poster

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Distribútor: TV JOJ, PRIMA TV // Nepochybne lepšie ako Talentmánia. No to bude zrejme tým, že toto je Americký originál.(10.5.2011)

 • PROROK14
  ****

  Ozaj sa je na čo pozerať a dá sa dobre aj zasmiať. Na rozdiel od talentmánie je to prehľadne zostrihané a nemajú v tom chaos.(17.9.2010)

 • kingik
  **

  Nemám potřebu to sledovat. A to hlavně díky porotě, která je nejhorší v dějinách porot.(7.9.2010)

 • Kothy
  ***

  Známá talentová soutěž z Primy uváděná Jakubem Prachařem a Martinem Rauschem.(28.6.2014)

 • StarsFan
  ***

  Po prvním dílu tvrdím, že tato show na britský originál zkrátka nemá. Neporovnatelně horší střih, ničím nevynikající výběr talentů (způsobený asi menší rozlohou ČR a dvěma talentovými soutěžemi najednou) a porota, která svými komentáři typu: "Fantastický," nebo "Mně se to líbilo," nesahá konstruktivní kritice Simona Cowella, Pierse Morgana a Amandy Holden ani po kotníky. Možná se to časem rozjede a objeví se zajímavější účinkující, pro mě, jakožto pro člověka žijícího v Británii, je ale tato soutěž už odepsaná. Vyhledávat si někde na internetu epizody pořadu, který nemá to správné kouzlo, zatímco v televizi běží nesrovnatelně lepší a zajímavější verze, zkrátka jaksi nedává smysl. (Více ke srovnání české a britské verze jsem napsala v komentáři k Britain's Got Talent.) | Dodatek 7. dubna 2011: Pár měsíců po konci přihazuju třetí hvězdičku, jelikož někteří soutěžící (Zuzana Sapárová, Richard Nedvěd) mě během pozdějších auditions zaujali a i porotci mi nakonec byli sympatičtí. A už jen za to, jak inteligentní byla celým svým podáním tahle show v porovnání se současnou nováckou superstar, si to průměrné hodnocení zaslouží.(3.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace