Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Henry Jackman

Clark Spencer

Ale ano, proč ne. Příjemná vzpomínka na mé dětství, kdy jsem si Medvídka Pú s radostní pročítal a také sledoval seriál. Animace byla moc hezká a hodinová stopáž rovněž přišla vhod. A opravdu jsem se i ze srdce zasmál. Opět nejlepší a nejvtipnější postava Králíček. 7/10(22.8.2012)

Čistá čtyřka. Milé, malé, hezké, krásné. Jen více takových epizodek. Musím říct, že od té doby, co jsem pár příběhu Medvídka Pú četl, mám k tomu animovanému malinko jinačí vztah. Přeci jen, i když je to seberoztomilejší, tak prasátko to prostě kazí. Kresba v knížkách je hezčí. Ale co, tady je zase gejzír nápadů a to především u scén "animace v animaci" - jestli víte, co tím myslím. Povedlo se a začínám mít z toho letošního filmového nadělení malinko lepší pocit. A zase mám něco s břichem. Stejný problém jako u Rattatouile - nekoukat hladový. A na závěr pár poznámek: Hnedtubud - perfektní překlad. John Cleese - svět potřebuje více Johna Cleese.(29.12.2011)

"Neboj se Králíku, Prasátko to vykoumá." No..to jo.(18.12.2012)

Viktooorka s prasátkem bodovaly na plné čáře. Nejvysmátější a nejpohovější kinoakce, kterou jsem zažil. PS: Sejdeme se na Šmoulech?:)(15.5.2011)

• Katullka

Mentálně retardované zvířátka v krásném provedení. Za tu debilitu ale musím dát dvě hvězdy. Tohle mé dítě určitě sledovat nebude!(29.8.2011)

• - Film obsahuje potitulkovú scénu. (Momo_desu)