poster

Trabantem napříč Afrikou

Dokumentární / Road movie

Česko, 2010, 96 min

Scénář:

Dan Přibáň
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Attta
  ****

  Opravdu příjemný dokument, kársná hudba k tomu. Na rozdíl od ostatních není cenzurovaný a tak má divák možnost vidět i věci, které nejsou u dokumentů obvyklé. Krásně natočené, dobře sestříhané a je se na co koukat.(10.12.2011)

 • baribal
  ****

  Na mě dost místy dramatický výklad a snaha o americký styl vyprávění. Na druhou stranu úctyhodné dobrodružství s doslova příšernou technikou. Samotní cestovatelé jsou sympatičtí a nevyvolávají ve vás nějaké negativní reakce. Možná trochu špatně natočené v tom smyslu, že dokument působí roztahaně. Já bych dal větší důraz na sblížení se samotnými dobrodruhy.(8.11.2011)

 • gogos
  ****

  Moc hezký cestopis plný zajímavých obrázků, napětí i humoru. Klukům (a holkám) od Trabantů fandím teprve krátce a přiznám se, že koncept i profesionální úroveň seriálu z Jižní Ameriky mi sedí více, ale ani film z Afriky není vůbec špatný. Takže ještě Hedvábná stezka a pak už jen zase dlouhé měsíce čekat na další misi. 4*(21.7.2014)

 • NinadeL
  ****

  Nejvíc za toho hocha z Namibie, co tak hezky vzpomínal na český holky :D(9.2.2013)

 • anais
  **

  Těžko hodnotitelné, protože tu svádí souboj dost amatérské video z dovolené (se špatným voice-overem), s naprosto skvělým obsahem - počínaje nápadem, realizací, i samotným obsahem obrázků, které ukazují Afriku, jak ji asi neznáte. Rozhodně stojí za vidění, ale ta forma je skutečně škoda...(22.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace