Komentáře uživatelů k sérii (14)

Až príliš šialené a rýchle, ale nakoniec práve to je najväčšou devízou tohto do súčasnosti preneseného Sherlocka. Cumberbatch s Freemanom si paldi do noty a milujem pochmúrnu britskú atmosféru, ale inak nie som jednak fanúšik postavy ako takej (bavil ma len hororový Pes baskervillský) a jednak ani tohto seriálu. Prvú sériu ešte hodnotím nadpriemerne - predsa len, bolo to nieoč nové, svieže a nečakané. Ale ďalšie série... no, potom ma to už prestávalo baviť.(25.12.2016)

Svižné, chytré, vtipné, atmosférické, nápadité, sexy. Britové oprášili svoje ostrovní zlato tak, že znovu oslnivě září a Sherlock už nezůstává v područí našich maminek a babiček, ale můžou z něj šílet i puberťačky. Cumberbatch a Freeman jsou trefa do černého.(12.2.2017)

První série nemá chybu, první s třetím dílem je naprosto bez výhrad a možná druhý je o něco horší. Přesto první série načíná jednu z nejdokonalejších detektivek.......10/10(18.12.2016)

Dalo mi to zabrat, ale první sérii Sherlocka mám za sebou. Pravdou je, že novodobé zpracování Doylovské klasiky je dost netradiční, ale pro mě, překvapivě, trefné a solidní. Cumberbatch je jako Holmes perfektní a Freeman mu jako Watson výborně sekunduje. Kvalita pravda trochu haprovala, ale to je u rozjezdu seriálu běžné. Po první sérii převládá relativní spokojenost. Cumberbatche jsem si zamiloval, jeho Holmes je perfektní. Jsem zvědavý na další sérii. Líbí se mi popichování mezi postavami a zároveň souznění tak těžce rozdílných charakterů (Holmes/Watson). I trochu jiné pojetí Doylova detektiva mi vcelku sedlo, takže proč ne? P.S. I když se mi druhý díl nepozdával, tak s kvalitou bych to viděl asi takhle - Velká Hra 9/10, Studie v růžové 9/10, Slepý Bankéř 6/10. První série 80%(12.9.2016)

Neobyčejně sympaticky ujeté. Ve své podstatě nanejvýš pozoruhodná, nečekaně výbušná a po všech stránkách okouzlující záležitost, v níž pospolu v dokonalé symbióze vegetují zavedených pravidel dbalá, přísně pragmatická logika a veškerá pravidla ignorující, lehce frivolní absurdita. Výsledek jejich obětavé spolupráce je stoprocentně nezničitelný ... a vpravdě nezapomenutelný.(6.2.2017)

Super rozjezd, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a zřejmě silný protihráč - co víc si přát? :)(22.4.2016)

Super začátek!!! Bylo třeba ukázat proč na tento seriál koukat a tohle bylo přesně ono!!!(15.6.2016)

1.díl 5,5*, 2.díl 4* a 3.díl rovných 5* - dohromady tedy suterénní hodnocení a sám sobě se divím,že jsem s k tomu seriálu nedostal již dříve, já hloupý - vzhůru na druhou sérii!!..................moje hodnocení = 10 z 10.(15.1.2017)

Tak ja neviem, mne prišla táto séria miestami dosť nezaujímavá. Prajem si poriadneho záporáka a zaujímavý dej.(14.8.2016)

Je cítit, že první série byla uvažována jako (možná) jediná - celá je postavená jako tribut původnímu Sherlockovi, v druhé řadě pak samozřejmě Watsonovi (zejm. v druhém dílu) a samozřejmě Moriartimu (ve třetím dílu). A funguje to naprosto dokonale (teda, první a třetí díl dokonale, druhý "jen" velmi dobře). Bohužel, zpětně je první série zároveň nejlepší a kvalitou nejvyrovnanější.(7.1.2017)

Rekapitulácia hodnotení znie nasledovne: 5-4-5. Od prvej epizódy nasadzuje Sherlock vražedné tempo a predvádza úplné psycho. V druhej síce predvádza skôr krimikolotoč, ktorý mi šmakoval menej, v tretej to rozbaľuje naplno a súboj o každú sekundu s Moriartym bol famózny a dych berúci. Až na jednu hviezdičku maximum, ktorému v podstate nie je čo vytknúť. Azda len to, že si musíte pretáčať seriál späť, pretože stíhať vstrebávať Sherlockove myšlienky je občas nadľudská úloha.(14.3.2017)

Skvělý rozjezd a provedení Sherlocka do 21. století. Neskutečný Benedict Cumberbatch (Sherlock), skvělý Martin Freeman (Dr. Watson). První série ale byla jen takovou malou předehrou na kurevskou jízdu napříč druhou sérií. PARÁDA!(15.12.2016)

Sherlock sympatický podivín a Watson realista. Jo, tuhle dvojku jsem milovala odjakživa.(17.7.2016)

Vynikající pilot, úžasný druhý díl a luxusní finále proloženo neskutečnými hereckými výkony Benedicta Cumberbatche, Martina Freemana a dokonalého záporáka Andrewa Scotta aka Moriartyho - toto všechno je "jen" pouhá předehra k bezchybné druhé sérii.(14.1.2017)