Ona to tedy žádná hitparáda není, co bychom si namlouvali, ale pořád je mi sympatičtější tohle než zábava současná. Je to totiž takové....jak bych to jen řekl... - barevnější!(19.10.2012)

• NinadeL

Uznávám, vyloženě mi nedocvaklo, proč se například první tři díly tohoto cyklu vydávají na DVD, když kompletní cykly původního materiálu by byly zajímavější. Ale tohle je politika ČT. Logiku lépe nehledat. Neříkám, že některé scénky nemají svůj nápad, ale kompilát kompilátu je formát, o který není radno státi.(25.11.2014)

Takovéto pořady, které jsou představeny pomocí hitparády, se už prostě netočí. V televizi samé sračkoidní seriály a rádoby napínavé a zábavné reality show. Všechno to stojí za starou belu. Je příjemné si alespoň takovouto retrospektívou připomenout, že dříve se v té televizi dalo opravdu a od srdce zasmát a pobavit.(12.10.2013)

• Radko

50 odtieňov sivej tv zábavy.(1.4.2016)

Konečně něco koukatelného. I když některé scénky v dnešní době působí trapně, tak se stejně musíte smát. Mistři zábavy např. Dvořák, Wimmer, Šimek a další, uměli své "role" dokonale ztvárnit a lidé se baví dodnes.(29.10.2012)