Chladnokrevně

Confidence

Chladnokrvne

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada / Německo, 2003, 97 min

Tyhle chytré podfucky mám velmi rád.....navíc se i velmi povedlo herecké obsazení.(20.11.2007)

DVD - Tohle krimi jsem viděl už kdysi kolem roku 2004 a vím, že mě nějak nenadchlo. Nejspíš jsem to tenkrát úplně nepochopil. Jediné, co mi utkvělo v paměti, byl Dustin Hoffman v roli magora. Včera jsem si film po x letech pustil znovu a tentokrát jsem byl mile překvapen. Podle mě se jedná o velmi slušně natočený film, který vám po kouskách poodhaluje, jak podraz vznikl a jak se realizoval. Závěrečné rozuzlení bylo překvapující. Výběr všech protagonistů na jedničku. CZ dabing velmi slušný (až na Garciu). 75% // (31.8.2013) - Po roce a půl další připomenutí tohoto velice kvalitního krimi o podfukářích. Vše podstatné jsem již uvedl v komentáři z minula, a tak mohu jen 4 hvězdičky potvrdit, ba dokonce v procentech trochu přidávám. 80% (with J.)(23.4.2012)

Scénář: Doug Jung .. Povedený, zamotaný film. Mám rád tyhle scénáře kde hlavní hrdina musí být ten nejchytřejší na světě (nebo jen v USA?), aby tohle vymyslel a ukočíroval takovou akci. Jak se ve filmu říká, podraz je jako šachy - musíte myslet 20 tahů dopředu. Takovou hlavu tedy nemám..:) A tenhle podraz se mi líbil víc než Dannyho Jedenáctka nebo Dvanáctka..(8.3.2005)

Podrazácký film, který si překombinovanou zápletkou a zmatečným vyprávěním sám podráží nohy. 60% Zajímavé komentáře: Gemini, Le_Chuck, jojinecko(9.4.2005)

Přes svěží režijní nápady jen lehce nadprůměrná věc o podvodvodních a podfucích, kterou, jak nezastírám, u mě z prachu zvedá úúúžasnááá Rachel Weisz, u které stačí vidět třeba jen to, jak sedí. Kurňa!!!(28.2.2005)