• D.Moore

Utahané, nevtipné, otravné něco, co mě pobavilo vlastně jen tou (poměrně) dlouhou scénou bez jediného střihu, v níž Tom Hardy a Chris Pine instalují do bytu Reese Witherspoon štěnice. Jinak to byla místy hezky barevná bída.(28.8.2013)

Cekal jsem nejakou chlapskou variaci na Pan a pani Smithovi, ale to se nastesti nekona. Hlavni dvojka agentu si sice dela naschvaly, ale je to spis o tom, ze maj k dispozici super sledovaci zarizeni a jakmile neni zenska s necim spokojena, hned na dalsim rande udelaj presne to, co se ji musi libit. Takze je to sice s pribejvajicim casem lehce predvidatelny, ale zaroven docela zabavny, sem tam se urodi nejaka vtipna scena, herci jsou sympataci a akci McG natocit umi. Navic Reese je furt zatracene sexy. Celkove prijemne stravenejch 90 minut, ale videt to znovu uz nemusim.(27.5.2012)

This means fun! Paradni spionska romcom, ktera zadupava do zeme jak Brangelinu v Mr. and Mrs. Smith, tak Cruise s Cameron Diaz v Knight and Day. Mezi kapitanem Kirkem, vyslouzilou pravou blondynkou a warriorem Tomem Hardym to navic perfektne jiskri i vybuchuje - a kdyz prach sedne, zbyde cas i na dialogy o Hitchcockovi a Klimtovi. Tenhle film je smart and sexy. Co chtit vic? 70%(10.2.2012)

Ženské postavy jsou nudné a uječené na zabití, McG zase potvrdil renomé těžkého rutinéra, který si umí vybrat pěknou muziku a cheesy kulisy, ale už mu trochu činí obtíže zajímavě to rozhýbat, scénář je plný debilních frází a ženských mouder, za něž by se mělo povinně posílat rovnou na trestnou lavici klimaktéria. Jenže Pine a Hardy jsou takoví "kocouři" a tak to mezi nimi jiskří, že tu jde všechna heterosexualita stranou... Co se jim do toho romantického špionského pouta Witherspoon vůbec plete? Sledovat jejich "registrované" škorpení je bezmála tak zábavné, jako dívat se na clashe Lawa s Downeym. I když scénárista charisma a nasazení herců těžce nestíhá... Příjemná zábava, i proto, že ti dva dokáží z tupé povrchnosti udělat nevšední požitek (Pine jako znalec Klimta? To beru!).(10.2.2012)

Pohodová komédia, ktorá ma zo začiatku bohvia ako nenadchla, no od určitého momentu bola výborne zábavná.(24.3.2012)