• Skejpr

Bekmambetov to tam pořád má, akci zvládá s přehledem, záběrům dokáže dát velmi osobitou stylizaci a dynamiku má v malíčku. I s velmi zvláštními triky si dokáže pohrát a předložit tak poměrně opulentní a zajímavé akční momenty. Bohužel, způsob, jakým je film odvyprávěn je takřka žalostný. Absolutně postrádá jakékoliv propojení, omezuje se skutečně jen na jednotlivé scény, které kolikrát nepřesáhnou plochu dvou minut, ale postrádají jakýkoliv dramatický oblouk. Vinou toho postrádá Abraham jakýkoliv tah na branku a namísto, aby gradoval, v podstatě jen plyny a ani nezvládá pořádně bavit. Což je škoda, protože parametry na to má. Benjamin Walker v hlavní roli je výborný, stejně tak M. E. Winstead. O to větší je tedy škoda, že nedostali možnost řádně vyniknout..(27.7.2012)

• Xmilden

Docela chápu, že dobrých scénářů je jako šafránu a tak producenti sázení na moment překvapení a občas se vytasí i třeba s tím že prezident Spojených Států Amerických kosil upíry. Tady by měli přestat komentář číst všichni ti, kteří mají IQ vyšší než 120. ............... Přestože se jedná o pitominu, kterou ani nelze brát vážně. Chvílemi se film snaží působit seriózním dojmem. Závěrečná vlaková scéna se povedla a obsahuje i nezbytné překvapení. Celé bych to shrnul nejlépe asi tím, že kdo neviděl, o moc nepřišel.(16.10.2012)

Zaujímavý mix, ktorý nakoniec vôbec nie je taký zlý ako som podľa okolitých dojmov očakával. I tak sa však nejedná o nič, čo by ste si nemohli nechať ujsť a problémov tohoto filmu je viac než dosť. Benjamin Walker nie je trikrát nádherný, ani scenár, i keď podľa knižnej predlohy, nie je nijaké terno. Čo však treba uznať, je, že Bekmambetov to proste s kamerou vie a tak je Lovec upírov technicky čistý a niektoré efektné scény sú ohromujúce. Ako horor slušné, podkreslenie hudbou skvelého Henryho Jackmana je výborné.(28.12.2012)

Sám velký Abe Lincoln jako lovec upírů? Proč ne, když na to divák přistoupí, tak mu film nabídne solidní zážitek plný zajímavých scén a zajímavého příběhu. Reálný příběh? O tom pochybuji. Solidní mystifikace? Nejspíš ano. Každopádně i když zde zřejmě fantazie tvůrců pracovala na plné obrátky a i když zřejmě chtěli tvůrci využít velké popularity upíské tématiky mezi mladými lidmi, výsledek je stravitelný, atraktivní i docela napínavý. Film jsem v TV zapnul naprosto náhodou v průběhu pozdního sobotního večera a dokázal mě zaujmout natolik, že jsem od něj nedokázal téměř odtrhnout zrak, ale to ještě neznamená, že se jedná o dokonalý biják. Své mouchy to bezpochyby má, z nichž tou největší mouchou je představitel hlavní role. Benjamin Walker mi prostě jako Abraham Lincoln vůbec neseděl, chtělo to vybrat někoho charizmatičtějšího, ale i některé scény mi přišly až příliš přitažené za vlasy, a to říkám i přesto, že jako pravidelný divák seriálů Upíří deníky a True Blood jsem zvyklý na všechny možné bitky mezi upíry a lidmi a na různé způsoby zabíjení upírů, ale zde už některé scény byly až moc přehnané. Nicméně jako mystifikace to je solidní filmový počin, a i proto uděluji tři hvězdy.(31.8.2014)

• Véča

Fragmenty ze života upírobijce - shrnuto v bodech - děj nedrží pohromadě, logika chybí, přeskakování o dvacet let rozčiluje, patriotismus je směšný, jen ta přitaženost za vlasy je místy zábavná. Ve výsledku to vlastně není o moc lepší než Abraham Lincoln vs. Zombies od společnosti Asylum.(31.7.2012)

• Benjamin Walker