• LiVentura

Tom Hardy ano, ostatní NE!(13.3.2015)

Být agentem CIA je asi docela o hubu, zvláště jste-li nasazeni do terénu do těch nejnebezpečnějších akcí. Ale někdy se mohou člověku zkušenosti získané při výkonu tohoto povolání hodit i v civilním životě, a to například tehdy, když bojujete s někým jiným o srdce krásné ženy. Pak musíte využít veškerých svých znalostí a dovedností k tomu, abyste zvítězili. Upřímně řečeno nemám rád ani akční filmy, ani filmy z prostředí špionážních agentur. Ale když se to prolne s romantickou komedií, tak je to pro mě dost dobře stravitelné sousto, které jsem schopen si pořádně vychutnat a užít si to. Tahle komedie mě totiž opravdu bavila, snaha dvou nejlepších kamarádů překazit tomu druhému rande za každou cenu byla opravdu povedená a celkově mi tento film dokázal opravdu velmi rychle utéci, takže jsem se po chvíli divil, že už je konec. Po herecké stránce nemám filmu co vytknout, po dějové stránce u mě taktéž panuje spokojenost, celkově jsem přesvědčen, že lepší film jsem si ani na sobotu večer (z toho, co běželo v televizi) vybrat nemohl. Byla to vtipná a originální jízda a já velice rád filmu uděluji lepší tři hvězdy.(26.3.2013)

Pohodová komédia, ktorá ma zo začiatku bohvia ako nenadchla, no od určitého momentu bola výborne zábavná.(24.3.2012)

• Jossie

Těšila jsem se hlavně kvůli Tomu Hardymu, ale dostalo se mi jen nudné romantické komedie s velmi nevěrohodnými agenty CIA a jejich posedlost Reese Witherspoon jsem jim nějak nedokázala uvěřit a její výběr nakonec už vůbec.(26.3.2013)

• BadoXXII

Dvaja poriadni samci sa zamilujú do toho istého škaredého káčatka s menom Reese Witherspoon a ešte sa kvôli nej takmer navzájom pozabíjajú? To ako vážne?! Vtip roka.(5.5.2012)