Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010, 20 min

Joseph Lawrence, Melissa Joan Hart, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Taylor Spreitler, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Taylor Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston

Parádní seriál! Melisse to moc sluší, Josephovi ještě více a spolu se dvěma puberťáky (taky hrají moc dobře) tvoří opravdu netradiční rodinu. Nedokážu říct, co mě na tomhle seriálu upoutalo nejvíce, ale myslím si, že to bylo vzájemné pošťuchování Mel a Joeyho, každopádně jsem si pustila jeden díl, a už jsem byla v tom :-D(25.9.2011)

Slabší americký sitcom. Nelze ovšem neohodnotit alespoň třemi hvězdičkami chemii mezi Melissou Joan a Josephem. Tady to skutečně jiskří!(26.4.2013)

• Khumbac

1. Infantilní 2. Nerozesmál mě ani jedn vtip 3. Prostě sračka :)(17.5.2016)

K mému velkému překvapení se z Melissy a Joea vyklubal nadprůměrný sitcom, se kterým ráda trávím čas. Mezi hlavními představiteli panuje neuvěřitelná chemie (fakt z obrazovek lítá jiskra za jiskrou). Melissa se rozhodně vymanila z role pubertální čarodějky a stala se z ní roztomilá občas stále pubertální ženská. Joey je neskutečně sexy, slintám nad ním stejně jako asistentka Melissy (k mému zklamání si nechal Joey na 2. sérii narůst vlasy, ach jo). Obsazení do rolí dětí se maximálně povedlo a právě oni přidávají seriálu na kvalitě a vtipu. Hlavně teda Alex, tu naprosto žeru. Melissa a Joey patří k sitcomům, které vás nejen rozesmějí, ale i pohladí na duši.(24.11.2012)

Příjemný sit-com, po kterém v poslední době často sáhnu při špatné náladě. A zabírá. Nejde o seriál, při kterém by se člověk popadal smíchy za břicho, ale jak říkám - příjemná oddychovka.(1.8.2011)