poster

Nezvaní hosté

 • Česko

  Vetřelci

 • USA

  Intruders

 • Španělsko

  Intruders

Horor / Thriller

USA / Velká Británie / Španělsko, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  **

  Pěkně natočené, ozvučené a tam, kde chybí napětí spolehlivě zaskočila hudba, která je lepší než ten bubák v kapuci. Odnesl jsem si ponaučení, že i strach je globální problém. Španělé řeší traumata ze snů zpovědí u faráře, angláni zase návštěvou u psychiatra. Vadily mě ty dvě dějové linie, jejichž propojení na konci zavrzalo, jako kroky nezvaného hosta v domě.(8.5.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $69,136Tržby Celosvetovo $5,839,000▐ miestami atmosféra dosť dobrá ale ako celok dosť nekompaktné, hlavne keď to chce ponúknuť dejové zvraty či prekvapenia /35%/(8.5.2015)

 • Danny F.
  ***

  Průběh sliboval něco víc. Divák stále čeká až to vyvrcholí a stane se něco hrozivého a nic. Bezobličejový duch se vytratí. A stále dokola to samé. Neustálé lákání na něco co se neuskuteční. A ten divný závěr. Takhle nalákat diváky. Slabota. 55%(8.5.2012)

 • Bloody13
  **

  Parádní začátek. Scéna, kdy se digitální bubák snaží dostat malého chlapce, trochu evokuje Darkness Falls. Napětí ve vzduchu, tma, bezbranná matka. Jenže tím to hasne, protože povedenější moment už ve filmu nenajdete. Intruders (plivu na český název!) se zpočátku tváří jako moderní duchařina s docela atraktivním zlem, jenže postupem dlouhého času přijdete na to, že s nadpřirozeným záporákem to až tak horké nebude, a příběh očekávaně zakotví v reálnějším přístavišti. Všechno se hodí na bedra narušené psychiky takto postiženého jedince, aby zazvonil zvonec a předhodil nám hořký konec. Což je samozřejmě obrovská škoda, jelikož po technické stránce je snímek dost v pohodě.(3.4.2012)

 • iamek
  ***

  Hodně mizerný hororový thriller. Od španělské koprodukce a Clive Owena v hlavní roli jsem čekal slušný snímek, ale bohužel Intruders mezi velkým množství hororů zapadne hodně rychle a člověk si ho za pár dní nebude ani pamatovat. Po technické stránce není moc co vytýkat. Horor by měl mít dobrou atmosféru, ale Intruders ji měl prvních pár minut a to je málo.(21.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace