Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Joseph Conlan

Kostýmy:

Kathe James
  • MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

Ještě před hodnocením filmu musím napsat, co mě pobavilo - TV Barrandov tento film pustila v rámci nedělních "pravdivých příběhů" jenže film nám oznámí, že "následující příběh je smyšlený“… :-) Jediný důvod, proč jsem vůbec o tento film zavadil, byla Summer Glau, kterou mám rád. A zde veškerá pozitiva snímku končí. Příběh je tak průhledný, že prakticky ze začátku uhádnete, co se vlastně na té lodi stalo. Nemám rád filmy, kde si scénárista honí… ehm… triko a píše stylem "ha, to mám dobrý scénář, tolik dvojsmyslných vět, no to není možné, aby někdo odhadl konec…“ Opravdu, ta šokující pointa byla hodně, hodně trapná. Jinak ale se snímkem nemám větší problémy. Na TV film je to poměrně slušně obsazené i natočené a jak říkám, pro Summer Glau mám opravdovou slabost… takže za ni dávám o jednu hvězdu více. 50 %.(16.11.2010)

• stration

Naprosto debilní dialogy, hromada kiksů a nelogické jednání postav. Ale dívat se na to jedním okem dalo.(25.8.2010)