Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Citlivý, tlumený film o povinnosti k dobru, o které se člověk musí pokoušet, i když jím občas působí spíše bolest. Film povyšuje skvělý Adrien Brody, trošku mne zvláště zpočátku rušila chvílemi lehce nepříjemná forma.(8.12.2013)

 • PinokKio
  *****

  "Nejhorší na týhle práci je, že ti nikdo nepoděkuje.". Jo, učit tuhle neskutečnou verbež bez ideálů a nezlomit nad nimi hůl, to už je skoro na svatořečení. Jenže Adrien Brody si nehraje na mučedníka, prostě žije v té své prázdné skořápce jak nejlépe umí, což je v tomhle marketingovém holocaustu dost depresivní. Když to neudělá nikdo jiný, tak aspoň já děkuju .. za tenhle film a za tu naději, kterou jsem vnímal uprostřed všeho toho smutku.(8.1.2014)

 • Chickenka
  *****

  Depresivní, smutné, frustrující, donutí to člověka k přemýšlení...(18.8.2014)

 • J*A*S*M
  ***

  Hehe, tohle by měli pouštět v prvním ročníku na pedáku, aby si všichni včas a rychle rozmysleli, chtějí-li vůbec zkoušet povolání učitele vykonávat. Děti jsou parchanti a jejich rodiče kolikrát ještě větší (jak vím z vyprávění, holt učitelská rodina no :-D). Jakkoli je film dobře zahraný a má co říct, hlavní hrdina v podání Adriena Brodyho mi k srdci nepřirostl.(14.12.2012)

 • Davies182
  ****

  Excellent. S trochou štěstí a soudnosti se to do několika let začne promítat v pokud možno co největším počtu středních škol nejen u nás. Ty děcka tam nepotřebujou vidět Sophiinu volbu, Vlasy nebo Kytici - potřebujou tohle.(18.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace