• Lenny.M
  ***

  Hodně, hodně slabší než první část..No ale když už jsem navštívila první část, tak půjdu přeci i na druhou, že jo :D Jediná pozitivní věc? KONEC Twilight série, snad i brzo konec té mánie.(17.11.2012)

 • Brygmi
  ***

  Série Twilight si přes všechnu problematičnost stále ještě cením. Více v recenzi pro Femag.cz.(26.11.2012)

 • Kaka
  ***

  Společně s jedničkou zřejmě nejlepší díl. Má to tah na branku a dobře čitelné charaktery, do kterých jsem se po čtyřech všelijakých dílech začal ve finále alespoň trochu dostávat. Konec se dal očekávat, ale to nic nemění na faktu, že Twilight jako sága měla ke konci možná mírně zlepšující se tendenci, nebo minimálně si tvůrci uvědomili, kam patří. Dali pryč zbytečnou filozofii a rádoby monstrózní mytologii a zaměřili se více na familiérní vztah hrsty upírů v boji proti nadvládě. Snesitelnější, lepší. Občas se dalo pocítit i napětí a to je tedy už hodně co říct.(8.12.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - S prvními oficiálními fotkami Renesmee (Mackenzie Foy) vznikl její fanouškovský tábor, tzv. "Team Renesmee", jehož hlavní zábavou jsou úvahy, zda a kdy se malá upírka dá dohromady s vlkodlakem Jacobem (Taylor Lautner). (Sufferer)

 • - Natáčení prvního a druhého dílu probíhalo zároveň. Začalo 1. listopadu 2010 a skončilo 15. dubna 2011, a to v Baton Rouge v Louisianě, Riu de Janiero v Brazílii a také ve Vancouveru v Kanadě. (Verunka1995)

 • - Během natáčení ságy se Kristen Stewart a Robert Pattinson stali partnery. Před oficiální propagací pokračování Twilight sága: Rozbřesk - 2. část se ale rozešli a Summit musel vydat oficiální prohlášení pro vystresované fanoušky, že tato skutečnost nijak propagaci neohrozí. (kklepkaa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace