poster

Máme rádi velryby

 • USA

  Big Miracle

 • USA

  Everybody Loves Whales

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Veľký zázrak

Drama / Romantický

USA, 2012, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 2,133 // Otvárací Víkend USA: $7,760,205 //(29.12.2012)

 • heyda
  ****

  Mohla to být bomba, takhle je to jen lehce nadprůmerný filmeček, který ale stejně potěší. Drew já miluju odjakživa (její dabing je zde děsný), ale hlavně oceňuju celý příběh, který dost možná pomohl k ukončení Studené války mezi USA a SSSR. Ken Kwapis se ukazuje, že nemá moc velký talent, měl by se ještě hodně co učit, ale na druhou stranu A walk in the Woods se mu hodně povedlo :) Tak s přimhouřeným okem za 4 hvězdy, ať nežeru :D(22.8.2016)

 • Beastmaster4
  ***

  Ačkoliv mám zvířata hodně rád a filmy o nich a s nimi též, tak mě podobné happy záchranářské kousky nechávají celkem chladným. Příběh typu, zachráníme zvířátko, pár lidí se přitom zamiluje, pár lumpů najde kousek dobra v srdci a nakonec si všichni zatleskáme, nějak nežeru. Film je dle skutečné události, bohužel o této záchraně velryb v minulosti nic nevím, tak nemohu soudit a porovnávat co je ve filmu limonáda a co zrnka pravdy. Na mě to celé působilo moc růžově. Roztomilá Drew Barrymore byla sice pořád stejná (rozumí střelená, hezká a roztomilá), ale to je vše, co mě dokázalo zaujmout. Komicky pak už jen vypadaly triky skákajících velryb. Celkem tedy průměrná rodinná podívaná, kterých jsou hromady a hromady. Nic co by vyčnívalo, spíše pěkně zapadlo mezi ostatní podobné. Ale aspoň něco, co zas ukáže na problémy obyvatel naší planety (a tím nemyslím nás lidi).(4.6.2012)

 • gogo76
  ***

  Film Big Miracle nijako nevybočuje z hromady podobných, ale je natočený podľa skutočnej udalosti a preto je jeho hodnota o niečo vyššia. Mám rád veľryby a prial som si, aby to bol skvelý film. Problém je, že v podobných filmoch chýba akékoľvek prekvapenie a nezostáva nič iné len "pretrpieť" 100 minútový film, o ktorom vopred viete ako skončí. Taká Orka zabiják to je už iný level. 60%.(2.1.2016)

 • Lenny.M
  *****

  Měla bych se přestat dívat na filmy se zvířaty, protože jsou vždy strašně dojemné a navíc, když se v nich objeví jedna z mojich lásek jako je Drew Barrymore, nemůže to dopadnout zle. Opravdu krásná podívaná, kdo si chce večer jen tak poplakat, hurá na Big Miracle! :) A absolutně nechápu zdejší hodnocení, opravdu po těch pár letech zde jsem došla na to, že lidé jsou tu úplně bezcitní a sledují filmy jen kvůli tomu, aby měli ve statistikách o 1 film více...(16.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace