Zajímavý nápad a rozhodně (svým způsobem) nenudný seriál, na druhou stranu si to ale nějak nedokážu představit roztahané na několik dílů. Pilot mi zatím asi stačil, možná časem v TV... P.S. Elijah se občas nějak divně cuká - že by chlapec neuměl hrát tak dobře, jak jsem si o něm před sedmi lety myslel?(31.7.2011)

• geklon

Horká jehla je na této prapodivně rádoby konkrétně nekorektní zoufalosti cítit na každém stehu, ze kterých zpoza jejich nedokonalostí čouhaj kusy vnitřností. Za mě zatím ne-dotažený, nezábavný, nedostačující na tři hvězdy....(10.12.2012)

• MoiJe

Je cool vidiet Wooda v serialovom svete. Ale Wilfred mi vadi a vobec, celkovo mi ani jedna postava nie je sympaticka a nesmejem sa, a tak to po 1x02 vzdavam.(8.7.2011)

první série: 4*(24.1.2013)

• Drunk_Queen

Wilfred mě dost zklamal... Čekala jsem jízdu plnou srandy a místo toho jsem se docela nudila a smála jsem se asi tak 1 - 2 za díl. Není to málo? Ryan vypadá celou dobu jako troska, která chce každých 5 minut spáchat sebevraždu, a Wilfred se chová zase jako největší úchyl. Povahy postav by mi ale zas tak nevadily, kdyby téhle komedii nechyběla KOMEDIE. 40%(31.12.2012)

• - Jason Gann, predstaviteľ Wilfreda, stvárnil túto rolu aj v pôvodnom austrálskom seriáli Wilfred (od r. 2007). (Hydra Foy)