Takovéto pořady, které jsou představeny pomocí hitparády, se už prostě netočí. V televizi samé sračkoidní seriály a rádoby napínavé a zábavné reality show. Všechno to stojí za starou belu. Je příjemné si alespoň takovouto retrospektívou připomenout, že dříve se v té televizi dalo opravdu a od srdce zasmát a pobavit.(12.10.2013)

• NinadeL

Uznávám, vyloženě mi nedocvaklo, proč se například první tři díly tohoto cyklu vydávají na DVD, když kompletní cykly původního materiálu by byly zajímavější. Ale tohle je politika ČT. Logiku lépe nehledat. Neříkám, že některé scénky nemají svůj nápad, ale kompilát kompilátu je formát, o který není radno státi.(25.11.2014)

• kulyk

A jen houšť. Já bych si moc rád do budoucna pochutnal na sestřihu ze sestřihů, či ještě lépe, sestřihu sestřihů sestřihů. Proč vymýšlet něco nového, že? Vždyť ti mrtví či uvadající již všechno udělali za nás, není důvod investovat všemocný kapitál či nedostatkovou invenci. Pojďme vykrádat do alelůja, divák to sežere, neboť je sklerotický alkoholik se sklony k idiocii. Hlavně abychom dokázali na příštím konkurzu vybrat mozkového giganta, který tohle stoosmdesáté šesté louhování pigi-čaje dostatečně poutavě nazve...co.... co třeba Kolo plné hvězd?(14.5.2012)

Ona to tedy žádná hitparáda není, co bychom si namlouvali, ale pořád je mi sympatičtější tohle než zábava současná. Je to totiž takové....jak bych to jen řekl... - barevnější!(19.10.2012)

Oproti dnešnímu nic nedělání v sekci televizní zábavy, je toto alespoň koukatelné a zábavné. 50%(8.1.2013)