Sexuální praktiky pozemšťanů

Scénografie:

Helen Harwell

Kostýmy:

Kristin M. Burke

Spermie a mimozemský komentář jsou vynikající, škoda jen že druhá polovina už není tak vtipná jako ta první (ale i přesto vás několikrát spolehlivě pošle k zemi)(6.6.2006)

Scénář: Jeff Abugov .. Zábavně zpracovaný a originální romantický dokument! Komentář Vladimíra Čecha hodně pomáhá..(30.3.2005)

Líbí se mi tady český dabing, který namluvil Vladimír Čech. Jde o strašně prostý snímek pojednávající formou dokumentu o tom jak to chodí na radne, při sbližování, při nočních hrátkách atd., což často zní velmi humorně. Originalita a příjemný Čechův hlas dělají z tohoto filmu nadprůměrnou podívanou. :-)(16.9.2009)

Velmi příjemná oddechovka, kterou zřejmě oproti originálu ještě povýšil Vladimír Čech s vypilovaným českým překladem komentáře... 7/10(6.1.2008)

• kingik

Pro mě tedy dost špatný film. Vůbec nic mě na něm nenadchlo a zdejší vysoké hodnocení dost dobře nechápu. Bylo to amatérsky natočené, špatně zahrané a o ničem.Jedna hvězdička je z milosti, ale nikoliv však za Carmen Electru. Ta nemá hereckého talentu ani za mák.(6.8.2010)

• Lucy Liu