Alvin a Chipmunkové 3

USA, 2011, 84 min

• pools

Chudáci děcka...(25.5.2012)

• metal.storm

Nechápem čo na tom malo byť to zaujímavé. Príbeh obsahoval kúsky iných filmov polepených dohromady a jediniou novinkou bolo šesť krpatých uškriekancov, aj to vlastne nebolo nič nové. A úplne to celé skazilo to zavíjanie, ktoré tie veverice spustili pri každej príležitosti... Takže - nuuudaa!!(21.4.2012)

[5/10] Jednotka je celkom zábavná, dvojka menej, trojka je priemerná, ohraná, neprekvapujúca, naťahovaná, miestami nudná. Sem tam poteší pekný záber na ostrov, niektoré vtipné scénky sú fajn, škoda že väčšina orientovaná pre čisto detské publikum. Dúfam že touto častou sa táto séria končí.(4.1.2012)

• Nach

Stále ta samá nuda. Jediné zlepšení zde je v tom, že je jinak pojatá linka hlavního záporáka, který zde vlastně chybí, co ze závěru můžu usuzovat. Postavy jinak nezajímavé. Logika shořela kdesi uvnitř vulkánu před začátkem filmu a těch pár songů již mi také úsměv nevykouzlí. Takže vážená partičko Chimpunků a Chipettek, je to na hranici jedné až dvou hvězd. 45%(10.5.2014)

• Terva

Film lze tak akorát doporučit velkým chipmunkofilům. CITÁT - Všechny děti si teď mohou hrát i na plošině pro dospělé...........(1.4.2013)