• JohnCZ
  ****

  Tak trochu podivný seriál stavící na absurdním, ale ve své podstatě rozhodně ne hloupém humoru. Je bizardní, je sexistický, občas trochu nechutný, ale často hodně vtipný. Jason Gann jako chlápek v kostýmu psa se silně australským akcentem nemá chybu a jeho hlášky pronášené často s vážnou tváří baví stejně jako sebedestruktivní Ryan, který Wilfreda celé dny hlídá. Samotný seriál ale rozhodně není jen komedie, děj se postupně vyvíjí a záhada se vyjasňuje. Nechybí ani romantická zápletka v podobě Wilfredovy paničky Jenny. Po zhlédnutí všech 4. sérií musím konstatovat, že to rozhodně není seriál po každého a upřímně mě rozuzlení trochu zklamalo. A to jak ze strany Wilfreda, tak ze strany Jenny - myšlenka pěkná, ale něco finálovému dílu chybělo. Navzdory tomu jsem se seriálem spokojen. Jak se říká: důležitější je cesta než-li cíl a to u Wilfreda platí dvojnásobně.(21.8.2014)

 • Khumbac
  **

  Wood je slizký jak slimák, no ale už jen kvůli tomu podivnému přátelství MUŽ-PES si pouštím jeden díl před spaním. U druhého dílu jsem se dost nařezal. U třetího zase méně. Uvidíme co dnes u S01E04...možná půjdu výš...(4.8.2014)

 • SG_ever
  ****

  Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)(8.12.2012)

 • skinny
  ***

  Na toho malýho modrovočku se dobře dívá :) jinak to je nepobavilo, jestli teda mělo...jako film to mohlo mít grády ale jako seriál je to příliš rozevláté nudné....nic moc, prostě(7.3.2013)

 • evilmind
  **

  Australskou předlohu neznám, tak nemůžu soudit, kde/jestli se v US verzi stala chyba. Samotný nápad se psem, kterého Elijah vidí jako člověka, je samozřejmě skvělý - a množství běžných psích úkonů, viděných v takhle neobvyklém podání, rázem vyvolává salvy smíchu. Jenže se to bohužel docela rychle okouká, už v půlce sezony jsem musel hodně bojovat, abych to dojel do konce. Kdyby se z nejlepších scén sestříhal celovečerák, tak možná, takhle bych do druhé řady už určitě nešel...(5.1.2012)

 • - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace