poster

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Co bylo lepší, Talent Mania nebo Česko Slovensko má talent? Zpočátku jsem si myslel, že Talent mania, ale po pár dílech jsem pochopil, proč prima válcovala ve sledovanosti právě novu. Talent je prostě lepší. Lepší moderátorská dvojice, porota, dokonce i soutěžící. Jen škoda, že neměli zelené tlačítko, ale chápu, že se chtějí odlišit :D...70%(16.9.2012)

 • Zeck
  ****

  Originální námět, svěží a zajímavá porota, dobří moderátoři. Nova zažije stejně jako u Big Brothera totální propadák. 85% 29.08. 2010(29.8.2010)

 • boshke
  ****

  Velice příjemné překvapení. Vtipní moderátoři, výborná porota a předně zástupy nejrůznějších talentů... 70%(18.9.2010)

 • Mahalik
  ****

  Bez ohledu na to, že je to pro "stádo", musím podotknout, že mě to posadilo na zadek. Můžu odsuzovat, ale jelikož NENÁVIDÍM zdejší kopírování hvězdiček, nikoliv podle svého uvážení, ale podle elity, budu rozhazovat plnými hrstmi. Je úžasné, jak tenhle projekt překypuje nápady a snaží se věci prodávat, nikoliv je šidit. Má tolik odnoží, které bych rozebral, ale vždycky bych dopadl s povzdychem a zvednutým palcem. Jede v úplně jiné linii a tam, kde to zapáchá prvoplánem, cítím spíš neuvěřitelnou touhu po dosažení snu. Ať si říká kdo chce, co chce! A hrom do mě, jestli se Pyco nestane světovou moderátorskou ikonou. Histerickým fanouškem nejsem, obdivovatelem tutově. To jest můj názor!(16.11.2010)

 • Ruut
  ****

  A né že ne.(27.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace