Sexuální praktiky pozemšťanů

Komedie / Sci-Fi

USA, 1999, 88 min

Jeff Abugov

Jeff Abugov

Úspěšná a velice vtipná komedie za malý peníz. Zdatně sešněrovaný scénář s nezvyklým tématem, dialogy, které vás každopádně musí rozhodit. Z pohledu mimozemšťana je vědecký rozbor života samečka a samičky na Zemi naprosto dokonalý.....:-)))......(14.8.2004)

Scénář: Jeff Abugov .. Zábavně zpracovaný a originální romantický dokument! Komentář Vladimíra Čecha hodně pomáhá..(30.3.2005)

To mohla být tak ukázkově nudná romantická komedie ... kdyby to lidské páření nekomentovali mimozemšťané. Jejich pohled na složitosti lidských vztahů je natolik dokonalý, že se mu lze snad jen smát a samozřejmě s ním i souhlasit. Já se tedy bavil skvěle, úhly zaoblení Electřiných partií si rovněž získaly můj respekt a příště bych prosil pokračování o páření nepřizpůsobivých spoluobčanů. Já vím, že by to byl jen kraťas, ale zmatený mimozemšťan by ho svým komentářem jistě opět vytunil k dokonalosti.(12.1.2014)

Tohle mě vážně překvapilo. Vtipná, originálně pojatá komedie o jednom vesmírném druhu, o jehož aktivitách vzniklo mezigalaktické pořekadlo "Šoustat jako lidi". Televizi sedne jak ulitá a měl sem i pokušení jít s hodnocením o něco výše.(24.3.2005)

70%(21.11.2010)