Alvin a Chipmunkové 3

• SK název

Alvin a Chipmunkovia 3

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2011, 84 min

Rozpočet $75miliónovTržby USA $133,110,742Tržby Celosvetovo $342,695,435Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,999,666 //počet predaných kusov 498,121Tržby za predaj DVD v USA $39,536,884 //počet predaných kusov 2,403,888║ nič preborné ale trikovo to újde a príbeh až tak neotrávi /40%/(27.1.2013)

• Don Jebal

Rozpočet: 75 000 000 $ Otvárací Víkend: 23 244 744 $ (v 3 723 Kinách) Tržby USA: 133 062 419 $ Tržby Celosvetovo: 338 697 288 $(15.5.2012)

• Skejpr

Přesně na pomezí nesnesitelné jedničky, a v druhém plánu perverzně zábavné dvojky... Autoři tentokrát naprosto rezignovali na jakýkoliv děj a film je tak především sledem epizodek, jejichž jediným účelem je posunout se od jedné písničky ke druhé, bez ohledu na jakoukoliv logiku. Vtip naopak nastává v momentech, kdy se parafrázuje, nebo se prostě dělají věci, které jsou natolik zhovadilé, že se musí jednat o záměr. David Cross, který za celý film nevyleze z kostýmu pelikána a po celou dobu jen cynicky glosuje veškeré to šílené pobíhání, pak nasazuje vší té absurditě korunu a hodina a půl na pustém ostrově tak vlastně uteče dřív, než to člověka začne vyloženě srát. Překvapivě funguje i motiv dospívání, a nakonec, pár perverzních momentíků se také najde... Kdyby na podobném konceptu postavili 4. díl a poslali veverky do vesmíru, vlastně bych se nebránil. Humor by zůstal a kvíkání? In space, no one hear you squeek...(10.1.2012)

• Ded@M@tes

Zdá se, že jenom tržby zastaví tohle krveprolití ušních bubínků. Třetí pokračování je vyloženě vysáté z předchozích dílů, že to víc pomalu nejde, ale i tak už jsem stejně moc nečekal. Za zmínku stojí maximálně ocitnutí na ostrově. Čistá hloupá komedie, která nabízí jen svoji tupou stránku a potápí se jisto jistě ke dnu filmového průmyslu. ( Hodnocení: 1/10 )(5.5.2012)

• Payushka

Pokud jste alespoň ochotní přijmout trochu dementní příběh, pořád vás můžou odrovnat písničky. Naši Šmoulové měli aspoň docela zábavné texty (kdo by si nevzpomněl na Jája je v koutku žumpy), tady jde jen o prosté zrychlení zpěvu. Kdo si myslel, že Lady Gaga nemůže znít hůř, má tu malé překvapení. Kdyby v Chipmuncích nebyl i pelikán, asi bych tyhle Vánoce nepřežila.(30.5.2012)

• Beastmaster4

Kdyby byla kvalita stagnující od předchozích dílů, dalo by se to překousnout. Bohužel se třetím dílem upadá vše hlouběji a hlouběji do nezajímavých hlubin filmového průmyslu. Tak umělou zábavu jsem dlouho neviděl. Otřesné herecké výkony, místy nepříliš povedená animace, céčkový (už snad ani ne béčkový) příběh a žádná pointa, krom už vůbec ne směšného (snad jen v prvním díle) a trapného zařvání "Alvine!!!!".(28.4.2012)

• Terva

Film lze tak akorát doporučit velkým chipmunkofilům. CITÁT - Všechny děti si teď mohou hrát i na plošině pro dospělé...........(1.4.2013)

• pools

Chudáci děcka...(25.5.2012)

• Quisp

Mluvící chlupaté věci mě děsí. A děsí mě o to více, že tato trilogie mě zatím naštěstí míjela. Úvodní šok ze zpívajících veverek vystřídala šeď a nuda bez nápadu bezostyšně sázející jen na roztomilost ústředních syslů. Jo a taky se tady hraje na pískací prznění všech možných i nemožných hitů od předních popových hvězdiček současnosti. Dokonce ani dětské osazenstvo v kinosále se nebavilo. Ve výsledku jsem tak na film reagoval podobně, jako kdyby mimozemšťané z planety zeleného slizu viděli Kmotra. Výtvor z jiného, mně nesympatického a nepochopitelného světa.(21.12.2011)

Zábavná animovaná komedie, která pobaví snad každého, ale nejvíce asi malé děti. Mluvící veverky nejsou opravdu nic příliš reálného. Přesto jsem se bavila, je to skvělá oddychovka a nemusí se u ní přemýšlet, což je někdy velké plus.(29.3.2012)

• honajz

Chipmunkové, resp. pruhované veverky, kterým odborníci říkají buď burunduk páskovaný, nebo čipmank východní, řádí v animované podobě už od roku 1958. V tomto roce je pro humornou písničku vytvořil Ross Bagdasarian, Sr. Už od počátku šlo o trio veverek - Alvin je potížista, ale také hvězda skupiny, Simon intelektuál a Theodore citlivý tlouštík. Jejich impresáriem je jejich adoptivní otec, člověk David Seville. Co možná nevíte, že ve skutečnosti pod jménem David Seville vystupoval Bagdasarian na jevišti, a jména veverek jsou podle producentů jejich původního vydavatelství. Po smrti Bagdasariana v roce 1972 se o hlasy veverek postarali v 80. a 90. letech jeho syn Ross Bagdasarian, Jr. se svou manželkou Janice Karman. Celý projekt byl oceněn pěti cenami Grammy, American Music Award, Golden Reel Award, dvěma Kids' Choice Awards a byl třikrát nominován na Emmy. Což nic nemění na tom, že mně osobně jsou tyhle veverky protivné. Navzdory tomu (nebo možná také proto), že náš čtyřletý syn si je dokáže pouštět nonstop celý den, takže se mu tyhle filmy asi líbí. Ve třetí filmové instanci jsou čipmánkové a čipetky na výletní lodi - kde nejen zpívají, ale dělají i bugr - avšak při jedné akci je vítr odnese na ostrov. Ian a Dave se vydávají za nimi je zachránit. Mezitím veverky objeví na ostrově ženu, která zde ztroskotala před osmi lety - a jak se později zjistí, něco tají. Film v podstatě nenabízí žádný děj, a dokonce ani logiku. Vše slouží popkulturním narážkám (spíše hloupým) a čipmánkovským verzím současných hitovek (ne, čeští rádoby zpěváci v nabídce nejsou). Závěrečné neskutečně pitomé přenesení se ze záchranného voru na hudební jeviště patří k jednomu z mnoha wtf filmu. Ale jak říkám, náš čtřletý syn je z filmu unešen. Možná až moc.(13.4.2012)

• MikeCool

Ach můj bože! Něco tak trapného už jsem dlouho neviděl. První díl Chipmunků byl docela dobrý, řekl bych až lehce nadprůměrný, ale s přiděláním dalších dílů to šlo z kopce a tímto třetím dílem to totálně pohnojili. Chvílemi jsem se snad styděl více, jak samotní herci (viz. David Cross). Příběhově o ničem.(10.2.2013)

• Carljack

Třetí lacinné pokračování značky, která tak skvěle započala. Třetí díl vypráví o ztroskotání chipmunků na ostrově, na kterém se jim přihodí několik dobrodružství. Nic z toho nedává moc smysl a nezachraňuje to ani hudba, které je zde opravdu málo. Když už se nějaká ta hudba objeví, tak je opravdu nesnesitelná a tvůrci měli velmi divný vkus. Je to zkrátka rodinná komedie, u které jsem se ani jednou nezasmál a spíše jen z nudy dokoukal. Za příjemné podívání a nový děj dávám 2*, ale na víc se film nezmůže! Pokračování už prosím NE!(8.8.2012)

• DivX

Už třetí pokračování filmů o zpívajících potkanech, které se hodí tak akorát na nedělní dvě hodiny ráno když člověk nemůže spát. 40%(17.6.2012)

• BoncheR

Nebolo to dobré...uznajme si. Nebolo to ani lákavé pre deti. V kine som viac krát počul: "Mami, mne sa chce spinkať" alebo " Mami, poďme už domov". Celkovo to nebolo také lákavé. Taká menšia blbôstka pre filmových NE-gurmánov. Scenár bol písaní tak roztržite až to pôsobilo jemne strašidelným dojmom. To s tou ženskou čo tam stroskotala bola úplná blbosť...ale čo už. /40%/(30.12.2011)

• milka

Dětské peklo potřetí aneb kolik všemožných klišé a blbých nápadů lze narvat na jeden opuštěný ostrov. Přetáčení zpívajících části povinností.(31.5.2012)

• SOLOM.

Tak tohle je opravdu „důstojné“ pokračování již tak dost pokleslé podívané. Naštěstí zde není tolik zpívaných pasáží, jako tomu bylo minule a tak s lahváčem v ruce tuhle hrůzu přežijete – Hlavně když se děcka pobaví. Sledovat jak se Chipmunkům zapalují lýtka a jejich „krasavice“ trsají na diskotéce je prostě k „nezaplacení“. Ještě že to trvalo jen tak krátce a prosím už žádné další pokračování…(4.4.2012)

Dvojka byla z celé série rozhodně nejslabší a nejhorší. Trojka už je zase celkem funny. Ostrov se mi libí, zpívání již nehraje hlavní roli a je odsunuté na vedlejší kolej. Děj na ostrově je celkem zřejmý a jednoduchý, najít chipmunky a přes drobné komplikace opustit ostrov (to píšu jen pro ty hlupáky co děj neobjevili)... Dvojka mi přišla chvílemi až trapná, zatím co trojka už si zase drží onu úroveň pohodové rodinné komedie. Jestli si někdo troufá soudit, že se to ani dětem líbit nebude, pak se proberte!!! Zajděte si do nejbližšší školky a podívejte se kolik žáků má aktovku s Chipmunky, a já si myslím, že co se týče hodnot tohoto fimu, nebudu se bát ho dětem nikdy pustit, protože Alvin a celá ta skupinka opravdu působí dojmem dětí, které dělají chyby a hlouposti, ale jsou schopni se ponaučit, A Jason Lee, když by si odpustil to svoje stále řvaní: "AAALVINéééé" tak by možna vyniklo, že hraje opravdu výborně svoji roli rodiče.(2.5.2012)

Slabý příběh. Jen jedná scéna co mě rozesmála a to je dost málo. Slabé pokračování. 55%(16.4.2012)

• Tuax

Předchozí filmy této série se mi v rámci možností líbily a docela hodně. Toto volné pokračování, které mi připomělo trochu i madagascarovou sérii mě zklamalo. Nebylo to ani zajímavé, ani dobrodružné, ani moc líbivé a taky to bylo tak nějak citově vydíravé.Chipmunkové se dětskému divákovi líbit zřejmě budou, pořád to jsou zlobiví plyšoví hrdinové, ale jinak je to dosti prázdné, bez nápadu. Spojené z mnoha jinde rozvinutějších věcí, když se objevil poklad bylo to už hodně, ale když se tam najednou ještě objevila sopka, to už bylo příliš. Ženská lidská postava na ostrově, hrozně napsaný charakter, ale ani zbylé duo lidí tamtéž nemělo moc co hrát a byla snaha o dialogovou exhibici, což se moc nedařilo a navíc dětský divák to těžko ocení. Ty písničky, které byly hlavním hitem a lákadlem filmů s chipmunky, tentokrát vůbec netáhly. Ono to bude tím že v prvních dvou filmech už tak nějak vše podstatné bylo a nyní už se tvůrci jen opakují a kopírují věci odjinud. Za trochu akčnejší finále, ale dávám nakonec mírně vyšší známku. 4/10(16.1.2013)

<< předchozí 1 2 3 4