poster

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Normálně bych plný počet asi nedal, ale oproti verzi co běží na nově je plný počet povinost. Narozdíl od TV Nova, Prima do role porodců obsadila sympatické tváře a nedělá z pořadu jen další trapnou estrádu.(1.9.2010)

 • castor
  ***

  TALENTMANIA – plus: Banášová a Habera, mínus: všechno kolem, rozněžněný a věčně uplakaný Troška, vyhořelý Mareš, prapodivné výměny v porotě, tlačení na pilu za každou cenu, neustálé cpaní laciných životních příběhů a milion reklam k tomu jako bonus. ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – plus: dvojice moderátorů, Kraus a Slávik, příjemný a snesitelný formát, mínus: Bílá bez názoru a s medovými výroky, neustálé natahování všeho, co se ještě krapet natáhnout dá.(1.11.2010)

 • boshke
  ****

  Velice příjemné překvapení. Vtipní moderátoři, výborná porota a předně zástupy nejrůznějších talentů... 70%(18.9.2010)

 • Hrabka
  **

  Nechápu jak můžou porovnávat lidi s různými talenty... Někdo umí to, někdo zase něco jiného. Mě tyto soutěže prostě nebaví, ale chápu, že to k něčemu dobré je.(26.8.2011)

 • jonyyy
  ***

  Docela se divím, že v našich malých národech je spousta lidí s nevšedními talenty. Trochu jsem se bál, že bude samý zpěvák a tančník. Bílá a ten Slovák v porotě fajn. A Kraus ještě o třídu nad nima. Nikdo jiný neumí prohodit buranskou poznámku tak inteligentním způsobem, aby neurazil. Takže myslím, že se Got talent celkem vydařil i když na americký a hlavě britský to nemá. No a srovnání Nova - Prima je myslím dost jasné - hlavně tady na CSFD. 60%(6.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace