• zelvopyr

Když ony mě tyhle suchopárné historické dokumenty bez špetky fantazie a interpretace, prostě jen fakta, fakta... dost nebavějí. Jakoby se to nedalo pojmout nějak inovativněji... Inu dobrá, myšlenka je krásně šáhlá a slibná. Co tenhle film vraždí, to je, dvakrát žel, odvyprávění a provedení. Vezměme tuny patosu a politické a genderové vyváženosti a udělejme z toho nekvalitní, příšerně dlouhý videoklip. Postprodukce a efekty jsou v každém záběru, takže (v důsledku vítězství kvantity nad kvalitou) jsou zpravidla nezkousnutelně odfláknuté. Jedna hvězdička za digitální krev -- kdyby nebyla ta, byla by impotence dokonaná. A druhá za nebožku původní myšlenku, kterážto zhebla nezáviděníhodnou smrtí. P.S. co mě dostalo do kolen a na záda, tvůrce titulků moc angličtinu nepobral, takže párkrát tam byl zásadně obráceně význam, ale perla s "4 scores and 7 years ago" přeložené jako "před 4 úspěchy a 7 lety"... ROTFL (pozn. hovoří se o 87 letech, před kterými byly USA vyhlášeny).(13.10.2012)

• Davies182

Sračka roku. Tim dokázal natočit zhmotnělé noční můry Stevena Spielberga!(10.8.2012)

Mně se to Líbilo! Herec vypadal jako Prasečí Zadek, Noa, ale tady nejde o Herce jak o Kvalitu Filmu! Super Efekty + zpomalené Záběry, Jedna z nejlepších Upířin Poslední Doby, já si vybavím kvalitní jen dvě a to Wir Sind Die Nacht a 30 Dní Dlouhá Noc!(14.10.2012)

60%(6.12.2015)

• choze

WANTED byla šleha, ale tohle Timur totálně prosral. Nic proti prznění historie ani ultrabéčkovému námětu, právě naopak, ale tady je všechno špatně - unylý hrdina i padouch, ještě unylejší děj a tempo, akce je zpomalovaná až do otravnosti a humoru je hodně poskrovnu. A odpudivě počítačové to je až to bolí.(17.10.2012)

• Benjamin Walker