Navždy spolu

Für immer Liebe

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Pěkný, místy emotivní romanťák, který nekončí tak, jak by se dalo čekat. Hlavní postavy filmu sedli. Já se nenudil a dávám 80% :)(10.1.2016)

Světe, div se, líbilo se mi to. Člověk si snad jen říká, že je to moc přeslazený, chlápek moc dokonalý, ta proměna ženy v minulosti málo vysvětlená, takže nepůsobí moc uvěřitelně, ale to si dokážu představit, že spoustě lidí bude naopak vyhovovat. Romantický filmy nevyhledávám a tento jsem v klidu snesl.(9.6.2014)

Roztečete se. 60%(14.3.2012)

• Arbiter

Byl hluboký. Byla hluboká. Takový jakože ze života. Hlavně ty gorilí myšlenky o nárazu, rozumíš. Cyklickej běh života, láska, art a tajemství. Na povrchu urazilo jen trošínku. Přemýšlení nad obsahem mě ale vyděsilo, tak jsem toho radši nechal a šel do ledničky pro jonťák.(27.3.2012)

Krásný příběh a skvělá Rachel. Co bych dál vyzdvihnul? Vážnější romantika, na komedie, zato s komediálními prvky, které tím víc vyniknou. Veliké plus je, že nejde o klišé, jak by se mohlo v průběhu filmu několikrát zdát. # příběh 8 | hudba 7 | humor 2 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(21.4.2012)