Ptačí úlet

(neoficiální název)

Vtáčí úlet

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 91 min

Trailer se mi libil, ale tak nejak jsem pro jistotu moc necekal, navic hodnoceni tu taky neni nijak vysoky. Jenze ona to nakonec byla skvela komedie. Pribeh je fajn, dokaze zaujmout a neni az tak vylozene blbej. To uz se neda rict o vetsine foru, ty jsou totiz na hranici infantilnosti, obzvlast, kdyz vetsina hrdinu ma iq tykve. Jenze zaroven to je skvele zabavny, spouste foru se da nahlas zasmat a dej svizne odsejpa. Animace je na perfektni urovni, hudba v pohode. Takze vlastne nemam na co si stezovat, pro me jeden z nejzabavnejsich animaku minulyho roku.(20.2.2014)

Kdybych tušil, že to má na svědomí Jimmy Hayward, dost možná bych u toho raději usnul, protože Horton je náboženská agitka pro scientology a Jonah Hex je prostě mrdka, ještě že jsem to nevěděl, protože Ptačí úlet je fakt dost hustej úlet.Tuny šílených scének a úderných hlášek, z toho magora jak ho daboval Karel Heřmánek jsem sral smíchem atomový hřiby a dokonce i ten Dejdar byl zase zpátky tak, jak já ho rád.Příběh je sice zase trošku agitka ochránců zvířat, ale já se tlemil celej film.58% je rozhodně málo.Tak nápaditých a nahláškových animáků je málo.85%.(5.4.2015)

Totální šablona s několika dobrými nápady a humory, při níž jsem zažíval divné déja vu. Ale vidět se to dalo, nenudilo to a tedy budiž. Ta úlitba možnému pokračování ale být nemusela, protože ani to pokračování by být nemuselo - z vyždímaného už moc dobrého znovu nevyždímete.(8.2.2014)

Další povedený 3D animák, kterému nechybí vtip, ani nápady. Zmínku si zaslouží výborný dabing Karla Heřmánka.(11.11.2013)

Zo začiatku dosť dobré, až kým sa z toho nestala akási divná vegetariánska agitka.(24.11.2014)