Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010, 20 min

Joseph Lawrence, Melissa Joan Hart, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Taylor Spreitler, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Taylor Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston
  • Khumbac

1. Infantilní 2. Nerozesmál mě ani jedn vtip 3. Prostě sračka :)(17.5.2016)

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 95% l(12.9.2010)

Opravdu zde nechápu to hodnocení nad 70 %, když se dle mého názoru jedná zcela o průměrný sitcom s vtipy, kterým se občas člověk zasměje (i když tady skoro vůbec). Joey mě většinu času, co stráví na obrazovce, štve a kolikrát mám chuť mu hlavu omlátit o zeď nebo ho nakopat do jistých míst. Jeho nekonečné moralizování, kecy a neustálé ochraňování Lenox, jak kdyby jí kluci dělali nevím co, mě neskutečně vytáčí. Aspoň, že Mel a děti se dají v klidu snést. Pro mě se jedná o seriál na jedno shlédnutí (maximálně na dvě po pár letech), ale vícekrát ho opravdu vidět nepotřebuji.(26.5.2016)

• Tommassi3

Na sitcom půjčující - Při vší té tvůrčí nešikovnosti lze stěží mluvit o vykrádání.. - si od kdekoho až neskutečně prázdné a jalové..(9.5.2016)

Pozrel som si prvu seriu a som spokojny, presne to co som cakal takze dopozeram celu seriu, ale hodnotenie by sa nemalo zmenit. Doporucam vsetkym, ktori maju radi sitcomy, a iskrenie medzi dvoma ludmi okolo 30tky :)(24.1.2012)