Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)(8.12.2012)

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 25.10.2012, réžia českého znenia (PRIMA 2012) = (25.10.2012)(25.10.2012)

Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

• hirnlego

Ten čokl v kostýmu chlapa v kostýmu čokla je neskutečně, neskutečně, neskutečně nesnesitelnej. V originálním znění možná +1*, ale to už se nehodlám nikdy dozvědět.(9.1.2015)

Samotnej Wilfred je super. Je opravdu vtipné, když se člověk chová jako pes se vším všudy. Bohužel je to ale takové divné. Ne, že by mě to nebavilo, ale Elijah Wood je tam celkem nesympatickej, což je u hlavní postavy problém. Potěší epizodní role Ethana Supleeho nebo Oze z Prciček.(24.11.2013)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)