Zajímavý nápad a rozhodně (svým způsobem) nenudný seriál, na druhou stranu si to ale nějak nedokážu představit roztahané na několik dílů. Pilot mi zatím asi stačil, možná časem v TV... P.S. Elijah se občas nějak divně cuká - že by chlapec neuměl hrát tak dobře, jak jsem si o něm před sedmi lety myslel?(31.7.2011)

Výborný nápad, výborné obsazení, ale něco tomu chybí. Jednotlivé epizody oscilují od "kurevsky dobré" po "vcelku nudné". A asi je pravda, že postupem času je to utahané a už to nemá kde brát. Zkrátka psa hrající člověk je skvělý odvaz, ale jinak. Těžko říct. (75%)(8.12.2012)

• evilmind

Australskou předlohu neznám, tak nemůžu soudit, kde/jestli se v US verzi stala chyba. Samotný nápad se psem, kterého Elijah vidí jako člověka, je samozřejmě skvělý - a množství běžných psích úkonů, viděných v takhle neobvyklém podání, rázem vyvolává salvy smíchu. Jenže se to bohužel docela rychle okouká, už v půlce sezony jsem musel hodně bojovat, abych to dojel do konce. Kdyby se z nejlepších scén sestříhal celovečerák, tak možná, takhle bych do druhé řady už určitě nešel...(5.1.2012)

• Khumbac

Wood je slizký jak slimák, no ale už jen kvůli tomu podivnému přátelství MUŽ-PES si pouštím jeden díl před spaním. U druhého dílu jsem se dost nařezal. U třetího zase méně. Uvidíme co dnes u S01E04...možná půjdu výš...(4.8.2014)

Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)