Alvin a Chipmunkové 3

Alvin a Chipmunkovia 3

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2011, 84 min

• Carljack

Třetí lacinné pokračování značky, která tak skvěle započala. Třetí díl vypráví o ztroskotání chipmunků na ostrově, na kterém se jim přihodí několik dobrodružství. Nic z toho nedává moc smysl a nezachraňuje to ani hudba, které je zde opravdu málo. Když už se nějaká ta hudba objeví, tak je opravdu nesnesitelná a tvůrci měli velmi divný vkus. Je to zkrátka rodinná komedie, u které jsem se ani jednou nezasmál a spíše jen z nudy dokoukal. Za příjemné podívání a nový děj dávám 2*, ale na víc se film nezmůže! Pokračování už prosím NE! 30%(8.8.2012)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $133,110,742Tržby Celosvetovo $342,695,435Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,999,666 //počet predaných kusov 498,121Tržby za predaj DVD v USA $39,536,884 //počet predaných kusov 2,403,888║ nič preborné ale trikovo to újde a príbeh až tak neotrávi /40%/(27.1.2013)

Po krásné jedničce a dvojce je tento díl o dost slabší.(30.7.2014)

• Pierre

Vrchol trapnosti. Chipmunkové ztroskotají kvůli Alvinovým bůbůstkám na ostrově a jejich pán Dave se je snaží zachránit. Jim na ostrově mezitím začíná hrabat a potkají jakousi psychopatku která je posedlá pokladem z Ostrova. No, není to vtipné? Ne není milí tvůrcí, je to SMEŠNÉ!!! Jednička byla fajn rodinná komedie, dvojka byla typická ne příliš povedenná dvojka, ale tady tenhle film je hitparáda trapnosti. Je to nereálné, hloupé, blbé, nevkusné a vy celou dobu koukáte na plátno a v duchu se ptáte co to je?? A tak se tedy ptám: CO TO JE???(1.4.2016)

Zábavná animovaná komedie, která pobaví snad každého, ale nejvíce asi malé děti. Mluvící veverky nejsou opravdu nic příliš reálného. Přesto jsem se bavila, je to skvělá oddychovka a nemusí se u ní přemýšlet, což je někdy velké plus.(29.3.2012)

• - Ve scéně, kdy se Dave (Jason Lee) vrací domů ze setkání s hudebním producentem, je možné zahlédnout klávesy opřené o zeď, které skutečně patří Jasonovi Leemu. (272827)

• - Do některých kin byl film distribuován pod krycím názvem Simon, což je jméno jednoho z chimpunků. Dalším krycím názvem bylo Hairy Beast. (272827)

• - Justin Long, dabér Alvina, často během nahrávání ztrácel hlas, jelikož každý dialog museli dolaďovat, aby hlasy zněly více přirozeně. (272827)