Líbivě natočené, typicky klipovité, přesvícené a relativně i zábavné. Ačkoliv je to v jádru velice plochý film. Čekal bych více akce, méně romantiky, bylo to přesně naopak. Pine a Hardy jsou však velcí sympaťáci a ani Reese Witherspoon není úplně k zahození. Chemie mezi nimi funguje výtečně, takže až na pár digitálních kiksů a nudných scén jsem se celkem slušně bavil i s vědomím, že se jedná o předvídatelnou a v podstatě nenáročnou ptákovinu.(20.8.2012)

• hellstruck

Už od prvních sekund a slov "A nezapomeňte, tahle mise je TAJNÁ!" (to bych opravdu neuhodla, když jsou to tajní agenti....) jsem věděla, že tohle bude zkrátka pič****a. Střídmější výraz si to za ty imbecilní dialogy zkrátka nezaslouží. Jestli tohle je neblbá komedie, tak jsem královna Alžběta, protože i můj přítel nad každým slovem div nebrečel (a to mu obvykle scénáře jednoduššího rázu nebo celkově blbé filmy nevadí). Tom Hardy by se měl stydět, že se takové kraviny zúčastnil, já ji ani nemohla dokoukat...PS:A Chris Pine je naprosto odporný slizák!(3.7.2012)

McG by měl zajistit slušnou efektivní akci. Není. Je spíš průměrná a opravdová pecka přichází akorát s Tomem Hardym a scénou na paintballovým hřišti. Jinak je to těžký průměr. Co se týče humoru? Mohla být v dialozích spousta ironie, ve skutečnosti jí bylo daleko méně, než jsem doufal. Jediné plus tohoto filmu jsou samotní herci. Chris Pine, kterého vůbec neznám, vcelku ušel a Tom Hardy vysloveně zářil. Reese už byla tak nějak do počtu, ale taky mi vysloveně nevadila. Celkově vzato je tak tenhle film nejprůměrnější průměr, co jsem dlouho neviděl. Koukat se na to přesto pořád docela dá.(22.10.2012)

• - Lauren (Reese Witherspoon) a Tuck (Tom Hardy) sa prvý krát stretli v reštaurácii The Blarney Stone, ktorá skutočne existuje a nachádza sa v centre Vancouveru. (vander19)

• - V scéne, keď Lauren (Reese Witherspoon) telefonuje Tuckovi (Tom Hardy), aby ho pozvala do reštaurácie, tak Tuck zatvorí svoj notebook, ale keď odchádza, je záber na celú kanceláriu a jeho notebook, ktorý je otvorený. (marciano)

• - Ve scéně, kdy se Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine) hádají v kanceláři o tom, že Tuck řekl Lauren Scottové (Reese Witherspoon), že ji miluje, v jednom záběru má Tuck košili rozeplou až ke hrudi, v dalším pouze horní knoflík. (TheDave)