Medvídek Pú

Macko Pú

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 60 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Julio Macat

Henry Jackman

Clark Spencer

Ale ano, proč ne. Příjemná vzpomínka na mé dětství, kdy jsem si Medvídka Pú s radostní pročítal a také sledoval seriál. Animace byla moc hezká a hodinová stopáž rovněž přišla vhod. A opravdu jsem se i ze srdce zasmál. Opět nejlepší a nejvtipnější postava Králíček. 7/10(22.8.2012)

Viktooorka s prasátkem bodovaly na plné čáře. Nejvysmátější a nejpohovější kinoakce, kterou jsem zažil. PS: Sejdeme se na Šmoulech?:)(15.5.2011)

Mňa na rozdiel od ostatných to až tak moc neuchvátilo.Celkovo je to ale fajn. Lubi sa hlavne ten štýl rozprávania príbehu. Čo sa týka príbehu nie je to nič nového, je to skrátka poučné, vtipné, dobrodružné, veselé, svižné, sladké a pre deti. 70%- 3*(11.11.2011)

• Katullka

Mentálně retardované zvířátka v krásném provedení. Za tu debilitu ale musím dát dvě hvězdy. Tohle mé dítě určitě sledovat nebude!(29.8.2011)

Těžká nostalgie, ale z takových animáků jsem už vyrostl. 3* právě za tu nostalgii a za návrat do děckých let.(9.11.2011)