Ptačí úlet

(neoficiální název)

Vtáčí úlet

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Totální šablona s několika dobrými nápady a humory, při níž jsem zažíval divné déja vu. Ale vidět se to dalo, nenudilo to a tedy budiž. Ta úlitba možnému pokračování ale být nemusela, protože ani to pokračování by být nemuselo - z vyždímaného už moc dobrého znovu nevyždímete.(8.2.2014)

Zajímavě zpracovaná animovaná kravina :-D. Už ten nápad, že krocani cestují časem, aby vymazali ze světa Díkuvzdání, to je prostě úžasný. Animace ovšem nic moc, začátek se strašně vleče, ale jakmile se přesun uskuteční, tak to chytá slušné obrátky a je se na co dívat. Viděl jsem tedy dabovanou verzi, ale musím říct, že si neztěžuji, protože hlas M. Dejdara nebo K. Heřmánka mě neomrzí nikdy.(7.8.2014)

Krocani cestují časem, to je zase nápad =D Příběh se zajímavým nápadem, ovšem děj nic moc. Není zde nic, co by vyčnívalo, ani animace není nejlepší a tak hodnotím průměrem.(20.4.2014)

Motivem střetu civilizací tak trochu vykradený Avatar s podivnými crazy eskapádami a vcelku průměrnou animací.(29.3.2014)

• ecceHOMMO

Názov sedí....úlet ako vyšitý.(30.3.2014)