Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Henry Jackman

Clark Spencer

nostalgie, Zooey a chytlavé písničky (kterých na druhou stranu nemuselo být tolik) nestačí, tomuhle pokračování animované klasiky totiž chybí pořádný děj..(3.11.2011)

Asi žiadnej inej rozprávke sa nehodia prívlastky zlatá, milená a roztomilá viac, ako Mackovi Pú. Úchvatná naivita, 2D animácia, dokonalý dabing (anglický), úžasné postavičky... Ijáček, Prasiatko a hlavne podarený Pú, ktorý ma s tým jeho "ooh, bother!" zakaždým dostal... všetko je proste perfektné. Hoci jemné výhrady mám, toto je jednoznačne rozprávka, ktorú budem púšťať svojim deťom!(27.8.2011)

Vskutku krásná pohádka, která do dětských let dovede vrátit asi každého, komu se jen trochu chce. Hodinka uteče jako voda (nebo medík), vy se pobavíte, zapomenete na to, na co momentálně zapomenout toužíte... Takže co si přát víc? Nový Pú navíc není vyloženě dětský, ale skrývá i řádku dospěláckých mrknutí ("vojenská" příprava pasti na Brzopěta, prasátko parodující Indianu Jonese, celá ta nádherná scéna s plyšáky chycenými v díře a především nápaditý způsob vyprávění, díky němuž se celý děj odehrává jakoby na stránkách knihy). K tomu všemu krásná a poctivá 2D animace, při jejímž sledování si člověk uvědomí, jak mu vlastně chybí. Pět hvězd, 100%.__P.S. Výborný je i český dabing. Králík bez hlasu Stanislava Fišera sice působil lehce nezvykle, nicméně Jiří Korn mu obzvlášť ve zmíněné scéně s propastí patřičnou šťávu dodal. Na originální znění jsem vlastně přepnul jen párkrát, a to pouze kvůli Johnu Cleesovi, který se skvěle zhostil role vypravěče (v českém znění neméně dobrý Vladimír Brabec).(25.9.2011)

Krásné, milé, sentimentální. Med. Jen proč prosím takovou kratičkou jednohubku? Med. Šedesát minut je zbytečné málo. Med. Děti přece minimálně dalších 15 minut pozornost udrží. Med. Zvláště když jde o takhle milé postavičky. Med. Nicméně svou jednoduchostí u mě sbírá Medvídek Pů strašně moc bodů a připomíná mi, že ty klasické přiběhy stále dokážou táhnout. Med. Veliké plus za propojení s knižní formou písmenek a vlastně i celou zápletkou. As Pooh watched the honey honey away, his honey honey honey honey... (27.11.2012)

V prvom rade by som začala tým, že vážne som si nevšimla, že Macka Pú daboval niekto iný. Som tak trochu v šoku. Jo a teraz k samotnému filmu. Príjemne pobavil a zahrial pri srdci takisto ako The Many adventures of Winnie the Pooh. Tiger pre mňa zase najlepšia a najvtipnejšia postava, animácia pekná a dabing perfektný. Spokojnosť. Jednoznačne 5* Macko Pú je síce môj favorit až na druhom mieste ale rada si ho "uctím" tým, že ho nosím na tričku či ho mám na peňaženke. To isté patrí pre toho oslíka a ostatné postavičky. Ale Tiger je proste Tiger. Jo a potitulková scéna naozaj pobavila. Opäť odporúčam v originálnom znení ten dabing je proste nenahraditeľný.(21.4.2014)

• - Film obsahuje potitulkovú scénu. (Momo_desu)