Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

J*A*S*M

Tuhle kuchařskou show s tímto hvězdným obsazením musel vymyslet někdo velmi potměšilý. Skvělá zábava na účet zúčastněných. Všechny vás miluju. ()

Isherwood odpad!

Hyperdebilita galaktických rozměrů! Mívám masochistické tendence pálit těmhle sračkám plnou, ale tohle byl výtlem, který prostě nedávám. Nemám sílu na to, abych se smál téhle sbírce ‚celebrit‘ a těšil se na další díl. Upřímně, pohled na Dollyny botoxem napíchané rty mi regulérně zvednul kufr. Zhovadilost si zase vystoupila o pár levelů výše! Píče s povidlama. ()

Djkoma

Freaks vaří aneb jakou úroveň mají v Česku a na Slovensku celebrity. Zvrácený humor vznikající chováním a všední realitou hvězd pobaví každého obyčejného měšťáka. Nadávky na štáb, že se motá v kuchyni v kuchařské show(!) ruku v ruce s rádoby kamarádstvím většiny přítomných jsou už jen třešničkami na odporném dortu politého sladkou polevou. Formát identický s Prostřeno! je sám o sobě docela fajn, ale celebrit verze má úplně jiný rozměr. Přesto to má smysl, odnesete si: 1) Dior a Versace nejsou otázka vkusu, ale peněz, 2) Objímání stromů a nadávky na éčka v jídle jsou jen snahou zakrýt touhu po absintu, 3) Reklama proti plastickým operacím vyjde někdy levněji, než by člověk tušil, 4) Pouze hezké a milé ženy hrozně nudí, 5) Vyměnit sprostou milionářku za sprostou zpěvačku, kterou skoro nikdo nezná může být zábava, 6) "ala Adéla? To jídlo se jmenuje po ní?". Samotný formát není špatný, ale přesto tady všichni hodnotí ne pořad, ale jeho účastníky. ()

woody

Epesní zábava gargantuovských rozměrů. Hovínko na nábytku od versace, buranka z lidu alias mrs. baketa, nejošklivější pornohvězda v Evropě, afektovaná blbka, vyčpělá rebelka, fajná MILFka a nad tím vším se tyčící halekavý přízrak hejaheja, kterému Pomeje ukradl kastroly ... Tento pořad vstoupí do análů českých televizních pořadů. Nedává to smysl a působí to jako přízrak z Vnějšího vesmíru. Už chybí jen prostřihy na Lugosiho - Beware, beware of the big green dragon. ()

hirnlego

Den 1. těšim se na papání, protože mám strašnej hlad; den 2. těšim se na papání, protože mám; den 3. těšim se na papání, prot; den 4. těšim se napapá; den 5. těšimsena. .......... (ne)Dík hlavně za poznání, že Ivetka je skutečně zamindrákovaná zrůda s nervama v prdeli a nulovou sebereflexí a Pomeje je magor, že se jí vůbec kdy mohl dotknout kopačkou. ----- Vopravdu bych si nedala k večeři ty krevety nebo krabaty nebo něco takovýho z toho plodu, to si rači baketu dám. ()

movie

Pokud tomuhle někdo dal seriózní odpad, tak evidentně nemá smysl pro humor. Nejlepší zábava od Nikdo není dokonalý re-launch. ()

Zeck

Čápi s hovnem. Tohle pojmenování by bylo možná trefnější. Chtěl bych se opět pozastavit nad úrovní českých/slovenských reality-show a s grácií se zeblít. Má někdo jiný, než sebemrskačský důvod na to koukat? Proč se tady nevysílají zahraniční formáty reality-show? Proč se tady dělají estrádové sračky, nebo pořady o vaření, které vyšly z módy před deseti lety? No nic, zpět k Čápům s hovnem. Není to nic jiného, než VIP Prostřeno. Pojem VIP je tedy dost na vážkách, protože když vezmem v potaz, že největší hvězdou je zkrachovala česko-německá pornohvězda s botoxem na čele, selikonem v hrudníku a inteligencí, jak pochcaný ručník. Bartošová, kterou neživí hudba, ale bulvár. Hanychová, která si vytváří mediální obraz Paris Hilton, ačkoliv je narozdíl od ní inteligentní, ale stejně rozmazlená a nezajímavá. Belohorcová s manželem, které nikdo nezná. "Paní" Lída, která má být hlasem lidu, ale je tak neuvěřitelně jednoduchá až blbá, že může zastupovat maximálně slepice na svém dvorečku. Zůstává mi otázka. Skutečně máme zapotřebí koukat, jak se dané selebrity vozí v luxusních autech, létají soukromým tryskáčem na Slovensko a pak se nažerou, pošlou do prdele a jedou se nažrat dál? ANO, protože člověk má dobrý pocit, že na tom v životě není tak špatně, jak doposud myslel. 35% 31.08. 2010 ()

Kulmon

Neuvěřitelná reality show. O vaření tu vlastně vubec nešlo, ale skvadra se sešla pořádná. Bývalá pornoherečka Dolly Buster, na to jak je vymaštěná (pardon vylízaná), nezanechala zase tolik špatný dojem. Velmi sympatická byla Zuzka Belohorcová i Eva Máziková. Překvapila mě Agáta Hanychová, a jen v tom dobrém světle. No a taky jsem se přesvědčil, že Iveta Bartošová není jen tak ledajaká píča. Ivetka je totiž MEGAPÍČA. Jo a málem bych zapomněl, angažovat Lídu Žemberyovou, to byla hauptrefa :-D ()

xxmartinxx odpad!

Musím říct - je to tak špatné, až je to fascinující. Nikdy jsem neviděl tolik hloupých lidí pohromadě. Každá vteřina, kterou jsem u tohoto pořadu strávil, mě udělala o něco hloupějším. God save us all. ()

igi B. odpad!

Píči s hákem... %-/.. . . . Sralityšou s ocasem, hra pro igráčka nestravitelná... Za neustálého míchání vylévejte do hajzlu... Nikdy už víc! Šmytec a NIC! . . . 8-( - - - - - (Nahlédnuto chvíli 3.3.2011 na primeroidní trdlovizi a s nutkáním na zvracení - co že ta šašsko-solvinská popkulturní společnost zrodí za hnus a zrůdy - znehodnoceno /1180./ a okokotmentováno /181./ - 4.3.2011) ()

NinadeL

7/7(?) Koeficient WTF dosáhl svého televizního stropu. Tohle nejde ani odmocnit, ani cokoli jiného. A výsledek? Z Bartošové a Hanychové se stávají kamarádky, diváci poznali partnera Belohorcové, Máziková inklinuje k Buster, Mojsejová se rozvádí a pointa vždy počká na Lídu, hlas lidu. Jenom ta česko-slovenská idea je ještě nadutější než u Superstar, protože zde je operováno navíc ještě s populáry německého (bulvárního) rozsahu ;) A 2. série? Předčasně stažená z vysílání? Naprosto bez komentáře, to ať si radši Iveta dál objímá stromy a Dolly předvádí koloušky, ale toto?! Taky už to není běžná šmíra Real TV, ale nějakejch no name chlapců a děvčat. Zlatej První casting. A zase se vracím k alergii na slovenčinu. ()

castor

Na přesně takovou show, která nemá s gastronomií nic společného, by nějaký sociolog bez větších obtíží upsal diplomovou práci. Protože kam až budou pokračovat podobné televizní estrády, ví snad jen nějaký televizní guru. Těžko hodnotitelná perverze, kopírující podobně laděné Prostřeno! Nejde o kulinářský um, tohle je totální komediální výplach v exkluzivním složení. Vlasta Hájek – sebevědomý, otravně ukecaný, poměrně inteligentní a impulsivní hošan, který tvoří první soutěžní jednotku se svou krásnou partnerkou Zuzanou Belohorcovou, klidnou, vyrovnanou a elegantní moderátorkou a modelkou, která jen tak mimochodem na konzervatoři vystudovala obor operní zpěv a hru na klavír. Nekonfliktní typ, který ostatní podporoval ve snažení. Eva Máziková – upřímná, nespoutaná, energická a naprosto výborná společnice, která jako jediná dokáže pojmenovat věci pravým jménem. Jednoznačné koření celého projektu!! Jako jediná se nebála opřít do chování Ivety Bartošové, do jejích nálad nebo reklamy na svoje nové heja heja songy. Ta odvracela medovým chováním, kterým maskovala svůj neprofesionální přístup. Nora Mojsejová – kontroverzní podnikatelka přišla na jeden díl, ukázala, že nemá ani krapet vychování, natož kuchařského umění. Předvedla hysterický záchvat, když jí začal vadit počet členů natáčecího štábu. Dolly Buster – roztomile pitomoučká, ale kupodivu trefná a upřímná bývalá pornostar s botoxem napíchanými rty, která zamlada emigrovala se svými rodiči do Západního Německa. I přes kontroverzní minulost se snaží působit jako noblesní dáma, a daří se jí to. Heja přízrak Iveta Bartošová – věčně zhroucená a totálně nevyrovnaná medová princezna, labilní výplň stránek bulváru, která permanentně žije ve znamení pokusů o návraty nejen k hudbě, ale i neustále hlásající, že začíná nový život. Nevěřím, že neusíná bez prášků!! Každý den unavená, málo vyspaná, ale rádoby šťastná. V show prohlásila, že nejí těstoviny, sladké nebo třeba brambory, ale všechno chválila, všichni byli za anděly.. a halušky, které byly právě z brambor, si pak nadšením skoro namatlala na ten svůj medový ksicht. Ve vaření se nepředvedla, kolem pobíhala banda pomocníků, jinak by na stole strávníků přistál tak maximálně čaj. A ještě se stihla pochlubit, jak v lese objímá stromy. Agáta Hanychová – nakonec největší překvapení celého ansáblu, příjemně civilní a sympatická kráska s nálepkou rebelky, které to nejvíc sluší, když co nejméně tlačí na pilu a o které si stejně od začátku myslím, že to má v hlavě hodně srovnané a celá ta póza je jen obrana před mediálním zájmem. Při vaření vsadila na klasiku – řízky. Paní Lída – hlas lidu je totálním přehmatem, neustále z něčeho vykolejená, tupá a nevychovaná husa, která nemohla dokončit základní školu („Mám z nich radost. Nemajů rypáky nahoru.“). Nikdy bych netušil, že něco takového chodí mezi námi. Tomuhle nejde dát odpad, pokud se někdo poctivě díval, propadnul stejně jako já.. ()

viperblade

Zpočátku (tedy první dva díly) jsem se téměř nedíval, jen jsem poslouchal a hrál jsem přitom na PC fotbal. Ale pak se to prostě nedalo vydržet, paní Baketa začala řádit a já se prostě musel začít dívat… :-) O tom, že to je cypovina jak mraky a že je to jen Prostřeno s celebritami (ehm… :-)) se nebudu s nikým hádat, to je prostě fakt. Nicméně mi tento pořad změnil názor na pár celebrit. Začnu tou pozitivnější změnou - Hanychová není zas tak blbá, jak se prezentuje v jiných videích, Dolly Buster (i přes ten botoxový ksicht) je fajn, dokáže si ze sebe udělat prdel a to se mi líbí, Zuzka Belohorcová mi potvrdila, že ona je naprosto normální ženská, která má něco v té hlavě a navíc je i krásná (ale tohle už jsem věděl dávno) a Eva Máziková… tu jsem před tím neznal, takže tady je to spíše neutrální, ale přišla mi jako taková "rázovitá ženská", která většinou mluví pravdu. A teď přejdu k jediné, negativní změně názoru - ano, je to Iveta Bartošová. Když ji bulvár propíral skoro každý den, tak jsem si říkal, že to je chudák holka a že si to ty noviny jen dokreslují (její psychický stav atd.) Jenže ona je fakt divná… co se s ní proboha stalo? Zmocnila se jí nějaká sekta, bere drogy nebo co? Protože takhle afektovanou ženskou jsem už hodně dlouho neviděl. Nechtěl bych ji nějak podcenit, ale IMHO ona už nikdy nebude "princezna české hudby", i kdyby tu svou "heja heja" písničku opakoval pořád dokola. Já vím, tohle nejsou důvody, abych tomuto pořad dával tak vysoké hodnocení, ale… kde jinde uvidíte, jak se někdo bojí výtahu nebo jak Dolly jí svá prsa? Napjatě čekám další díly… :-) ()

Rogue

Hit letošního léta Heja, heja se zkřížil s nejvýraznější osobností Prostřeno!. Stejný princip, okořeněno o Dolly Buster, Agátu Hanychovou, Evu Mázikovou, Zuzanu Belohorcovou a článek na super.cz. Zaostřeno na bulvár a rozvody. A ta filmová hudba je vrchol! Zmírám. ____edit: třetí díl a hrnce na zemi - není co řešit a jde se na plný. Poslední záškuby českých celebrit z dob socialismu, které se doufejme brzy a nadobro odeberou do vod teleshopingu. Ježiš, ale ten humbuk kolem - bulvárními články počínaje, reakcemi na youtube konče - je zcela geniální. Nejvypečenější pořad, který snadno předčí jakákoliv novácká zvěrstva minulosti. ()

MM_Ramone

Už som tu skritizoval nejednu reality show a tiež už som mnoho krát vyjadril svoj negatívny vzťah ku reláciam o varením. Toto však do odpadu nehodím. Tvorcom projektu „Kapor na torte“ sa podarilo dať dohromady vskutku kontroverzné, čisto ženské, osadenstvo: Arogantná, vulgárna podnikateľka z Košíc Nora Mojsejová. Tú hneď po prvom diely nahradila afektovaná, stará kreatúra Eva Máziková. Varila aj ktovie čím nadopovaná Iveta Bartošová, ktorá je psychicky úplne mimo. Ďalej vyslúžilá, viditeľne opotrebovaná porno herečka Dolly Buster. Mladšiu generáciu zastupovali pochlebovačná nicka Zuza Belohorcová a naivná kráska Agáta Hanychová. Ku nim ešte pridali takzvanú ženu z ľudu, Lýdiu. Tú museli nájsť niekde v kravíne v Hornej Dolnej. Sledovať tieto fuchtle ako sa navzájom hostia a následne hodnotia jedna druhú, bolo niečo nevídané. Korunu tomu nasadila Nora Mojsejová, v záverečnej dokrútke, keď sa svojim typickým, tvrdo kritickým postojom vyjadrila ku jednotlivým účinkujúcim. Vystihla to celé dokonale. Trafila do čierneho. Ja by som to formuloval asi trocha kultivovanejšie, ale podstata by bola rovnaká. Plne podporujem jej návrh na premenovanie tejto relácie na „Všetci jeblí ľudia na torte“. * ()

Phobia

ČáPIČÁpi s ptákem... Při přepínání TV se objevilo TOHLE! Večeře se mi začala drápat zpátky do krku a v panice jsem se snažila změnit program s ovladačem namířeným na televizi místo na set-vrcholovou krabici. Takže to nešlo, ono TO nadále zůstávalo před mýma očima! Odulé rty a kozy Dolly Buster trčely z obrazovky, hysterie dostoupila vrcholu! Ovladač mi vypadl z prstů, následovaly rychlé tři kroky, parakotoul přes pohovku a úder otevřenou dlaní do čudlíku na telebedně konečně ukončil mé utrpení. Děsivých 10 vteřin, polovina vlasů mi vypadala a druhá zešedivěla, ještě pořád se třesu, ale ŽIJU! Hrůzných 10 vteřin... a ono TO normálně trvá 75 minut?! Svět se v kravskou prdeI převrací! ()