Sexuální praktiky pozemšťanů

Scénografie:

Helen Harwell

Kostýmy:

Kristin M. Burke

Nečekaně originální a vtipná komedie. Sice celé její kouzlo spočívá v Vladimírem Čechem skvěle nadabovaném dokumentárním komentáři odehrávajících se situací a několika krátkým scénám s atletickými spermiemi, což ale bohatě stačí. Na Carmen se kouká hezky, ačkoli jako romantická hrdinka se nehodí – působí to asi tak, jako kdyby v Samotáři ze Seattlu místo Meg Ryan hrála Pamela Anderson! Člověk si jí představí v posteli, ale mít s ní vztah? Hlavní hrdina je správnej sympatickej pošuk! Je to vtipné, není to nechutné, je to skvělá oddechovka!(8.1.2008)

Sviežosť netradičného podania de facto najotrepanejšej filmovej témy nevydrží síce celý film, ale aj tak je to zábavná komédia. Komediálny potenciál externého pohľadu na ľudskú sexualitu bol využitý na maximum - aj keď to znamená, že výsledkom je len ľahká nadpriemernosť a iba vďaka tejto metóde. Pobavila som sa, zasmiala a nakoniec len ľahúčko znudená dorazila k titulkom. 3,5*(17.5.2006)

Nebyt vtipneho komentare od "Garfielda", tak by to asi bylo o nicem.. Tohle byl ovsem bezva napad!(18.11.2003)

Moc pekne provedeny prirodovedny dokument ;)(17.11.2003)

70% - Neuvěřitelná šílenost, u které jsem se náramně pobavil...(6.1.2008)

• Lucy Liu