poster

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  **

  Celkom obstojné kopírovanie svetovo úspešnej show (America/Britains got talent), s interaktívnou funkčnosťou medzi vystupujúcimi a porotou.(2.10.2010)

 • Hrabka
  **

  Nechápu jak můžou porovnávat lidi s různými talenty... Někdo umí to, někdo zase něco jiného. Mě tyto soutěže prostě nebaví, ale chápu, že to k něčemu dobré je.(26.8.2011)

 • Mahalik
  ****

  Bez ohledu na to, že je to pro "stádo", musím podotknout, že mě to posadilo na zadek. Můžu odsuzovat, ale jelikož NENÁVIDÍM zdejší kopírování hvězdiček, nikoliv podle svého uvážení, ale podle elity, budu rozhazovat plnými hrstmi. Je úžasné, jak tenhle projekt překypuje nápady a snaží se věci prodávat, nikoliv je šidit. Má tolik odnoží, které bych rozebral, ale vždycky bych dopadl s povzdychem a zvednutým palcem. Jede v úplně jiné linii a tam, kde to zapáchá prvoplánem, cítím spíš neuvěřitelnou touhu po dosažení snu. Ať si říká kdo chce, co chce! A hrom do mě, jestli se Pyco nestane světovou moderátorskou ikonou. Histerickým fanouškem nejsem, obdivovatelem tutově. To jest můj názor!(16.11.2010)

 • Agatha
  ***

  Nečekal jsem zázrak a ani to, že u toho vydržim sedět až do konce. Už jen to se odráží na hodnocení, které je sice předčasné, ale v porovnání s nováckou napodobeninou (viděl jsem pár minut a stačilo mi to) je myslím objektivní. Souhlasím s ostatními: moderátoři neokoukaní, porotci sympatičtí, talenti sice nic moc, ale kdo by čekal v "1. díle" zázraky:-) Pokud s tím nebudou otravovat moc často, tak se rád podívám a zasměju. Dodatek (24.10.2010): Tak mě to pomalu ale jistě přestává bavit a dávám přednost vraždám s Bohdalkou na ČT1. Po několika semifinálových dílech snižuji hodnocení na 3* a dál si už nebudu kazit dobrý dojem z počáteční fáze soutěže.(25.10.2010)

 • Spiker01
  ****

  Co bylo lepší, Talent Mania nebo Česko Slovensko má talent? Zpočátku jsem si myslel, že Talent mania, ale po pár dílech jsem pochopil, proč prima válcovala ve sledovanosti právě novu. Talent je prostě lepší. Lepší moderátorská dvojice, porota, dokonce i soutěžící. Jen škoda, že neměli zelené tlačítko, ale chápu, že se chtějí odlišit :D...70%(16.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace