Chladnokrevně

Confidence

Chladnokrvne

Krimi / Thriller / Drama

USA / Kanada / Německo, 2003, 97 min

Dosti průměrná gangsterka o podvodnících, kteří podvedou koho se dá. O zvraty není nouze, nápad to má a herecké obsazení je taky lákavé. Ale ve výsledku film vůbec ničím nevybočuje z řady - jednoduše střední proud současné filmové produkce.(11.6.2004)

Dobrý scénář, vynikající herci a stylová režie. Nebýt nevýrazného Edwarda Burnse, mohlo to být ještě výrazně lepší. Postavte ho mezi Dustina Hoffmana a Rachel Weisz a stane se prakticky neviditelným. Zkrátka podobná situace jako v 15 minutách.(3.11.2003)

I když by se mohlo zdát, že film je svižný, nějak se mi celý vlekl.. Námět dobrý.. herecky poslabší..(20.8.2006)

Úžasně tu hraje Hoffman a také Rachel Weisz. Za zmínku stojí i další postavy. Za pochvalu můžeme dát také příběhu ala Dannyho parťáci nebo Spy game. Tady to bylo ale provedeno tak trochu jinak a do poslední chvíle jste nevěděli, kdo je zrádce a kdo ne. Jenže, skoro jsem u tohoto filmu usnul a to už o něčem svědčí.(2.6.2005)

Podrazácký film, který si překombinovanou zápletkou a zmatečným vyprávěním sám podráží nohy. 60% Zajímavé komentáře: Gemini, Le_Chuck, jojinecko(9.4.2005)

• - Slovo "fuck" a jeho další tvary zazní ve filmu 130krát. (Matros)