poster

Medvídek Pú

 • USA

  Winnie the Pooh

 • Slovensko

  Macko Pu

 • Slovensko

  Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Kamera:

Julio Macat

Hudba:

Henry Jackman

Producenti:

Clark Spencer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  *****

  Tento príbeh Macka Pú je zatiaľ najlepší. Nádhernú animáciu dopĺňajú krásne a chytľavé pesničky. Príbeh je pútavý a je v ňom množstvo komických scénok, ktoré sa mojím deťom páčia. S deťmi sme sa neskutočne bavili a odvtedy ide u nás táto rozprávka skoro každý deň. Vrelo odporúčam všetkým rodičom, zábava zaručená. Dávam 95%.(22.2.2013)

 • Tuax
  ****

  Když jsem si pustil medvídka Pů, říkal jsem si jestli nejsem blázen. Ale chtěl jsem ho vidět v nové podobě a nakonec to stálo za to. Velice se mi líbilo propojení vypravěče, knihy a samotného animovaného příběhu. Navíc byla v tom taková roztomilá vtipnost s dokonalou dětinskou naivitou. Sekvence Půových vizí medového světa byla dosti úchvatná. Jenže jako celek to na mě už tak moc nebralo, přeci jen je to pro mnohem mladší diváky. Každopádně zápletka s jámou a jak z ní ven, když mají sovu mě docela dostala. Závěrečné titulky jsou jedny zmála, které jsem kdy dokoukal úplně celé a s každým detailem, protože to jak si snimi animátoři vyhráli za shlédnutí stojí, včetně malého bonusu po titulcích. Roztomilé medové pohádkové vyprávění. 8/10(26.10.2011)

 • kulyk
  ***

  Ve Stokorcovém lese, ať prší nebo leje, gay zvířátka točí své rozmilé freje. Kryštůfek Robin musí mít v hlavě zajímavý maglajz. Podle mě chodí doma v lodičkách a sám sobě píše rtěnkou vzkazy na zrcadlo. Ale ty zmeškaný potraty to evidentně baví a je od nich alespoň klid, to je hvězdami k nezaplacení. Prachsprostě tu nyní odkazuji na svůj deníček, kam hodlám umístit paralelu mezi postavami z chlapečkovy choré mysli a uživateli volné...(5.5.2012)

 • F.man
  ****

  Krásné, milé, sentimentální. Med. Jen proč prosím takovou kratičkou jednohubku? Med. Šedesát minut je zbytečné málo. Med. Děti přece minimálně dalších 15 minut pozornost udrží. Med. Zvláště když jde o takhle milé postavičky. Med. Nicméně svou jednoduchostí u mě sbírá Medvídek Pů strašně moc bodů a připomíná mi, že ty klasické přiběhy stále dokážou táhnout. Med. Veliké plus za propojení s knižní formou písmenek a vlastně i celou zápletkou. As Pooh watched the honey honey away, his honey honey honey honey... (27.11.2012)

 • ivishka
  ***

  Medvídek Pú - moje dětská láska :-).//Pobavilo - 7 znamení, že postavičky z Medvídka Pú berou drogy : Ijáčka nic nezajímá, ma pomalé reakce a do ničeho se mu nechce -> Marihuana. , Prasátko se všeho bojí včetně toho, že po něm jdou -> Houbičky.,Králík se do všeho míchá a pořád musí všechno mít -> Kokain.,Tygr nedokáže být v klidu, pořád poskakuje a přesto není nikdy unaven -> Extáze.,Pú má rád sladké a má velkou představivost ->LSD.,Kryštůfek Robin může mluvit se zvířaty->Halucinogeny.,Sova je vždy tam, kde je jí zapotřebí a pomůže každému, kdo to potřebuje->Dealer.(3.7.2012)

 • - Film obsahuje potitulkovú scénu. (Momo_desu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace