Alvin a Chipmunkové 3

Alvin a Chipmunkovia 3

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2011, 84 min

• Don Jebal

Rozpočet: 75 000 000 $ Otvárací Víkend: 23 244 744 $ (v 3 723 Kinách) Tržby USA: 133 062 419 $ Tržby Celosvetovo: 338 697 288 $(15.5.2012)

• Beastmaster4

Kdyby byla kvalita stagnující od předchozích dílů, dalo by se to překousnout. Bohužel se třetím dílem upadá vše hlouběji a hlouběji do nezajímavých hlubin filmového průmyslu. Tak umělou zábavu jsem dlouho neviděl. Otřesné herecké výkony, místy nepříliš povedená animace, céčkový (už snad ani ne béčkový) příběh a žádná pointa, krom už vůbec ne směšného (snad jen v prvním díle) a trapného zařvání "Alvine!!!!".(28.4.2012)

• Dyas

Troufám si říct, že to je nejhorší díl série a to jsem ani neviděl první díl. 2* za roztomilé Chipmunky a Chippetky a za pár zábavných scén..(15.4.2012)

• - Ve scéně, kdy se Dave (Jason Lee) vrací domů ze setkání s hudebním producentem, je možné zahlédnout klávesy opřené o zeď, které skutečně patří Jasonovi Leemu. (272827)

• - S nabídkou ztvárnit postavu Davea byli osloveni Chevy Chase, Bill Muray, John Travolta a Tim Allen, avšak odmítli. Později oslovený Jason Lee prohlásil, že byl z nabídky na roli natolik nadšený, že skákal salta. (272827)

• - Jason Lee, který propůjčil hlas Daveovi, označil toto 3. pokračování za nejzdařilejší. (EarlHickey)