Oddychová flirtovačka. Agentská zápletka tu hrá posledné husle, primom je iskrenie medzi postavami a vtipnosť epizódiek, v ktorých sa stretávajú. Film zvláda oboje dostatočne pre chvíľkové pobavenie, ale na dlho sa v pamäti nezdrží. Agenti Brad a Angelina, ktorých úspech isto podnietil vznik tejto jednohubky, boli o niečo šmrncovnejší.(26.2.2012)

Aj keď McG Terminatora moc nezvládol nie je to zlý režisér a pokiaľ mu sadne téma filmu, tak to bude boj. Herecké obsadenie je rozhodne fajn a myslím si že lepšie byť ani nemôže. Prekvapilo ma na filme ale to, že agentská zápletka hraje v podstate druhé husle. No vlastne sa všetko odohrajte len na začiatku a na konci, zvyšok patrí už len tej "romantickej" časti, v ktorej sledujeme boj špióna proti špiónovi, ktorý sa snažia o Reese Witherspoonovú. Ma to rozhodne dobre nápady, akcie sú tiež fajn, hudobný doprovod fajn ladí a celé je to v podstate fajn zábava až na to, že keby chcel tak Til Schweiger by to mohol s nimi ukončiť rýchlejšie. 85% - 4*(5.5.2012)

Ženské postavy jsou nudné a uječené na zabití, McG zase potvrdil renomé těžkého rutinéra, který si umí vybrat pěknou muziku a cheesy kulisy, ale už mu trochu činí obtíže zajímavě to rozhýbat, scénář je plný debilních frází a ženských mouder, za něž by se mělo povinně posílat rovnou na trestnou lavici klimaktéria. Jenže Pine a Hardy jsou takoví "kocouři" a tak to mezi nimi jiskří, že tu jde všechna heterosexualita stranou... Co se jim do toho romantického špionského pouta Witherspoon vůbec plete? Sledovat jejich "registrované" škorpení je bezmála tak zábavné, jako dívat se na clashe Lawa s Downeym. I když scénárista charisma a nasazení herců těžce nestíhá... Příjemná zábava, i proto, že ti dva dokáží z tupé povrchnosti udělat nevšední požitek (Pine jako znalec Klimta? To beru!).(10.2.2012)

Fakt mě pobavily dvě výborné komediální scény, co se mi líbilo bylo (nechtěné?) pomrknutí na Star Trek, a co mě dostalo byla jedna lahodná akční momentka v závěru filmu. Jinak ale "akční" snímek This Means War! rozhodně není, a co je smutné, víc jí bylo i např. ve Vrahounech... bohužel - jestli jsem od McGho něco nečekal, tak tohle. Takže vítejte na profilu těžce průměrné romantické komedie, a to je asi tak všechno - jako fanda Hardyho a Pinea jsem si nesportovně přihodil jednu hvězdu. Jo, ještě jsem zapomněl na jeden detail: je to první film, ve kterém se mi hodně líbila Reese Witherspoon, už od "blondýnky" ji totiž vážně nemusím.(23.2.2012)

Že se jedná o Akční, film bych bral v tomhle případe s rezervou... Je to fajn komediální flirtovačka, u které se moc nezasmějete, ale dozvíte se jak na Holky! Příjemně se mi na film koukalo, bohužél je jen na jedno shlédnutí!:) Jo a BÍLÁ LŽÍCE byla kurevsky Sexy!(2.6.2012)