Nezvaní hosté

Intruders

Horor / Thriller

USA / Velká Británie / Španělsko, 2011, 100 min

• Marsik

Dlouho jsem se u filmu takhle nenudil. Doslova jsem u sledování trpěl. Horor jednoznačně pro děti, takovýto bububu nemohou přece dospělé vystrašit. Ani Clive to nezachránil. 35%(13.9.2015)

Hodně mizerný hororový thriller. Od španělské koprodukce a Clive Owena v hlavní roli jsem čekal slušný snímek, ale bohužel Intruders mezi velkým množství hororů zapadne hodně rychle a člověk si ho za pár dní nebude ani pamatovat. Po technické stránce není moc co vytýkat. Horor by měl mít dobrou atmosféru, ale Intruders ji měl prvních pár minut a to je málo.(21.6.2012)

• verbal

Tento film opravdu sází na pomalé budování hororové atmosféry. Tvůrci budují, budují, budují a budují , až se najednou objeví závěrečné titulky a vy zjistíte, že nudou žehlíte prkno, máte perfektně spočítané hrboly v omítce nad televizí, ten pavouk v rohu místnosti zmákl dneska tu síť naprosto strhující rychlostí a strašně záživně, v okně obýváku máte žaluzie s přesně 85 listy, a to jsou zatažené a docela blbě se to počítá !!!, a ten kruh ve vaší hlavě připomíná kosočtverec jen proto, že jste na 3256. pozici za desetinnou čárkou u Pí udělali chybu! No, možná, že kdyby místo toho hábitu s kapucí hrál hlavní roli třeba hadr na podlahu, na kterém by se daly dvě hodiny počítat žmolky... Jinak to byl ale příjemně strávený večer! Dneska po setmění se hodlám pobavit ještě líp a pro změnu sledovat buď jak té paní, co s ní bydlím, kyne těsto, anebo jak mi rostou nehty. Tak uvidíme.(3.4.2012)

• milka

Totálně dementní a smysl nedávající horor, u kterého jsem napoprvé usnul a musel jsem ho nakoukávat na 3x. A to už i u současných hororů o něčem vypovídá. Jak se k tomuhle dostal jindy jistý Clive Owen asi jen tak nepochopim. Chvílemi jsem si přál, aby i mně ta trapná obluda vzala všechny smysly, abycho se na to nemusel dívat či to poslouchat.(17.6.2012)

• FilmFan24

Pěkně natočené, ozvučené a tam, kde chybí napětí spolehlivě zaskočila hudba, která je lepší než ten bubák v kapuci. Odnesl jsem si ponaučení, že i strach je globální problém. Španělé řeší traumata ze snů zpovědí u faráře, angláni zase návštěvou u psychiatra. Vadily mě ty dvě dějové linie, jejichž propojení na konci zavrzalo, jako kroky nezvaného hosta v domě.(8.5.2012)