Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Ron McGee

Michael Lohmann

Joseph Conlan
  • Autogram

Pamätáte si alebo nepamätáte...? -- Do čoho sa to musí moja krásna terminátorka namočiť?(3.5.2013)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

• stration

Naprosto debilní dialogy, hromada kiksů a nelogické jednání postav. Ale dívat se na to jedním okem dalo.(25.8.2010)

• Hapretor

Dost nudné. Kouknul jsem na to jen kvůli Summer Glau, která mě dost zaujala ve filmu a seriálu "Serenity" (Firefly) a ještě více v seriálu "Sarah Connor Chronicles". Ten její manžílek byl total debil. Dobře, že mu nehodila kruh. Ty tři kreténi dostatečně nesympatičtí. Na zabití času ok. Závěr byl přímo "šokující".(8.6.2013)