Benigni

(festivalový název) (studentský film)

Hrdina filmu trpí osamělostí – a najednou najde nečekaného společníka – přímo v podpaží. Film s humorem a lehkou nadsázkou zachycuje paradoxní situaci, ve které se muž ocitl a která mu vehnala do náručí poněkud netradičního společníka. Film o tom, že problém nakonec vůbec nemusí být problémem. (Fresh Film Fest)

KajusaK

Zajímavé téma,náměr, ale pěkně provedené,animace průměrná, ale příběh se mi moc líbil a dokonce rozesmutnil. ()

ecceHOMMO

Prevedenie síce zaujímavé, ale najviac ma zaujalo pitie mlieka slamkou...to som ešte neskúšal....A to asi zaujať najviac nemalo.... ()

orkadimenza

Život s jedním veselým nádorem nemusí být vždycky zhoubný. Ovšem bez něj je to nuda jen pro pár jedinců, včetně Benigniho a diváků tohoto kraťasu. ()

kaylin

Vizuálně je snímek zpracovaný zajímavě, který ale doplácí na to, že vlastně nemá pořádně co říct. Tohle téma už bylo zpracováno různě a snímek "Benigni" nepřináší nic nového navíc. Prostě jenom kraťas o tom, jak se dá nebo nedá žít s něčím, co z vás roste. ()

Trevor

Ak sa na to človek pozerá povedzme spôsobom že film tak trochu zobrazuje osamelosť hendikepovaných ľudí má to aj hlbší zmysel. Avšak celé sa to potom z tohto uhlu pohľadu zmení na čierny humor a to celkový dojem pokazí. ()