Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Smrtiace medové týždne

Mysteriózní / Drama / Krimi

USA, 2010, 89 min

Paul Shapiro

Ron McGee

Michael Lohmann

Joseph Conlan

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

• stration

Naprosto debilní dialogy, hromada kiksů a nelogické jednání postav. Ale dívat se na to jedním okem dalo.(25.8.2010)

• Illy

Největší sranda byla to nehybné moře v oknech kajuty.. Štronzo!:-))(14.11.2010)

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.)(6.1.2014)