Zajímavý nápad a rozhodně (svým způsobem) nenudný seriál, na druhou stranu si to ale nějak nedokážu představit roztahané na několik dílů. Pilot mi zatím asi stačil, možná časem v TV... P.S. Elijah se občas nějak divně cuká - že by chlapec neuměl hrát tak dobře, jak jsem si o něm před sedmi lety myslel?(31.7.2011)

Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

• evilmind

Australskou předlohu neznám, tak nemůžu soudit, kde/jestli se v US verzi stala chyba. Samotný nápad se psem, kterého Elijah vidí jako člověka, je samozřejmě skvělý - a množství běžných psích úkonů, viděných v takhle neobvyklém podání, rázem vyvolává salvy smíchu. Jenže se to bohužel docela rychle okouká, už v půlce sezony jsem musel hodně bojovat, abych to dojel do konce. Kdyby se z nejlepších scén sestříhal celovečerák, tak možná, takhle bych do druhé řady už určitě nešel...(5.1.2012)

• MoiJe

Je cool vidiet Wooda v serialovom svete. Ale Wilfred mi vadi a vobec, celkovo mi ani jedna postava nie je sympaticka a nesmejem sa, a tak to po 1x02 vzdavam.(8.7.2011)

• mysiak

Všetko sa začína tak „idylicky“, Ryan (Wood) vytlačil 3. verziu svôjho samovražedného dopisu a vyzerá to tak, že sa plánuje zabiť. No jeho plány nejako nevychádzajú, pretože jeho sestra mu dala cukríky namiesto tabletiek. Deň nato dostáva na starosť Wilfreda, psa v ľudskej podobe od svojej susedky Jenny. Wilfred rozpráva, má rád Matt Damona, hulí, a je to celkom vtipálek. Naproti tomu Ryan je stroskotanec, ktorý nie je spokojný so svojim životom a k tomu zaspal svoj prvý deň v práci, čo nepotešilo jeho workoholickú sestru.Táto nesúrodá dvojka sa pomaly začína spoznávať a Wilfred otvára Ryanovi oči do života. Pilot má dobré sitkomové tempo, humor nie je silený, je prirodzený, často čierny až absurdný. Ostatné postavy sú v tieni geniálneho psa/človeka Wilfreda, ktorý jednoznačne berie všetky humorné situácie na seba. FX celkom zabodovala s týmto letným seriálom, aj čo sa týka sledovanosti, ale aj kvality. Samozrejme, nie každému sadne takýto typ komediálneho seriálu, ale mne to sadlo a preto sa teším na ďalšie diely.(27.6.2011)