Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Ron McGee

Michael Lohmann

Joseph Conlan
  • MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

• Hapretor

Dost nudné. Kouknul jsem na to jen kvůli Summer Glau, která mě dost zaujala ve filmu a seriálu "Serenity" (Firefly) a ještě více v seriálu "Sarah Connor Chronicles". Ten její manžílek byl total debil. Dobře, že mu nehodila kruh. Ty tři kreténi dostatečně nesympatičtí. Na zabití času ok. Závěr byl přímo "šokující".(8.6.2013)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)