poster

Nezvaní hosté

 • Česko

  Vetřelci

 • USA

  Intruders

 • Španělsko

  Intruders

Horor / Thriller

USA / Velká Británie / Španělsko, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  *

  Intruders je rozprávkou pre vekovú kategóriu od 7 do max 12 rokov, ktorá vykresľuje ideálny návod ako zahnať všetky nočné mory, alebo strašidla stojace v tmavom kúte detských izieb či v skriniach od kabátov. Zaradiť tento film do kategórie hororov je trúfalejšie, ako nečakať výpadok televíznych programov z balíčka Sky link či Digi Tv pri seba menšom náznaku mrholenia. Snaha o vyvolanie napätia sa uprieť nedá ale skôr Vás vystraší účet od mobilného operátora. Veľmi, veľmi slabučké ..(13.7.2012)

 • Micro41CZ
  **

  Předpokládám, že ty přehodnocený 4* komentáře dáváj jen fanoušci malejch španělskejch holčiček, protože tenhle štěk bez špetky napětí nezachrání ani charismatickej Clive Owen. Kde je strach? Kde je respekt z hororovýho zla a očekávání, co se stane v další scéně? "Nepřítel" působí jak přežvejkanej model zlounskýho přízraku (s chapadly! bububu!) z béčkovýho komiksu. Stejně působí hrátky se "strašidelnou" hudbou. A gradace zvukových efektů (včetně klasických lekaček) okopírovaná z každýho druhýho hororu nezajistí napětí, ne, Juane, ne! Slušná je snad jen pointa, která ale nezachrání utahaný a netvůrčí zbytek filmu. A na Cliva se furt dobře kouká.(14.2.2012)

 • ricci.s
  ***

  Španielom tieto mysteriózne strašidelné kúsky idú, o tom niet pochýb, v tomto prípade to však vyznelo trochu do stratena. Výborný nápad, ktorý dopláca na prílišnú preplácanosť, zdĺhavosť a absenciu desivých scén. Aspoň že si film udržuje potrebnú dávku atmosféry, no len čo z toho, keď tí bubáci vôbec nedesia. Úvod je bezpochyby nádejný, no len potom sa to začalo ťahať, kombinovať, nudiť - vlastne som bol zvedavý len na to, či sa ten záver podarí a či to celé bude dávať aspoň aký taký zmysel. A čuduj sa svete, podarilo sa to, takže aspoň niečo. Zase nemám z toho až taký zlý pocit, nakrútené je to pekne, zahrané tiež, akurát je to opäť jeden z tých hororov, na ktorý si veľmi dlho pamätať nebudem.(25.3.2012)

 • verbal
  odpad!

  Tento film opravdu sází na pomalé budování hororové atmosféry. Tvůrci budují, budují, budují a budují , až se najednou objeví závěrečné titulky a vy zjistíte, že nudou žehlíte prkno, máte perfektně spočítané hrboly v omítce nad televizí, ten pavouk v rohu místnosti zmákl dneska tu síť naprosto strhující rychlostí a strašně záživně, v okně obýváku máte žaluzie s přesně 85 listy, a to jsou zatažené a docela blbě se to počítá !!!, a ten kruh ve vaší hlavě připomíná kosočtverec jen proto, že jste na 3256. pozici za desetinnou čárkou u Pí udělali chybu! No, možná, že kdyby místo toho hábitu s kapucí hrál hlavní roli třeba hadr na podlahu, na kterém by se daly dvě hodiny počítat žmolky... Jinak to byl ale příjemně strávený večer! Dneska po setmění se hodlám pobavit ještě líp a pro změnu sledovat buď jak té paní, co s ní bydlím, kyne těsto, anebo jak mi rostou nehty. Tak uvidíme.(3.4.2012)

 • juta
  **

  Zklamání... čekal jsem o dost víc. Ani hudba nedokázala vytvořit dostatečnou hororovou atmosféru. Děj ani rozzuzlení taky nebylo to pravé. Škoda, škoda.(12.5.2012)

 • - Režisér uvedl, že sestříhání filmu byla velká výzva. Šlo o dlouhý, složitý proces, protože z příběhu udělal dvojí strukturu. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace