• Lenny.M

Úplně stejná blbost jako na Nově..Jediné plus je tady Martin Rausch..(30.8.2010)

Normálně bych plný počet asi nedal, ale oproti verzi co běží na nově je plný počet povinost. Narozdíl od TV Nova, Prima do role porodců obsadila sympatické tváře a nedělá z pořadu jen další trapnou estrádu.(1.9.2010)

Nadhodnotím, ale ne zas tak moc. Je pravda, co tu píší ostatní uživatelé. Porota milá, i když ze začátku byla trochu rozpačitá. Některé výkony Čechů a Slováků mě příjemně překvapili, slečna na kole byla neskutečná. Moderátorské duo taky super. Jak jsem řekla nadhodnocuji cca o jednu hvězdu a to na truc Nově. Její trapnost nejspíš nezná mezí. Akorát dokazuje, jak je ubohá a jak si musí kupovat diváky. Což prima rozhodně nemusí(30.8.2010)

Bez ohledu na to, že je to pro "stádo", musím podotknout, že mě to posadilo na zadek. Můžu odsuzovat, ale jelikož NENÁVIDÍM zdejší kopírování hvězdiček, nikoliv podle svého uvážení, ale podle elity, budu rozhazovat plnými hrstmi. Je úžasné, jak tenhle projekt překypuje nápady a snaží se věci prodávat, nikoliv je šidit. Má tolik odnoží, které bych rozebral, ale vždycky bych dopadl s povzdychem a zvednutým palcem. Jede v úplně jiné linii a tam, kde to zapáchá prvoplánem, cítím spíš neuvěřitelnou touhu po dosažení snu. Ať si říká kdo chce, co chce! A hrom do mě, jestli se Pyco nestane světovou moderátorskou ikonou. Histerickým fanouškem nejsem, obdivovatelem tutově. To jest můj názor!(16.11.2010)

• paascha

To je ale sračka!!! Smát se debilům a kreaturám už je trochu pasé, to mě bavilo tak ve Freaks, ne dnes. A že tam tu a tam někdo parádně zahiphopuje? Blééé, fuj, shit. Stejně jako padesát cigi kopií black$whita Majkla Džeksna. A na tu ciginu Černobílou a její lekací kvičení jsem si vypracoval 100% alergii po cca 5 minutách!(29.8.2010)