• Le_Chuck
  *****

  Smithovci my ass. Párik roka je Pine and Hardy a odpočinovejší film túto sezónu ťažko dohľadáte. McG je späť v anjelských kulisách a na vtipnej vlne a tam mu to sluší. Kamera je brutal, taký LaChapellovský popgýč a to ja rád. 90%(2.6.2012)

 • verbal
  *

  "Tak Tohle je sračka!", zaplakal verbal a roztřesenou rukou položil věnec na zažloutlým listím posetý hrob akční komedie. Kde jen jsou ty časy, kdy takové filmy bývaly vtipné a dokonce i měly šmrnc? Dnes už jen Trapný a Trapnější soutěží o to, kdo dřív sáhne na plastikovou kundu nějaké zasrané Bárbíně, záporák je tam akorát tak do počtu a celé to ve výsledku vypadá jako ranní stolice důchodce s akutní úplavicí. A nejsmutnější na tom všem je, že takovou odpudivou, umělohmotnou zhovadilost dokáží vyprahlí mentálové procpat do červených čísel dřív, než byste řekli "Smrtonosná zbraň".(2.5.2012)

 • Aaron.
  ****

  Podle traileru jsem si říkal, že to bude nejspíš americká kravina, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Nechybí romantika, akce ani zábava a vše je krásně vyváženo. Je to takový mírný nadprůměr tohoto žánru. Celou dobu jsem byl na straně Toma Hardyho a jsem spokojen s tím, jak to dopadlo.(26.11.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčanie prebiehalo v Los Angeles a vo viacerých mestách kanadskej provincie Britská Kolumbia. (MikaelSVK)

 • - Během scény, kdy Lauren Scottová (Reese Witherspoon) tančí v kuchyni svého bytu, je vidět v pozadí za ní na puštěné televizi scéna z filmu Butch Cassidy a Sundance Kid (1969). (Jizni Tlapa)

 • - Trishiino (Chelsea Handler) mobilní vyzvánění je skladba "Me So Horny" od 2 Live Crew, stejně jako Kale (Shia LaBeouf) ve filmu Disturbia (2007). (Reesam)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace