poster

Žena v černém

 • Velká Británie

  Woman in Black, The

 • SK název

  Žena v čiernom

Horor / Drama / Thriller / Mysteriózní

Velká Británie / Kanada / Švédsko, 2012, 92 min

Režie:

James Watkins

Předloha:

Susan Hill (kniha)

Scénář:

Jane Goldman
 • pan Hnědý
  ***

  Konec zamrazí. Výborná práce se stínem, světlem a zvukovými ruchy, které jsou základem lekaček (takže sound dejte na vyšší level). Nevím jestli je to náhoda, ale opět jsem se nejvíce lekl ve scéně s vránou, tak jako v Messengers. Woman in Black je obalený v slušným hororým kabátu, kterému stačí malinko k nadprůměrnosti v tomhle subžánru.(8.11.2013)

 • B!shop
  ***

  Historicky duchariny mam rad a tenhle patri k tem lepsim, ale zase precejen par problemu tu je. Pribeh jede vicemene v klasickejch predvidatelnejch kolejich, vysvetleni o co tu jde taky neni buhvijaky a zaver je lehce stupidni. Ale zase to vynahrazuje solidne hrajici Radcliffe a hlavne perfektni atmosfera s par solidnima lekackama, vicemene od zacatku do konce obstojne napinavy a vizualne moc pekny. Celkove jsem sice spokojenej, ale furt to bohuzel neni na vic nez lepsi 3*.(27.2.2012)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: CBS Films // Počet premietajúcich kín v USA: 2,855 // Otvárací Víkend USA: $20,874,072 // Nepatrím síce k hororovým fanatikom, ale viem ohodnotiť kvalitu a Woman in Black ju určite má. Dej je možno jednoduchý a nevyniká ničím výnimočným, no temná a hororová atmosféra áno. K tomu Daniel dokázal, že vie zahrať aj niečo iné, ako kúzelníka a do filmu zapadol kvalitne.(4.9.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film měl být původně natočen ve 3D. (Terva)

 • - Chlapec, který ve filmu hraje syna Daniela Radcliffa, je ve skutečnosti jeho kmotřenec. Pro roli ho navrhl sám Radcliffe, aby filmový vztah otce a syna působil autentičtěji. (Aurum)

 • - V novinách je možné spatřit jméno Arthur Conan Doyle, který v době, kdy se film odehrává, opravdu žil. (Claude Speed)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace