• Enšpígl

Naprosto mě vytáčeli ty dva tajný agenti, hlavně ten vyhublej smeták, protože ten mě byl tak sympatickej, že kdyby měl vebloud něco v prdeli, tak bych ho použil k prošťouchnutí. Já všeobecně nesu blbě, když se kolem hezkej holek motá jinej kluk než já, ale tady to byl fakt extrém. Navíc má milovaná Reese tady hraje tak blbou holku že jsme trpěl jak zvíře. Takhle blbá není ani Lucie Bílá a to už je co říct. Snažil jsem se teda upnout výhradně na zábavný scény a akční scénky, ty první se občas vyskytly, druhý taky, ale přišly mně docela nepovedený.(26.3.2013)

• bestlama

"Příběh o hovnu." Tak takhle už to někdy bývá. Já jsem tak šťastný, že jsem nebyl tak hloupý a nešel jsem na to do kina. Film jenž svými blitky poblije i vás a nezůstanete ani chvíli ve klidném stavu. Tom Hardy podle mě poprvé přestřelil, že se nechal upsat takovému projektu s takovou pi*ou Chrisem Pinem. Pine je totiž žalud jak vysřižený z porna. Tu jednu hvězdu dávám jen za Toma Hardyho. Krávovina jak vyšitá, že se u humoru budete popadat za střeva až z vás potečou výkaly.(12.5.2012)

• Skejpr

Nudné, sterilní, dysfunkčně amorální a ještě jednou nudné... Witherspoonová je ošklivá, scénář je typická hypotéková záležitost. Celý tendle film je odzívaná hra na jistotu, u které se sice sešel o něco profesionálnější štáb, než třeba u podobně laděných Vrahounů, na výsledku se to ale nemá jak podepsat, protože kde nic není, ani Tom Hardy a Chris Pine neberou...(7.7.2012)

• - Ve scéně, kdy FDR (Chris Pine) spí na gauči ve svém bytě po zasažení uspávací šipkou, v jednotlivých prostřizích mění pozice. (Rexar)

• - Ve scéně, kdy Maya (Gretal Montgomery) příjde do domu Fostra (Chris Pine), její účes se v jednotlivých scénách mění. (KucC)

• - Do filmu měl být obsazen i Bradley Cooper, ale kvůli časovým konfliktům musel svou účast ve filmu vzdát. (Greg)