Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Michael Lohmann

Joseph Conlan

Kostýmy:

Kathe James

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

• Illy

Největší sranda byla to nehybné moře v oknech kajuty.. Štronzo!:-))(14.11.2010)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

• FireTight

Další film z barrandovského cyklu "Pravdivé příběhy" a opět další podprůměrný thriller na nedělní večer. Naprosto nesympatické postavy, Maďaři nevypadající jako Maďaři, dialogy plné klišé ("Víte, já jsem také přišla o manžela...") a milionkrát slyšených věcí, klasický americký happyend, který vlastně skončil tak, že jsme se dozvěděli, že šanci na zatknutí Ross tu je, ale to bylo tak všechno. A hlavně naprosto nesympatická agentka FBI, která očividně sežrala všechno kriminalistickou moudrost světa, i když tam přeci byla pouze na dovolené! Ty její rady, postřehy a poučky mě občas dostávaly vážně do kolen... Za co tedy ty dvě hvězdičky? Za hezkou výletní loď a... a.... a za hezkou výletní loď.(15.11.2010)