poster

Alvin a Chipmunkové 3

 • USA

  Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked

 • SK název

  Alvin a Chipmunkovia 3

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2011, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (94)

 • T2
  **

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $133,110,742Tržby Celosvetovo $342,695,435Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,999,666 //počet predaných kusov 498,121Tržby za predaj DVD v USA $39,536,884 //počet predaných kusov 2,403,888║ nič preborné ale trikovo to újde a príbeh až tak neotrávi /40%/(27.1.2013)

 • Don Jebal

  Rozpočet: 75 000 000 $ Otvárací Víkend: 23 244 744 $ (v 3 723 Kinách) Tržby USA: 133 062 419 $ Tržby Celosvetovo: 338 697 288 $(15.5.2012)

 • Ded@M@tes
  *

  Zdá se, že jenom tržby zastaví tohle krveprolití ušních bubínků. Třetí pokračování je vyloženě vysáté z předchozích dílů, že to víc pomalu nejde, ale i tak už jsem stejně moc nečekal. Za zmínku stojí maximálně ocitnutí na ostrově. Čistá hloupá komedie, která nabízí jen svoji tupou stránku a potápí se jisto jistě ke dnu filmového průmyslu. ( Hodnocení: 1/10 )(5.5.2012)

 • Skejpr
  **

  Přesně na pomezí nesnesitelné jedničky, a v druhém plánu perverzně zábavné dvojky... Autoři tentokrát naprosto rezignovali na jakýkoliv děj a film je tak především sledem epizodek, jejichž jediným účelem je posunout se od jedné písničky ke druhé, bez ohledu na jakoukoliv logiku. Vtip naopak nastává v momentech, kdy se parafrázuje, nebo se prostě dělají věci, které jsou natolik zhovadilé, že se musí jednat o záměr. David Cross, který za celý film nevyleze z kostýmu pelikána a po celou dobu jen cynicky glosuje veškeré to šílené pobíhání, pak nasazuje vší té absurditě korunu a hodina a půl na pustém ostrově tak vlastně uteče dřív, než to člověka začne vyloženě srát. Překvapivě funguje i motiv dospívání, a nakonec, pár perverzních momentíků se také najde... Kdyby na podobném konceptu postavili 4. díl a poslali veverky do vesmíru, vlastně bych se nebránil. Humor by zůstal a kvíkání? In space, no one hear you squeek...(10.1.2012)

 • Ainy
  ****

  Na dobrých pár minut mě rozesmála rychlá akční scéna, když se čipmánkové na pustém ostrově prali o jedno jediné mango. Ve svých prackách ho chtěla naivně skrýt čipetka s vadou zraku se slovy "to je můj miláššek!" Vážně nelituji, že jsem se vzdala sledování vypjatého hokejového zápasu proti Slovensku, ve filmu byly chvíle, které mě upřímně rozesmály a to je mnohem lepší než si uhnat infarkt myokardu. Co mi přišlo krajně neoriginální byla Zoe alias Trosečník a její balóny. (dvojsmysl v tom nehledejte) Taky nejsem příznivcem technicky upravených hlasů, kterým čipmánkové mluvili a zpívali, ale dalo se to přetrpět, vokály byly zajímavé. Takže fajn zábava, ale jen s veverkama, dospělí byli nudní. Ikdyž ... ten co hrál toho .. noo ... jak se jmenoval ten pták ... Ian! ten byl se svou neskrývanou averzí vůči Daveovi doprovázenou hladovým pohledem na jeho jedlý náhrdelník celkem vtipný.(9.5.2014)

 • freddy
  **

  Zpívající chipmunkové a chipettky, pustý ostrov, jedna šílená bohatstvíchtivá kráska a staří známí Dave a Ian, to je asi ve zkratce to, o co tady jde. Není to málo, ale bohužel to ani není dostatečně mnoho na to, aby se z toho vyklubalo něco více jen podprůměrné pokračování. Pokračování, které když už nezaujme ničím jiným, tak alespoň nabízí na pohled velice příjemné a okulahodící kulisy výletní lodi,oceánu a pustého ostrova. V tomto směru je film úžasně pohodový a příjemně navnadí na léto a dovolenou. Samozřejmě film nabízí i několik povedených vtípků a scének, ale ve výsledku bohužel toto dílko značně drhne a mám pocit, že kdybych film neviděl, zas tak nic důležitého by se nestalo a mohl bych bez toho žít. Možná jsem už dost starý na to, abych tohle dokázal sledovat s nadšením, možná to je jen náhodný spletenec scének, kde jediným spojovacím prvkem jsou jednotlivé písničky, ale fakt je ten, že tomuto filmu prostě víc než dvě hvězdy dát nemohu.(11.5.2014)

 • Payushka
  *

  Pokud jste alespoň ochotní přijmout trochu dementní příběh, pořád vás můžou odrovnat písničky. Šmoulové měli aspoň docela zábavné texty (Jája!), tady jde jen o prosté zrychlení zpěvu. Kdo si myslel, že Lady Gaga nemůže znít hůř, má tu malé překvapení. Kdyby v Chipmuncích nebyl i pelikán, asi bych tyhle Vánoce nepřežila.(30.5.2012)

 • Beastmaster4
  *

  Kdyby byla kvalita stagnující od předchozích dílů, dalo by se to překousnout. Bohužel se třetím dílem upadá vše hlouběji a hlouběji do nezajímavých hlubin filmového průmyslu. Tak umělou zábavu jsem dlouho neviděl. Otřesné herecké výkony, místy nepříliš povedená animace, céčkový (už snad ani ne béčkový) příběh a žádná pointa, krom už vůbec ne směšného (snad jen v prvním díle) a trapného zařvání "Alvine!!!!".(28.4.2012)

 • MikeCool
  odpad!

  Ach můj bože! Něco tak trapného už jsem dlouho neviděl. První díl Chipmunků byl docela dobrý, řekl bych až lehce nadprůměrný, ale s přiděláním dalších dílů to šlo z kopce a tímto třetím dílem to totálně pohnojili. Chvílemi jsem se snad styděl více, jak samotní herci (viz. David Cross). Příběhově o ničem.(10.2.2013)

 • Terva
  *

  Film lze tak akorát doporučit velkým chipmunkofilům. CITÁT - Všechny děti si teď mohou hrát i na plošině pro dospělé...........(1.4.2013)

 • Dzeyna
  ***

  Zábavná animovaná komedie, která pobaví snad každého, ale nejvíce asi malé děti. Mluvící veverky nejsou opravdu nic příliš reálného. Přesto jsem se bavila, je to skvělá oddychovka a nemusí se u ní přemýšlet, což je někdy velké plus.(29.3.2012)

 • honajz
  *

  Chipmunkové, resp. pruhované veverky, kterým odborníci říkají buď burunduk páskovaný, nebo čipmank východní, řádí v animované podobě už od roku 1958. V tomto roce je pro humornou písničku vytvořil Ross Bagdasarian, Sr. Už od počátku šlo o trio veverek - Alvin je potížista, ale také hvězda skupiny, Simon intelektuál a Theodore citlivý tlouštík. Jejich impresáriem je jejich adoptivní otec, člověk David Seville. Co možná nevíte, že ve skutečnosti pod jménem David Seville vystupoval Bagdasarian na jevišti, a jména veverek jsou podle producentů jejich původního vydavatelství. Po smrti Bagdasariana v roce 1972 se o hlasy veverek postarali v 80. a 90. letech jeho syn Ross Bagdasarian, Jr. se svou manželkou Janice Karman. Celý projekt byl oceněn pěti cenami Grammy, American Music Award, Golden Reel Award, dvěma Kids' Choice Awards a byl třikrát nominován na Emmy. Což nic nemění na tom, že mně osobně jsou tyhle veverky protivné. Navzdory tomu (nebo možná také proto), že náš čtyřletý syn si je dokáže pouštět nonstop celý den, takže se mu tyhle filmy asi líbí. Ve třetí filmové instanci jsou čipmánkové a čipetky na výletní lodi - kde nejen zpívají, ale dělají i bugr - avšak při jedné akci je vítr odnese na ostrov. Ian a Dave se vydávají za nimi je zachránit. Mezitím veverky objeví na ostrově ženu, která zde ztroskotala před osmi lety - a jak se později zjistí, něco tají. Film v podstatě nenabízí žádný děj, a dokonce ani logiku. Vše slouží popkulturním narážkám (spíše hloupým) a čipmánkovským verzím současných hitovek (ne, čeští rádoby zpěváci v nabídce nejsou). Závěrečné neskutečně pitomé přenesení se ze záchranného voru na hudební jeviště patří k jednomu z mnoha wtf filmu. Ale jak říkám, náš čtřletý syn je z filmu unešen. Možná až moc.(13.4.2012)

 • pools
  odpad!

  Chudáci děcka...(25.5.2012)

 • Quisp
  *

  Mluvící chlupaté věci mě děsí. A děsí mě o to více, že tato trilogie mě zatím naštěstí míjela. Úvodní šok ze zpívajících veverek vystřídala šeď a nuda bez nápadu bezostyšně sázející jen na roztomilost ústředních syslů. Jo a taky se tady hraje na pískací prznění všech možných i nemožných hitů od předních popových hvězdiček současnosti. Dokonce ani dětské osazenstvo v kinosále se nebavilo. Ve výsledku jsem tak na film reagoval podobně, jako kdyby mimozemšťané z planety zeleného slizu viděli Kmotra. Výtvor z jiného, mně nesympatického a nepochopitelného světa.(21.12.2011)

 • Carljack
  **

  Třetí lacinné pokračování značky, která tak skvěle započala. Třetí díl vypráví o ztroskotání chipmunků na ostrově, na kterém se jim přihodí několik dobrodružství. Nic z toho nedává moc smysl a nezachraňuje to ani hudba, které je zde opravdu málo. Když už se nějaká ta hudba objeví, tak je opravdu nesnesitelná a tvůrci měli velmi divný vkus. Je to zkrátka rodinná komedie, u které jsem se ani jednou nezasmál a spíše jen z nudy dokoukal. Za příjemné podívání a nový děj dávám 2*, ale na víc se film nezmůže! Pokračování už prosím NE! 30%(8.8.2012)

 • DivX
  **

  Už třetí pokračování filmů o zpívajících potkanech, které se hodí tak akorát na nedělní dvě hodiny ráno když člověk nemůže spát. 40%(17.6.2012)

 • pepo
  **

  Kým som na to kukal ma normálne štvalo že neberiem drogy ale vlastne to asi ani nepotrebujem . Very very very very guilty pleasure :)(25.11.2014)

 • SOLOM.
  *

  Tak tohle je opravdu „důstojné“ pokračování již tak dost pokleslé podívané. Naštěstí zde není tolik zpívaných pasáží, jako tomu bylo minule a tak s lahváčem v ruce tuhle hrůzu přežijete – Hlavně když se děcka pobaví. Sledovat jak se Chipmunkům zapalují lýtka a jejich „krasavice“ trsají na diskotéce je prostě k „nezaplacení“. Ještě že to trvalo jen tak krátce a prosím už žádné další pokračování…(4.4.2012)

 • milka
  *

  Dětské peklo potřetí aneb kolik všemožných klišé a blbých nápadů lze narvat na jeden opuštěný ostrov. Přetáčení zpívajících části povinností.(31.5.2012)

 • BoncheR
  **

  Nebolo to dobré...uznajme si. Nebolo to ani lákavé pre deti. V kine som viac krát počul: "Mami, mne sa chce spinkať" alebo " Mami, poďme už domov". Celkovo to nebolo také lákavé. Taká menšia blbôstka pre filmových NE-gurmánov. Scenár bol písaní tak roztržite až to pôsobilo jemne strašidelným dojmom. To s tou ženskou čo tam stroskotala bola úplná blbosť...ale čo už. /40%/(30.12.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace