Žena v černém

Susan Hill (kniha)

Jane Goldman

Produkce:

Richard Jackson

Na dnešní hororové poměry bez debat jedna z kvalitek, hlavně díky krásně strašidelnému prostředí, které vychází z nej gotický Hammer tradice. Užijete mlžných oparů, sešlých honosných sídel a stínů, močálů, kvalitní hlavní bubáčice. ALE jestliže byla první polovina dokonale odvyprávěná, bez nějakých odboček a ruchů, tak to pro mě ztratilo paradoxně jakmile začalo to opravdový napětí. Jednak díky předvídatelnosti (lekačka všude, kde ji čekáte), ale taky... prostě... Radcliffe. Ten sice skvěle rappuje abecedu, ale podělal mi už celý filmový POTTERy a ty koule jsem mu na plátně prostě nikdy nevěřil. Takže tím pro mě padá charismatický hlavní hrdina ve středu toho všeho. Ale, aspoň jsem tady nemusel snášet jeho úsměv na facku...(12.8.2015)

Dlho som sa nevedel rozhodnut, ci dat tomuto filmu 3 alebo 4 hviezdicky, ale kedze ma ducharske lakacky bavia a v kine bola celkom zabavna atmosfera a okrem toho ma i uzivatelka Madison ovplyvnila, tak som pridal aj tu stvrtu. Problem je len v tom, ze podobnych filmov je natocenych prilis vela avsak tento ma jednu obrovsku vyhodu, ktora donuti hlavne fanusikov Harryho Pottera pozriet sa na tento film hlavne kvolu nemu. Takuto vyhodu tie ostatne duchariny z neznamymi hercami nemaju. Nuz uvidim, ci si tento film niekedy zopakujem, ale snad ano, aj ked ja mam pri ducharinach radsej trosku viac krvi :-) Uzivatelka Madison vie, o com hovorim. ________ Daniel Radcliffe - (Arthur Kipps) +++ Sophie Stuckey - (Stella Kipps) +++ Roger Allam - (Pán Bentley) +++ Andy Robb - (Doktor) +++ Ciarán Hinds - (Daily) +++ Misha Handley - (Joseph Kipps) +++ (Videl v kine 01.04.2012) +++(28.5.2012)

Solídne natočená, ale ničím výnimočná neškodná ducharina pre dnešnú mládež.(22.2.2012)

• - Ve filmu je možné spatřit dobové hodiny, které navrhoval Martin Wilkinson. (Claude Speed)

• - Auto, které ve filmu patří Dailymu (Ciarán Hinds), je Rolls Royce Silver Ghost. Tento vůz patří k nejcennějším vozům na světě a jeho hodnota je odhadována přibližně na 35 milionů amerických dolarů. (Hejtmy)

• - Film měl rozpočet 13 000 000 americých dolarů a očekával se příjem 11 000 000 amerických dolarů za první týden. Realita však přinesla 20 000 000 amerických dolarů za první týden a celkově je ke dni 26. února 2012 výdělek 50 469 000 amerických dolarů. (Terva)