohle je ukazkovy pripad toho, jak zpackat vcelku slusny namet. A to, ze je podle skutecne udalosti, me opravdu neobmekci. Plus - Tatum pro me neni zadny herec.(18.4.2012)

nuz, nebyt takychto filmov, asi by sme uz nadobro prestali verit v tu krasnu, jedinecnu, nadpozemsku, romanticku a bezhranicnu "az na veky vekov, navzdy ta budem lubit, nasu lasku nic neznici" lasku :) PS: Ak ju niekto z vas najde, ozvite sa mi. Celkom ma zaujima, kde a ako. Pripadne poslite mapu. :D(13.1.2015)

// Distribútor: Sony, Screen Gems // Počet premietajúcich kín v USA: 3,038 // Otvárací Víkend USA: $41,202,458 //(15.8.2013)

No prvních deset minut pro mě bylo fakt nesnesitelných, strašně jsem se bála, že se to v tomto kýčovitém stylu ponese celý film. A hele, ono se to pak změnilo a vyklubal se z toho celkem v pohodě stravitelný romantický film, který se nesnaží příliš tlačit na pilu. S romantikou se to tady vůbec nepřehání a to je to největší plus. Je to film, který nijak negraduje, má pořád jedno tempo, tak místy může i lehce nudit. Rachel s Channingem vytvořili celkem pěkný pár a Channing mi po delší době nějak nevadil. Navždy spolu je film, který už určitě nepotřebuji vidět, na rande bych na něho taky nešla, ale neurazí, ani nenadchne.(24.3.2012)