Dvaja neodolateľní sympaťáci a ešte prudko použiteľná Reese v pohodovej jednohubke s dobrými dialógmi, ktorá však trpí dodatočnými zostrihmi. Niektoré scény končia náhle (ustavičné zatmievačky sú fakt tragické), iné zle nadväzujú... Fakt škoda. Dúfam, že sa na BR dočkáme aspoň o nejakých 20 - 30 minút dlhšieho DC. Najlepšieho R-kového a viac akčného.(6.3.2012)

Cekal jsem nejakou chlapskou variaci na Pan a pani Smithovi, ale to se nastesti nekona. Hlavni dvojka agentu si sice dela naschvaly, ale je to spis o tom, ze maj k dispozici super sledovaci zarizeni a jakmile neni zenska s necim spokojena, hned na dalsim rande udelaj presne to, co se ji musi libit. Takze je to sice s pribejvajicim casem lehce predvidatelny, ale zaroven docela zabavny, sem tam se urodi nejaka vtipna scena, herci jsou sympataci a akci McG natocit umi. Navic Reese je furt zatracene sexy. Celkove prijemne stravenejch 90 minut, ale videt to znovu uz nemusim.(27.5.2012)

Už od začátku bylo trošku jasné, který ze dvou soků tahá za kratší konec, ale přesto se občas nějaké povedené fórky najdou. Hlavně tedy scéna na paintballu mě dokonale odbourala, když se banda nezletilých hráčů třese strachy před našim Tomem Hardym a jsou raději zalezlí v bunkru. Beru to tak že tento film měl být spíše komedií nežli akční peckou. O Reese bych se takhle určitě nikdy nerval. 60%(18.5.2012)

Být agentem CIA je asi docela o hubu, zvláště jste-li nasazeni do terénu do těch nejnebezpečnějších akcí. Ale někdy se mohou člověku zkušenosti získané při výkonu tohoto povolání hodit i v civilním životě, a to například tehdy, když bojujete s někým jiným o srdce krásné ženy. Pak musíte využít veškerých svých znalostí a dovedností k tomu, abyste zvítězili. Upřímně řečeno nemám rád ani akční filmy, ani filmy z prostředí špionážních agentur. Ale když se to prolne s romantickou komedií, tak je to pro mě dost dobře stravitelné sousto, které jsem schopen si pořádně vychutnat a užít si to. Tahle komedie mě totiž opravdu bavila, snaha dvou nejlepších kamarádů překazit tomu druhému rande za každou cenu byla opravdu povedená a celkově mi tento film dokázal opravdu velmi rychle utéci, takže jsem se po chvíli divil, že už je konec. Po herecké stránce nemám filmu co vytknout, po dějové stránce u mě taktéž panuje spokojenost, celkově jsem přesvědčen, že lepší film jsem si ani na sobotu večer (z toho, co běželo v televizi) vybrat nemohl. Byla to vtipná a originální jízda a já velice rád filmu uděluji lepší tři hvězdy.(26.3.2013)

• Wacoslav1

Tohle je válka! Hm... A to jako really? Píčo to jest skoro nekoukatelný peklo tady totok. Typický shit by McG.25%(29.1.2014)

• - Ve scéně, kdyje FDR (Chris Pine) ve videopůjčovně, v televizi právě běží snímek Mladý Frankenstein (1974). (Aknah)

• - Tuck (Tom Hardy) nosí hodinky značky Dior Chiffre Rouge D02 Automatic. (dyfur)

• - Stejně jako ve filmu Star Trek (2009) zazní i v tomto filmu skladba „Sabotage“ od Bestie Boy. V obou filmech se objevili Chris Pine, přičemž se sérií Star Trek má zkušenost i Tom Hardy. Ve 2. minutě filmu je FDR (Chris Pine) tázán, jaký byznys ho přivádí. Odpoví, že je kapitánem na hodně velké lodi. Je to opět narážka na film Star Trek, kde Chris Pine hraje kapitána Kirka na lodi Enterprise. (Illuminare)