poster

Žena v černém

 • Velká Británie

  The Woman in Black

 • Slovensko

  Žena v čiernom

Horor / Drama / Thriller / Mysteriózní

Velká Británie / Kanada / Švédsko, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Zajímavá duchařina s atmosférou, která postupně houstne, až by se dala krájet. Radcliffe není sice oslnivý, ale svým civilním výkonem dá zapomenout na Harryho Pottera, v jehož "poutech" se pohyboval víc jak 10 let. Celkově pro mě sympatické překvapení, sice jsem podobných snímků viděl už řadu, ale i tak jsem měl nejméně čtvrtinu filmu nefalšovanou husí kůži....(5.9.2012)

 • pan Hnědý
  ***

  Konec zamrazí. Výborná práce se stínem, světlem a zvukovými ruchy, které jsou základem lekaček (takže sound dejte na vyšší level). Nevím jestli je to náhoda, ale opět jsem se nejvíce lekl ve scéně s vránou, tak jako v Messengers. Woman in Black je obalený v slušným hororým kabátu, kterému stačí malinko k nadprůměrnosti v tomhle subžánru.(8.11.2013)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Popravdě, na prdel jsem nespadl. Dle reklamní kampaně mi měly stát vlasy hrůzou. Nestály mi ani vlasy, ani nic jiného. Dobrá kamera, zvuk a dobré herecké výkony. Bohužel příběh slabší. Film na jedno mrknutí.(27.2.2012)

 • petero
  **

  Tak dobré hodnotenie a tak nezáživný film. Natočené je to slušne o tom potom ale bezcielne motanice v dome a medzi domom a dedinkou ma strašne uspávali. Jedine slušné a nečakané ľakačky fungovali na výborná a koniec bol super ale dal som to asi až na piaty krát, takže aj to hodnotenie je také aké to bolo "strhujúce". Skrátka o Daniela som sa nebál, keby tam behala polonahá deva prihodil by som možno hviezdičku naviac ;-)(29.7.2012)

 • Ingrid
  ***

  Nic proti adaptacím, naopak. Ale v tomto případě se asi nikdy filmové zpracování nebude moci rovnat mnou obdivované suverénnosti a zároveň lehkosti, s jakou byl příběh napsán spisovatelkou Susan Hill (specielně u působivějšího, vygradovaného konce jsem možná i pomuckala nervozitou stránky). Strašení Arthura v domě je ale téměř totožné včetně infarktového houpacího křesla, tak to má být. Panoramatické pohledy na mokřiny jsou jedním z dalších kladů. Celkově ale snímek vychází jako průměr, formálně i stylově rutinně, tedy neurazí - nenadchne.(10.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace