Cesty domů (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2010, 357x60 min

Miroslav Etzler, Alois Švehlík, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda, Ladislav Potměšil, Jitka Smutná, Pavel Soukup, Igor Chmela, Kamila Špráchalová, Simona Postlerová, Radúz Mácha, Iva Kubelková, Filip Čapka, Tereza Kostková, Veronika Jeníková, Jan Vlasák, Matyáš Leier, Jan Dolanský, Tereza Švejdová, Vendulka Křížová, Viktor Limr, Martin Kraus, Antonie Stovičková, Klára Jandová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Richard Mašata, Igor Bareš, Barbora Lukešová, Václav Šanda, Carmen Mayerová, Lucie Štěpánková, Kristýna Leichtová, Martin Písařík, Petr Kostka, Anna Sikorová, Linda Rybová, Kristýna Janáčková, Veronika Freimanová, Lenka Vlasáková, Vladana Drvotová, Jana Janěková, Filip Blažek, Petr Štěpánek, Rafael Lima, Kateřina Brožová, Alexej Pyško, Vladimír Kratina, Petr Antoš, Dana Batulková, Miloslav Tichý, Miroslav Šimůnek, Taťjana Medvecká, Radka Pavlovčinová, Adam Mišík, Marcel Rošetzký, Patricie Soukupová, Barbora Seidlová, Jaroslava Brousková, Pavel Rímský, Kateřina Vlčková, Martin Mejzlík, Hana Igonda Ševčíková, Oldřich Vlach, David Reiner, Dalibor Kubečka, Michaela Maurerová, Pavel Řezníček, Ladislav Frej st., Adam Novák, Jana Boušková, Rostislav Novák ml., Lumír Olšovský, Michal Sedlář, Roman Štabrňák, Kateřina Kaira Hrachovcová, Barbora Mottlová, Lukáš Král, Leoš Juráček, Dana Pešková, Karel Zima, Radim Novák, Petr Svárovský, Karel Heřmánek ml., Jonáš Zima, Lenka Jelínková, Josef Zyka, Jiří Poul, Anna Suchánková, Jaroslav Satoranský, Jiří Dvořák, Veronika Nouzová, Stanislav Hýbler, Johana Krtičková, Jan Novotný, Jasmine Anna Adamcová, Norbert Lichý, Václav Drahotínský, Michaela Dolinová, Štěpán Krtička, Marek Fialka, Zdeněk Rohlíček, Tomáš Pavelka, Oldřich Hajlich, Jindřiška Kikinčuková, František Skřípek, Petr Semerád, Matěj Šámal, Bohumil Klepl, Miroslav Večerka, Ctirad Götz, Zuzana Mixová, Romana Sittová, Vladan Milčinský, Veronika Poláčková, Karel Hlušička, Petra Hobzová, Jan Komínek, Miroslav Navrátil, Evženie Nízká, Čestmír Řanda ml., Ján Slezák, Karel Hábl, Veronika Janků, Miroslav Hanuš, Miroslav Jech, Jan Kment, Petr Batěk, Svatava Forbelská, Eva Hacurová, Matěj Merunka, Jarmila Švehlová, Dana Bartůňková, Vilém Čok, Tomáš Procházka, Jan Dvořák, Jindřich Kriegel, Malvína Pachlová, Martin Sláma, Filip Sychra, Dagmar Čárová, Žaneta Filípková, Jana Gýrová, Marek Ronec, Renáta Kubišová, Andrea Kulasová, Barbora Mudrová, Kryštof Nohýnek, Petr Varga, Václav Vydra nejml., Věra Janků, Radka Coufalová, Vlastimil Čaněk, Eva Matalová, Jiří Král, Tomáš Trapl, Milan Hloušek, Jan Beneš, Martin Dusbaba, Jiří Krejčí, Radim Kalvoda, Jaroslav Vlach, Petr Halíček, Jiří Sedláček, Ludmila Kartousková, Vít Číla, Miloš Novák, Jan Hořánek, Patrik David, Tomáš Berka, Dušan Čurda, Luděk Grabinský, Olexandr Kysil, Tomáš Sagher, Radim Madeja, Zuzana Hainallová, Tomáš Súkup, Verica Nedeska, Václav Vostarek, Martin Štěpánek, Karel Hanzálek, Radana Herrmannová, Josef Ráček, Pavel Leicman, Tomáš Havlík, Václav Legner, Petr Bucháček, Tomáš Novotný, Michal Holán, Jiří Žaloudek, Ivan Vyskočil, Zuzana Čapková, Jiří Maria Sieber, Michal Roneš, Michal Solar, Antonín Panenka, Alžběta Kynclová, Michaela Mišková, Pavel Majkus, Ondřej Mataj, Helena Vlačihovská, Barbora Červenková, Jiří Kraus, Martin Vrtáček, Jana Podlipná, Pavel Doucek, Michaela Lohniská, Radka Tesárková, Petr Vaněk, Olivie Žižková, Lukáš Weber, Pavel Skřípal, Ivana Valešová, Miroslav Šnajdr, Monika Hladová, Milan Kolek, Zuzana Skalníková, Karel Vlček, Oldřich Vlček, František Staněk, Jan Bílek, Petr Macháček, Ivan G'Vera, Jindřich Kout, Michal Čeliš, Roman Zach, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Jiří Zapletal, Pavel Kříž, Marie Doležalová, Jana Janěková ml., Veronika Zelníčková, Lucie Černíková, Evelyna Steimarová, Josef Kuhn, Martin César, Simona Prasková, Aneta Krejčíková, Monika Fejglová, Petr Florián, Michaela Bendová, Sebastian Pošmourný, Jakub Grafnetr, Klára Fleischhansová, Vladimíra Havlíčková, Jana Hubinská, Josef Nedorost, Pavel Tomanka, Petra Maťáková, Jaroslav Plesl, Martin Hruška, Petr Polák, Ivan Jiřík, Roman Škoda, Libuše Švormová, Miroslava Pleštilová, Mário Kubec, Rudolf Kubík, Andrea Kerestešová, Markéta Frösslová, Stanislava Jachnická, Marek Libert, Miroslav Hrabě, Vladimír T. Gottwald, Štepánka Fingerhutová, Ondřej Volejník, Vojtěch Hájek, Kateřina Sedláková, Hynek Chmelař, Ondřej Svoboda, Kristýna Šebíková, Henrieta Hornáčková, Petr Lněnička, Petr Štěpán, Martina Hudečková, Jiří Štěpnička, Agáta Lexová, Radomír Švec, Radka Stupková, Petr Jeništa, Milena Steinmasslová, Radek Bruna, Zuzana Maxa, Nikol Kouklová, František Nedbal, Robert Jašków, Markéta Plánková, Daniel Rous, Marek Zeman, Petra Navrátilová, Petra Konvičková, Josef Vaverka, Lukáš Marval, Petra Faltýnová, Martin Pechlát, Josef Carda, Jordan Haj, Patrik Kytka, Michaela Badinková, Štěpán Vlček, Martin Sládek, Alena Bazalová, René Šmotek, Petr Cemper, Aleš Procházka, Jaroslav Pížl, Jan Hyhlík, Michal Pokorný, Petr Červinka, Dagmar Teichmanová, Zdeněk Svobodník, Luděk Jiřík, Miloš Vorel, Martina Gasparovičová-Bezoušková, Zuzana Skalická, Bohdana Pavlíková, František Mitáš, Roman Slovák, Debora Štolbová, Daniel Tůma, Karel Beseda, Jindřich Skopec, Eva Indruchová-Vojtová
  • igi B.

Šel domu cestičkou, do lejna šláp, bulvy naň vyvalil, coufalej cap... A ty náš Adámku, co ty děláš, že všechny ty sračky rozmazáváš... %-[.. . . . Čokli vyjí, čudlárna jede dál... Howgh! - - - - - (Nahlédnuto ryze ze studijních důvodů, duševně odesláno kam je dáno, šmytec! - hovnocení 1880., komentsrář zde jako stopitý - 20.1.2012)(20.1.2012)

• jhr

Nejhorší současný seriál TV Prima a vůbec nejhorší seriál, celé naší televizní tvorby napříč všemi televizemi. Ve všech směrech odporná zrůdnost, nehorázně špatně natočená, napsaná i zahraná!(25.10.2010)

• bukowski83

Tak už mi celkem pětkrát komerční televize vymyly mozek poprvé při Pojišťovně štěstí, podruhé při VKV, potřetí při Ordinaci, počtvrté při Dokonalém světě a teď konečně popáté při této zhovadilosti!!!!Proč jsou všude ti samí herci a ty stejné stupidní dialogy, proč to vlastně ještě natáčej a proč je ještě někdo všechny nezrušil a nepostřílel???To už je totální ubohost a strašně mě to nasírá!!!!(20.9.2010)

• Nettrass

Jednu hvězdu za to, že to netrvá déle než 60 minut a tolik jsem stejně nevydržel.(11.10.2012)

• korbitch22

kombinace VKV a ordinace v růžové zahradě...ve výsledku prakticky neokomentovatelné a hlavně nesledovatelné....strašné!(5.1.2011)