poster

Osudové léto 2

 • USA

  Blue Crush 2

 • Slovensko

  Osudové leto 2

Drama / Romantický / Sportovní

USA / Jihoafrická republika, 2011, 108 min

Režie:

Mike Elliott

Scénář:

Randall McCormick

Producenti:

Mike Elliott

Scénografie:

Andrew Orlando

Kostýmy:

Danielle Knox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  **

  Blond bárbínka z Kalifornie, co má růžové prkno a růžové nehtíčky si jede splnit svůj sen. Je to přesně takové jak to zní, holkám ve věku hlavní představitelky se to bude moct líbit, tomu věřím, průměrná letní oddychovka plná surfování, pláží, zevlování a romantiky.(3.8.2011)

 • Copacabana
  ****

  Zahrialo ma pri srdiečku, keď som zistila, že máme na svete ďalší surferský kúsok. Nevedela som sa dočkať, no zo začiatku ma príbeh veľmi nezaujal, ale ku koncu ma začal baviť a dal zmysel. Moja obľúbená časť boli tie zábavné triky a hodnotenia skoro na začiatku a preteky samozrejme. Jedna vec, a to herci dosť sklamali (obzvlášť hlavná hrdinka nie je vôbec sympatická). Oceňujem snahu odlíšiť sa od jednotky, ďalej soundtrack, vynikajúce zábery surfovania, a výber neotrepanej lokality. Film je o priateľstve, dobrodružstve a free spirite (a tak to má byť). Surferský lifestyle zostane pre mňa neodolateľný a verím, že tento film si ešte niekedy pozriem. (objektívne by bolo asi za 3, guilty pleasure - 4)(15.7.2011)

 • Susinnon
  *

  Až na pár pekných záberov strašná vyrovnávačka závitov.(16.4.2015)

 • ecceHOMMO
  ***

  Neskutočná pohoda sálala z tohoto letne-surfarského filmíku. Dokonca sa mi to páčilo viac než jednotka.(28.7.2011)

 • sir-dave
  ****

  S jedničkou to má společný pouze název a surfing. Kompletně s novými herci a novým příběhem. S mírným odstupem času to hodnotím jako lepší průměr. Zanechalo to ve mě uvolňující pocity. Naprosto odpočinkový film, dosti surfování, hezké obrázky okolí, prostředí jižní Afriky, letní písničky a za tu blondýnu v plavkách určitě bod.(28.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace