poster

Osudové léto 2

 • USA

  Blue Crush 2

 • Slovensko

  Osudové leto 2

Drama / Romantický / Sportovní

USA / Jihoafrická republika, 2011, 108 min

Režie:

Mike Elliott

Scénář:

Randall McCormick

Producenti:

Mike Elliott

Scénografie:

Andrew Orlando

Kostýmy:

Danielle Knox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kalap
  *

  Najlepšie tam hrali dvoj až trojmetrové vlny, zbytok , bez komentára.(31.7.2011)

 • bassator
  ***

  Ještě větší kýč než první díl a je proto zvláštní, že se mi i líbil... - 22. 1. 2012 - 50%(22.1.2012)

 • sheen
  **

  Blond bárbínka z Kalifornie, co má růžové prkno a růžové nehtíčky si jede splnit svůj sen. Je to přesně takové jak to zní, holkám ve věku hlavní představitelky se to bude moct líbit, tomu věřím, průměrná letní oddychovka plná surfování, pláží, zevlování a romantiky.(3.8.2011)

 • Kosmik 1
  *

  Tenhle film je přesně ušitý pro naše české děcka. Nejenže po shlédnutí budou více zodpovědnější, budou mít větší úctu k rodičům, učitelům, starým lidem apod., navíc ještě si budou vážit peněz, nebudou se za cizí peníze flákat, nebudou bulat školu a naučí se celkové zodpovědnosti...Přesně takové americké bezstarostné filmy doporučuji té naší dospívající mládeži a náctileté. /pro ty méně chápavé je celý tenhle koment jeden velký sarkasmus/. Teď už ale vážně. Sport je to nádherný, ba že jo, ale znám spoustu lepších na surf zaměřených filmů, než je tento brak. Parta mladých lidí bez peněz, co okupujou pláž, nikdo nepracuje, přesto jezdí autama (a benzín kupuje jako kdo?), všude maj vstup zdarma a ještě si stěžujou, jak je život krutý a nespravedlivý. Tohle už je na mě prostě moc. 10% ...a to je ještě mírné hodnocení.(1.12.2013)

 • Susinnon
  *

  Až na pár pekných záberov strašná vyrovnávačka závitov.(16.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace