Osudové léto 2

Mike Elliott

Randall McCormick

Mike Elliott
  • Kosmik 1

Tenhle film je přesně ušitý pro naše české děcka. Nejenže po shlédnutí budou více zodpovědnější, budou mít větší úctu k rodičům, učitelům, starým lidem apod., navíc ještě si budou vážit peněz, nebudou se za cizí peníze flákat, nebudou bulat školu a naučí se celkové zodpovědnosti...Přesně takové americké bezstarostné filmy doporučuji té naší dospívající mládeži a náctileté. /pro ty méně chápavé je celý tenhle koment jeden velký sarkasmus/. Teď už ale vážně. Sport je to nádherný, ba že jo, ale znám spoustu lepších na surf zaměřených filmů, než je tento brak. Parta mladých lidí bez peněz, co okupujou pláž, nikdo nepracuje, přesto jezdí autama (a benzín kupuje jako kdo?), všude maj vstup zdarma a ještě si stěžujou, jak je život krutý a nespravedlivý. Tohle už je na mě prostě moc. 10% ...a to je ještě mírné hodnocení.(1.12.2013)

Ještě větší kýč než první díl a je proto zvláštní, že se mi i líbil... - 22. 1. 2012 - 50%(22.1.2012)

• sheen

Blond bárbínka z Kalifornie, co má růžové prkno a růžové nehtíčky si jede splnit svůj sen. Je to přesně takové jak to zní, holkám ve věku hlavní představitelky se to bude moct líbit, tomu věřím, průměrná letní oddychovka plná surfování, pláží, zevlování a romantiky.(3.8.2011)

• FilmFan24

"Osudové léto 2" nemá s původním filmem nic společného. Teda až na ty vlny, které jsou tady v roli hlavní a vše ostatní je podružné. Děj v rámci žánru "když něco chceš, tak to dokážeš" ujde. I když rovnou "pro video" je to efektně natočené a když už nic, reklamu firmám vyrábějící surfařskou módu a doplňky to udělá. No a moc příjemně se na to koukalo...(8.8.2011)

• Susinnon

Až na pár pekných záberov strašná vyrovnávačka závitov.(16.4.2015)