• LiborGondek
  ***

  Stále váhám, jestli 2 nebo 3 hvězdy. Každopádně je to seriál, který se mi příliš nelíbí a určitě se NIKDY ani trochu nepřiblíží k mým oblíbeným a osvědčeným hitům, jako jsou TBBT, HIMYM, Bones, Simpsonovi, atd., atd.(8.11.2012)

 • hirnlego
  *

  Ten čokl v kostýmu chlapa v kostýmu čokla je neskutečně, neskutečně, neskutečně nesnesitelnej. V originálním znění možná +1*, ale to už se nehodlám nikdy dozvědět.(9.1.2015)

 • Drunk_Queen
  **

  Wilfred mě dost zklamal... Čekala jsem jízdu plnou srandy a místo toho jsem se docela nudila a smála jsem se asi tak 1 - 2 za díl. Není to málo? Ryan vypadá celou dobu jako troska, která chce každých 5 minut spáchat sebevraždu, a Wilfred se chová zase jako největší úchyl. Povahy postav by mi ale zas tak nevadily, kdyby téhle komedii nechyběla KOMEDIE. 40%(31.12.2012)

 • flyboyeda
  ****

  Puvodni serial byl na me az moc temny, priznam se. US verze me prekvapive az paradoxne bavi vic. Jedna z opravdu mala vyjimek, kdy je US verze nejake serie minimalne stejne "zabavna". Nastesti si nechali Jasona Ganna, co s Elijah Woodem dobre funguje. Mam rad depresivni humor, byt je to kombinace vskutku bizarni. Mam rad bizarni filmy/serialy. Ikdyz jsem se az trochu stydel, jak moc hlasite a hlavne uprimne jsem se rozesmal u uvodni sebevrazedne sceny... :](10.9.2012)

 • ic
  ****

  první série: 4*(24.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace