Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Henry Jackman

Clark Spencer
  • Davies182

Nech, nechci, NECHCI bejt zlej. Jen mi přišlo, že to je přehnaně dětinské (nene!), a hlavně, že se tam celou dobu nic podstatného nedělo... Zdaleka nejkrásnější jsou ujeté písničky v podání Zooye Deschanel, její hlas je pohlazením na duši.(13.12.2011)

Medvíka jsem popravdě moc nemusel ani v jeho kratičkých epizodách a tudíž i tento celovečerák (překvapivě také velice krátký) nebyl zrovna můj šálek kávy. Ale pro děti naprosto ideální pohádka, u které vydrží i rodiče.(1.10.2011)

Těžká nostalgie, ale z takových animáků jsem už vyrostl. 3* právě za tu nostalgii a za návrat do děckých let.(9.11.2011)

Ve Stokorcovém lese, ať prší nebo leje, gay zvířátka točí své rozmilé freje. Kryštůfek Robin musí mít v hlavě zajímavý maglajz. Podle mě chodí doma v lodičkách a sám sobě píše rtěnkou vzkazy na zrcadlo. Ale ty zmeškaný potraty to evidentně baví a je od nich alespoň klid, to je hvězdami k nezaplacení. Prachsprostě tu nyní odkazuji na svůj deníček, kam hodlám umístit paralelu mezi postavami z chlapečkovy choré mysli a uživateli volné...(5.5.2012)

Mňa na rozdiel od ostatných to až tak moc neuchvátilo.Celkovo je to ale fajn. Lubi sa hlavne ten štýl rozprávania príbehu. Čo sa týka príbehu nie je to nič nového, je to skrátka poučné, vtipné, dobrodružné, veselé, svižné, sladké a pre deti. 70%- 3*(11.11.2011)