Komuna mé matky

Peace, Love, & Misunderstanding

Rodinné tajomstvá

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 88 min

Oddechový, tak lze jedním slovem tenhle film nazvat, se stále půvabnou Jane Fondovou (která mimochodem vypadá líp než její filmová dcera) coby babičkou hippies, které pěstování trávy a její prodej moc vrásek nepřidělává, a ke které po dvaceti letech přijíždí její rozvádějící se dcera, právnička, se svými dětmi. A vlastně se vůbec neznají. První lásky i hledání sebe samotných. Chceš poznat nitro muže? Poznej jeho srdce. Chceš poznat jeho srdce? K tomu potřebuješ lásku... Normálně bych dala tři hvězdičky, ale za toho nádherného chlapa Jeffreyho Deana Morg ana, který vás svým charismatem dokonale opřede... Jedna navíc, no :-)(9.9.2014)

Velmi pohodový snímek s krásnou kamerou a troškou té trávy. Tomu říkám pořádná relaxace a velmi přijemná relaxační chvilka. Tento film mě pěkně zregeneroval a pozitivně naladil, a to se sakra cení.(14.7.2013)

" Co říkáš, babička kouří trávu?!? " Copak ty to z ní necítíš?" Ale jo, Fondovka je dobrá robka.(16.5.2015)

Příjemný oddechový film. Výborné herecké obsazení. Jen mi docela vadilo, že mi už na začátku bylo jasné, jak to celé dopadne. I tak se mi to ale docela líbilo. 65%.(21.8.2014)

Príjemná a pohodová záležitosť ...(8.2.2015)