Navždy spolu

Für immer Liebe

Manželský sľub

Drama / Romantický

USA / Francie / Austrálie / Velká Británie / Německo / Kanada, 2012, 104 min

Opravdu bizarní události život někdy přinese. Prudký úder do mých sentimentálních slabin. Moc hezké a bez větších emérických klišé.(13.3.2012)

Úžasný romantický příběh. Autonehoda, ztráta vzpomínek z posledních let. I přesto to tak má vše být jak se už jednou stalo. Krásné. Vynikající herci, atmosféra a celková myšlěnka.(8.4.2012)

• predators

Sladké a vyšňořené až běda! Nekoná se žádné překvapení, nic, co by člověka zarazilo nebo měl nad čím přemýšlet. Připomínalo mi to část dílu jednoho ze "slavných" seriálů na tv nova, kdy se vlastně nic nestane, když jednou vynecháte. Pro náctileté holčiny to musí být úlet, ale pro normální lidi...co nezapomínají...? 40%(29.4.2012)

Povedal by som že sa nájdu aj horšie kúsky, ale tento je príjemne dobrý, neopozeraný a nie tak trápne romantický. Channing Tatum už rozhodne nie je ten sladký chlapček a poslednú dobu sú jeho filmy pre mňa čoraz lepšie. K Rachel McAdams sa nemá zmysel vyjadrovať - skvelá voľba. Rozhodne dobrý film, ktorý keď vás vtiahne dejom a postavami, tak dostanete presne to, čo ste hľadali. 80% - 4*(2.5.2012)

• Zíza

Rachel je stejná jako už tolikrát, ale jí prostě - podle mého názoru - takové typy hrdinek sednou. Channing mi nevadil, nic bravurního ale nepředvedl. Ono asi ani nebylo co. Film je takový uloudaný, nudný, umolousaný, bez výrazné chuti. Nic tomu nevlilo do žil život, pořád to zůstáválo v rovině, kdy se očekává nějaká změna, akce, která stejně nepřišla. Jak jsem tak na to koukala, nijak zvlášť se nebavila. A to jsem na to byla hodně zvědavá. Tak první zklamání z roku 2012.(19.4.2012)

• - Spoiler: Nejedná se o první snímek, kdy postava, kterou ztvárnila Rachel McAdams, trpěla určitou formou amnézie. Tím prvním  je Zápisník jedné lásky (2004). Zde Rachel ztvárnila postavu Allie v době mládí, kdy se zamilovala do Noaha (Ryan Gosling). Na sklonku života však Allie (Gena Rowlands) trpí amnézií a neví, s kým prožila celý život. Noah (James Garner) jí v sanatoriu pravidelně navštěvuje a čte jí ze zápisníku příběh o jediné ženě svého života. (D.Sleeper)

• - Bill (Sam Neil) a Leo (Channing Tatum) spolu na večírku popíjí Skotskou SingleMallt whisky Laphroig. (CrownThomas)

• - Počas rozhovoru o rodičoch Paige (Rachel McAdams) v nemocničnej jedálni sa Leovi (Channing Tatum) v jednotlivých scénach mení typ účesu. (toi-toi)