• Khumbac

Wood je slizký jak slimák, no ale už jen kvůli tomu podivnému přátelství MUŽ-PES si pouštím jeden díl před spaním. U druhého dílu jsem se dost nařezal. U třetího zase méně. Uvidíme co dnes u S01E04...možná půjdu výš...(4.8.2014)

Samotnej Wilfred je super. Je opravdu vtipné, když se člověk chová jako pes se vším všudy. Bohužel je to ale takové divné. Ne, že by mě to nebavilo, ale Elijah Wood je tam celkem nesympatickej, což je u hlavní postavy problém. Potěší epizodní role Ethana Supleeho nebo Oze z Prciček.(24.11.2013)

Australský originál sice neznám a i když nemám v lásce remaky, tak tenhle počin má jedno velké plus: skvělého Elijaha Wooda, kterého jsem si už dlouho přála vidět v něčem delším, nežli je filmový formát. Proto jsem za Wilfreda více než vděčná. Zvláště když se jedná o tak "originální" postavu (kterou sice už někdo jednou zahrál), ale Elijah je Elijah:)(10.7.2011)

• Vecko99

Pilot a dalších pár dílů se mi zdály fakt dobrý. Skvělý nápad, který jsem zatím v žádném jiném seriálu neviděl, ale bohužel postupem času už jsou jednotlivé díly slabší a slabší. Fóry už nejsou vtipné, často i trapné a bohužel se tam vlastně ani nic neděje. Klidně bych uvítal, kdyby odpadlo pár pokusů o vtip a aspoň trochu se jednotlivé postavy posouvaly dál.(11.12.2012)

první série: 4*(24.1.2013)