Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Michael Lohmann

Joseph Conlan

Kostýmy:

Kathe James

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

• Autogram

Pamätáte si alebo nepamätáte...? -- Do čoho sa to musí moja krásna terminátorka namočiť?(3.5.2013)

• MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.)(6.1.2014)