Osudové léto 2

USA / Jihoafrická republika, 2011, 108 min

Mike Elliott

Randall McCormick

Mike Elliott

Neskutočná pohoda sálala z tohoto letne-surfarského filmíku. Dokonca sa mi to páčilo viac než jednotka.(28.7.2011)

Ještě větší kýč než první díl a je proto zvláštní, že se mi i líbil... - 22. 1. 2012 - 50%(22.1.2012)

Zahrialo ma pri srdiečku, keď som zistila, že máme na svete ďalší surferský kúsok. Nevedela som sa dočkať, no zo začiatku ma príbeh veľmi nezaujal, ale ku koncu ma začal baviť a dal zmysel. Moja obľúbená časť boli tie zábavné triky a hodnotenia skoro na začiatku a preteky samozrejme. Jedna vec, a to herci dosť sklamali (obzvlášť hlavná hrdinka nie je vôbec sympatická). Oceňujem snahu odlíšiť sa od jednotky, ďalej soundtrack, vynikajúce zábery surfovania, a výber neotrepanej lokality. Film je o priateľstve, dobrodružstve a free spirite (a tak to má byť). Surferský lifestyle zostane pre mňa neodolateľný a verím, že tento film si ešte niekedy pozriem. (objektívne by bolo asi za 3, guilty pleasure - 4)(15.7.2011)

• Ded@M@tes

Menší úpadek oproti jedničce, surfařské scény nebyly nijak jedinečné a zas vcelku neohromí. A příběh dějově slabý. ( Hodnocení: 4/10 )(28.1.2015)

• kalap

Najlepšie tam hrali dvoj až trojmetrové vlny, zbytok , bez komentára.(31.7.2011)