Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  LOVE HARD...OR HARDY. Film se castecne odehrava v Hongkongu. Hlavni hrdinka je blondynka, ktera miluje Hitchcocka. Dialogy jsou huste protkany referencemi na Patriot Act, Glorii Steinem, Gustava Klimta a gymnastiku. Napadnici jsou agenti CIA. Jeden z nich ma britsky prizvuk, druhy modre oci. Pokud stale jeste nechapete, proc nemuzu jit niz, tak me osobne neznate. Lucky you. :) 7/10(10.2.2012)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,189 // Otvárací Víkend USA: $17,405,930 // Dvaja pohľadný ciciaci bojujúci o srdce nevinnej blondínky, niečo mi to pripomína..............už viem, Klišé. Film je jemne posypaný akčným žánrom, ochutený štipkou romantiky a upečený v slušnej dávke vtipných a zábavných scén. Na spríjemnenie večera je tento film tak akurát.(13.7.2012)

 • castor
  ****

  Námětově to samozřejmě neřeším. Dva agenti s přifouklým egem, oba nezadaní (jeden dlouhodobě, druhý děvkař), jedna sličná blondýnka a rande naslepo; a hle, oba se zakoukali do stejné. Jaká to náhoda!! Domluví se na pravidlech, a jelikož jsou to špičkoví agenti, využívají moderní špionské technologie pro okouzlení své vyvolené. Tu hraje Reese Witherspoon, neskutečně ji to sekne a spolu s dvojicí Chris Pine a Tom Hardy tvoří ten hlavní důvod, proč filmu věnovat svůj volný čas. Objektivnost dalších řádků tohoto komentáře pak hodně záleží na tom, jak mi film sedl. A to celkem slušně. Svěží dialogy, zábava bez mozku, přisprostlá kamarádka, stylizace, která proráží strop, nadsazené akční pasáže. Hloubku od filmu McG je naivní čekat, ale určitá nerozhodnost vadí (víc akce, víc romantiky nebo víc humoru?) a navíc je to skutečně až takový slalom. Takže budu se lišit a hlásat, že jsem nakonec spokojený, jen skutečně škoda té rychlosti až zbrklosti, se kterou jsou nám předkládané jednotlivé scény.(3.6.2012)

 • LiVentura
  *

  Tom Hardy ano, ostatní NE!(13.3.2015)

 • bestlama
  *

  "Příběh o hovnu." Tak takhle už to někdy bývá. Já jsem tak šťastný, že jsem nebyl tak hloupý a nešel jsem na to do kina. Film jenž svými blitky poblije i vás a nezůstanete ani chvíli ve klidném stavu. Tom Hardy podle mě poprvé přestřelil, že se nechal upsat takovému projektu s takovou pi*ou Chrisem Pinem. Pine je totiž žalud jak vysřižený z porna. Tu jednu hvězdu dávám jen za Toma Hardyho. Krávovina jak vyšitá, že se u humoru budete popadat za střeva až z vás potečou výkaly.(12.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace